Pan Wiesław Błach nowym Prezesem PZJ

Mamy już informację, że Pan Wiesław Błach zdecydowaną większością głosów został wybrany Prezesem Polskiego Związku Judo.

Czekamy teraz na wybór członków Zarządu.

Posted Under
Bez kategorii

9 thoughts on “Pan Wiesław Błach nowym Prezesem PZJ

 1. Moje gratulacje – bylem całym sercem za Wieśkiem , teraz 100 dni na zagospodarowanie się w PZJ i do wielkiej roboty.

  Myśle , że idzie na lepsze !!!?

  1. może został już wybrany zarząd , gdyby ktoś miał informacje to bardzo proszę . Czytając skład zarządu , te nazwiska naprawdę napawają optymizmem oaby tak było bo dna sięgneliśmy i nie możemy się odbić. W składzie zarządu jedno nazwisko mi nie bardzo pasuje żeby można mówić o całkowitej zmianie. Mam nadzieję że ten pan z Bytomia będzie tylko piastował powiedzmy symboliczne stanowisko. Pozdrowienia dla Pana Prezesa i czekamy na pierwsze profesionalne decyzje.

   1. No przecież artykuł niżej jest podany skład zarządu. Ja mam nadzieję, że nie wszystkie Twoje spostrzeżenia są tak trafne, jak prośba o informacje o nowym składzie, który znajduje się nieco niżej.

  2. Tak z ciekawości, co miałeś na myśli pisząc o przebudowie strony? moim zdaniem mogłaby być jedynie częściej aktualizowana (nawet zdecydowanie częściej). Nawigacja na stronie jest ok, wyniki zawodów krajowych są na bieżąco.
   Brakuje mi aktualności, wyników zawodów międzynarodowych i regionalnych oraz przede wszystkim częstszej aktualizacji witryny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *