Puchar Europy Juniorów – Kijów 2012

Kolejny start naszej młodzieży, tym razem Kijów w dniach 19-20 maja ! O punkty w EJU rankingu i nominacje do tegorocznych Mistrzostw Europy będą walczyć najlepsi juniorzy i juniorki z Europy. Skład ekipy Polski : 1. Załęczna Anna, 2. Lichońska Barbara, 3. Jabłońska Aleksandra, 4. Miller Magdalena, 5. Dobrowolska Martyna, 6. Busse Kamila, 7. Jackiewicz Jan, 8. Zakrzewski Jakub, 9. Ciechomski Patryk, 10. Szczepaniak Tomasz, 11. Bartusik Michał, 12. Dąbrowski Stanisław,

Trzymamy Kciuki !

5 thoughts on “Puchar Europy Juniorów – Kijów 2012

  1. Czy jest jakiś powód braku wielu stałych ekip zagranicznych?
    Polaków za wielu też nie startuje…

  2. Powód myślę prosty. Jeden weekend trzy turnieje dla cadetów w Polsce dla seniorów w Rosji. Dużo trenerów posiada te trzy grupy i nie jest wstanie obsłużyć dwie nie mówiąc o trzech imprezach. Mogę to powiedzieć z tego co zaobserwowałem u nas we Wrocławiu. Do Rosji pojechali seniorzy, a do Bielska juniorzy mł. do tego Olimpiada Wrocławska dla młodzików i dzieci. Więc juniorzy zostali na miejscu.

  3. Polaków nie ma zbyt wielu na tej rangi zawodach z jednego ważnego powodu, jedzie ten zawodnik którego klub stać na wyjazd, bądź rodzice sfinansują.Jest wielu dobrych zawodników którzy nie maja szansy na start bo ich po prostu na to nie stać i już.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *