Puchar Polski Młodzików w Judo – Wyniki

Puchar Polski Młodzików w Judo
22.11.2008 Sobótka

kat. 38 kg
1 Rybicki Paweł Ryś Warszawa
2 Miara Krystian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3 Białowąs Daniel Piast Wrzeście
3 Zacheja Bartłomiej UKS 225 Warszawa
5 Szumacher Mariusz AON Warszawa
5 Pisanko Adrian Olimpia Poznań
7 Grygiel Patryk Junior Lipno
7 Hodyna Mateusz Olimpia Grudziądz

kat. 42 kg
1 Makarewicz Arkadiusz Juvenia Wrocław
2 Wolnik Jakub MOSiR Bochnia
3 Suchomski Kacper UKS 6 Piła
3 Kondracki Marcin Galeon Gdynia
5 Zabrocki Paweł Gwardia Bielsko-Biała
5 Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia
7 Rynkowski Piotr Olimpijczyk Włocławek
7 Więcław Michał MOSiR Bochnia

kat. 46 kg
1 Wala Adrian Polonia Rybnik
2 Kozłowski Wojciech Czarni Bytom
3 Błoński Rafał Gryf-3 Słusk
3 Borowicz Paweł Czarni Bytom
5 Martuś Kacper MOSiR Bochnia
5 Sawicki Krystian Judo Sensei Płock
7 Gąsowski Michał Ryś Warszawa
7 Wawrzykiewicz Marek UKS 6 Piła

kat. 50 kg
1 Klecuń Konrad Juvenia Wrocław
2 Kwiatkowski Paweł AZS Wrocław
3 Górski Mateusz Kodokan Szczecin
3 Wierzba Norbert Żak Kielce
5 Stępień Damian Żak Kielce
5 Halid Ali Olimpia Grudziądz
7 Szerszeniewski Przemysław UKJ Białołęka
7 Puzyr Tobiasz Juvenia Wrocław

kat. 55 kg
1 Skulik Przemysław MOSiR Mysłowice
2 Słowak Bartłomiej Żak Kielce
3 Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
3 Stępak Filip UKS Grot Kraków
5 Kuczera Piotr Polonia Rybnik
5 Rusowski Maksymilian Juvenia Wrocław
7 Wiśniewski Michał Junior Lipno
7 Terlikowski Bartłomiej Kata Pruszków

kat. 60 kg
1 Leśniak Michał MOSiR Bochnia
2 Rudzki Łukasz Ryś Warszawa
3 Puzdrowski Krzysztof Truso Elbląg
3 Szyszkowski Arkadiusz MOSiR Mysłowice
5 Jamuła Bruno Juvenia Wrocław
5 Dobrowolski Jakub AON Warszawa
7 Parka Damian AZS Wrocław
7 Gałka Grzegorz Błyskawica Mietków

kat. 66 kg
1 Foit Grzegorz Czarni Bytom
2 Pękala Wojciech Sokół Pisarzowice
3 Jelonek Wojciech Juvenia Wrocław
3 Łuszczyk Jakub UKS 48 Częstochowa
5 Sawczak Jakub GKJ Głogów
5 Kozłowski Rafał Juvenia Wrocław
7 Adamus Marcin UKJ 225 Warszawa
7 Liberski Tomasz Olimpia Poznań

kat. 73 kg
1 Gmurek Marcin UKJ Białołęka
2 Iwaszkiewicz Patryk Juvenia Wrocław
3 Świątek Kamil Gwardia Bydgoszcz
3 Matynia Krzysztof WOSW Warszawa
5 Tkaczyk Michał UKS Grot Kraków
5 Bełczowski Wojciech UKS 2 Stalowa Wola
7 Kłoczko Grzegorz Czarni Bytom
7 Kierepka Michał Czarni Bytom

kat. 81 kg
1 Pańko Michał Juvenia Wrocław
2 Kostka Hubert Olimp Nowa Sól
3 Goliński Oskar Truso Elbląg
3 Jakubik Jakub Drako Warszawa
5 Gulcz Paweł Juvenia Wrocław
5 Kabziński Michał Wybrzeże Gdańsk
7 Sługocki Filip Juvenia Wrocław
7 Tymiński Piotr UKJ 225 Warszawa

kat. +81 kg
1 Kazimierowicz Kacper Juvenia Wrocław
2 Górecki Marcin WOSW Warszawa
3 Cicharski Dawid Olimp Nowa Sól
3 Zakrzewski Piotr AZS Gdańsk
5 Bandziak Patryk AZS Wrocław
5 Szymala Konrad Sokół Pisarzowice
7 Mazur Patryk UKS Wolania
7 Skóra Patryk Juvenia Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *