PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW 2008

Puchar Polski Młodzików 22 listopada 2008r Sobótka k/Wrocławia.

Komunikat : http://www.juvenia.pl/dokumenty/komunikaty/PPM_judo_2008.pdf

18 thoughts on “PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW 2008

 1. Czemu przy organizacji takiej imprezy nie można się dogadać odnośnie terminów poszczególnych imprez. W tym samym czasie rozgrywane są w Gliwicach zawody o Puchar Prezesa ŚZJ – Młodzików. Zgodnie z polityką naszego klubu będziemy musieli jechać na ten puchar mimo że wszyscy zawodnicy chcieli by powalczyć Pucharze Polski Młodzików i Młodziczek.

 2. To nie pierwszy taki przypadek.Bodajże dwa lata temu PP młodzików odbywał się tego samego dnia,co Liberty.Efekt był taki,że zawodnicy Czarnych nie startowali na pucharze w imię”polityki klubowej”,a część dobrych zawodników nie wystartowało na Liberty bo pojechali na PP.W najlepszym położeniu byli zawodnicy,którzy po prostu sami mogli wybrać turniej,bo klub im tego nie narzucał.Jak jeden,tak i drugi turniej nie był oficjalny,więc na dobra sprawę,trener mógł jechać z częścią zawodników do Bytomia,a inny zawodnik z rodzicem do Piły.Dodam,że bardzo mi się nie podoba zabranianie startu zawodnikom w zawodach ,właśnie w imię ”polityki klubu”.Jak ta polityka ma krzywdzić zawodnika,to coś tu jest nie w porzadku.Ja wiem,że zawodnik reprezentuje na zawodach klub,ale to przecież nie drużynówka.Trener ma prawo wybrać,na które zawody jedzie,ale jeśli ktoś chce jechać indywidualnie na inne,odbywające się w tym samym terminie i jego zdaniem ważniejsze,to chyba powinien mieć do tego prawo. Zwłaszcza,jeśli chce sobie sam zapłacić startowe,jedzie na własny koszt,itd. Nie we wszystkich klubach jednostką nadrzędnie decydująca jest trener.Jedni potrafia być elastyczni,inni próbują w taki sposób coś udowodnić,otwarcie ignorując jakieś zawody,na które zawodnicy chcieliby jechać,ale im nie wolno.

 3. W Jezierzycach na PP Juniorów Młodszych zakwalifikowało się całych 6 zawodników Czarnych Bytom, ilu z nich to młodzicy nie wiem, ale w Jezierzycach nic specjalnego nie pokazali. Tak więc, skoro PP Młodzików w Sobótce odbędzie się bez Czarnych to żadna strata.

 4. Ale ja nigdzie nie napisałam,że w tym roku Czarni nie wystartują w Sobótce,bo tego nie wiem.Nie startowali 2 lata temu w Pile,bo mieli u siebie Liberty.A co do tego,co pokazali,to wyniki mówia same za siebie.

 5. No OK nie obruszaj się, powinni być zawodnicy Czarnych na PP, a zawody organizowane przez Sląski Związek Judo rzeczywiście już któryś rok z rzędu kolidują z PP.

 6. Ja się nie obruszam i zgadzam się we wszystkich kwestiach z Tobą.Nie chcę tylko rozprzestrzeniać niesprawdzonych wiadomości,bo nie wiem czy wystartują w Sobótce,czy nie.Pozdrawiam.

  1. Puchar Prezesa ŚZJ – został przełożony na termin późniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie zmądrzeli panowie z władz Śląskiego Związku Judo.

 7. w 55 chyba Skulik wygrał, ale nie jestem pewien. Ale mogę za to podać miejscówki w 50 :-)
  1. Klecuń
  2. chyba Kwiatkowski
  3. Wierzba / Górski

  1. No bo w wadze 55 kg wygrał Skulik z MOSiR-u Mysłowice
   Drugi był Słowak z Żaka Kielce
   Trzeci Filip Stępak z Grotu Krk

 8. skoro komunikat był na stronie juvenii wrocław to pomyślałem, że tam może będą wyniki. I owszem ale z przed dwóch lat te najaktualniejsze. Myślałem, że takie strony nie istnieją. Oj mój brzuch ha ha ha…

 9. Mogę podać jedynie wyniki do 50kg

  1.Klecuń Konrad MKS Juvenia Wrocław
  2.Kwiatkowski Konrad AZS AWF Wrocław
  3.Górski Mateusz UKS Kodokan Szczecin
  3.Norbert Wierzba Żak Kielce
  5.Stępień Damian Żak Kielce
  5.Ali Halid GKS ,,Olimpia” Grudziądz
  7.Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
  7.Szerszeniewski Przemysław UKJ Białołeka Warszawa

 10. 1.Gmurek Marcin UKJ Białołęka Warszawa
  2.Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
  3.Matynia Krzysztof WOSW KS Warszawa
  3.Świątek Kamil PTS Gwardia Bydgoszcz
  5.Tkaczyk Michał UKS Grot Kraków
  5.Bełczowski Wojciech UKS 2 Stalowa Wola
  7.Kierepka Michał GKS Czarni Bytom
  7.Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *