Przypominamy

Wypowiedzcie się, czy w zakładce przypominamy, maja znajdować się wszystkie zawody i turnieje, czy tylko te z kalendarza imprez.

Zaznaczam, że jeżeli zaczną się tam znajdować wszystkie turnieje, to może się okazać, że w gąszczu zawodów dla dzieci zgubią się turnieje w kalendarza.

Czekam na Wasze opinie.

3 thoughts on “Przypominamy

 1. Uważam, że w porządnym portalu (a wtakim kierunku powinien iść ippon.org.pl) jest miejsce na jedno i drugie. Impezy dla dzieci to jednak zwylke sprawy dosyć lokalne ale też przez to trudne do „wyłapania” i portal może tylko takim mniejszym imprezom pomóc. Imprezy „z kalendarza” lub te „większe” są stosunkowo dobrze obsadzone i trenerzy zajmujący się dziećmi czy młodzikami doskonale je znają. Imprezy dla jun.mł i jun. to w zasadzie i tak tylko „kalendarz” bo na więcej nie bardzo jest czas – mówię tu o normalnie trenujących w trybie „zawodniczym” dla „rekracyjnych” lub dopiero początkujących ważna była by informacja o turniejach typu „5 kyu” / „4kyu”.

  1. szukam komunikatu Akademickich Mistrzostw Polski Juniorów zawody mają sie odbyć 23 listopada w Warszawie tyle wynika z informacji na WMZ Judo czy ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje? Pozdrawiam

   1. Organizuje to AZS UW – proponuję tam się zwrócić z zapytaniem.
    tel. ze strony www. do sekretariatu (?) tel./fax (22) 55 22 600 lub tel. 55 20 453 w godzinach 10.00-15.00 . I stąd jakiś kontakt do organizatorów (?).
    Zwykle zajmował się tym także tr. Z.Grochowski – może także wtym roku ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *