Poznaliśmy Mistrzów Polski Młodzików – Bochnia 2015!

Brawa i gratulacje ! Bardzo ciekawie wygląda klasyfikacja medalowa ! Jutro walczą dziewczęta i po ich starcie przyjdzie czas na analizę. Jeszcze raz gratulacje madalistom i ich trenerom! Brawo !
mężczyźni, waga: 38kg – 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wysocki Łukasz UKS 54 „FENIKS” Bytom Bytom
2. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Hypta Dawid AKS Strzegom
7. Malinowski Wiktor UKS „Olimpia-Judo” Elbląg
7. Witczak Hubert UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 42kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ „AON Warszawa” Warszawa
2. Pasieczyński Hubert UKJ „Lemur” Warszawa
3. Liniarski Damian UKS „Trzynastka” Zabrze
3. Olay-Fernandez Adam UKS „Praskie Centrum Sportu” Warszawa
5. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
5. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Kosterkiewicz Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 46kg – 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Gabriel Skipiała UKJ „Lemur” Warszawa
3. Kowalski Marcin UKJ „Lemur” Warszawa
3. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
5. Wójcik Bartosz Polonia Rybnik
7. Kowalski Karol T.S.MOSiR Bochnia
7. Organiściak Michał UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 50kg – 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
2. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
3. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Skowyra Dominik Uczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS „Judo” Toruń
7. DRYGAŁA Wojciech UKS 3 Piła
7. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 55kg – 47 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Stemplewski Patryk SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kasprzyk Jakub Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Wierzbicki Kacper UKJ Millenium Rzeszów
5. Lema Adrian UKJ „AON Warszawa” Warszawa
5. Mikluszka Filip UKJ Millenium Rzeszów
7. Łapa Franciszek Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Miszkiewicz Jakub AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 60kg – 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
2. Rosa Marcin KS Budowlani Sosnowiec
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Smentek Jakub UKS Judo Wolbrom
5. Herrman Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
5. KRETOWICZ Jakub UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
7. PIOTROWSKI Szymon UKS Pohl Judo Przemęt
7. Rutkowski Paweł MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 66kg – 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. FIRLAJCZYK Kamil LKS Wyzwolenie Simoradz
2. Szynalski Maciej UKS „Bielik” Bielany Wrocławskie
3. GRUDZIŃSKI Sebastian UKS Targówek Warszawa
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. Przybyłowicz Bartosz TS „Gwardia” Olsztyn Olsztyn
5. Sitarz Patryk Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
7. Miernik Bartosz UKJ Ryś Warszawa
7. Sionkowski Kacper MKS Chełm

mężczyźni, waga: 73kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LEWANDOWSKI Jan WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
2. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
3. Cebula Rafał UKS „Olimpia-Judo” Elbląg
3. PSZONKA Patryk UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
5. Krupiński Adam UKS Kodokan Szczecin
5. Wrzodak Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: 81kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Kifert Karol UKS Ósemka Nowa Sól
3. Bączek Beniamin UKS Ósemka Nowa Sól
3. Zobniów Wiktor WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Grzybek Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
5. Paziewski Mikołaj TKS „Judo” Toruń
7. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
7. Lignar Jakub TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +81kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
5. Gaumer Michał UKS Junior Lipno
5. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
7. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
7. Kowalczyk Aleksander GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa – mężczyźni
Lp Klub
1 UKS Judo Wolbrom
2 UKS Olimp Nowa Sól
3 GKS Czarni Bytom

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *