Puchar Polski Młodzików – wyniki.

Wyniki z pierwszego dnia rozgrywanego w Bytomiu Pucharu Polski Młodzików.

Kategoria 38 kg
1. Kordaś Oskar (TS Wisła Kraków)
2. Winiarczuk Adrian (UKS Piast Wrzeście)
3. Skarżycki Marcin (Technik- Orion Radzyń Podlaski)
3. Olejnik Michał (UKS Gimnazjon Suchy Las)
5. Łoziak Patryk (GKS Czarni Bytom)
5. Janikiewicz Paweł (UKS Orzeł Kończewo)
7. Gmurkowski Patryk (UKS Olimp Nowa Sól)
7. Śmiegiel Szymon (UKS 10 Bydgoszcz)

Kategoria 42 kg
1. Karaś Bartosz (TS Wisła Kraków)
2. Stecki Jędrzej )SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Dyba Michał (MKS Juvenia Wrocław)
3. Barczyk Wiktor (UKS Judo Wolbrom)
5. Jankowiak Tomasz (Klub Sportowy Akademia Judo Poznań)
5. Babiński Adrian (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
7. Tchórzewski Cezary (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
7. Granicki Paweł (STS Gryf-3 Słupsk)

Kategoria 46 kg
1. Walczyk Patryk (GKS Czarni Bytom)
2. Błoński Tomasz (STS Gryf-3 Słupsk)
3. Stolarek Jan (KJ AZS Opole)
3. Terlecki Rafał (KJ Politechniki Białostockiej Białystok)
5. Majcher Norbert (UKJ Millenium Rzeszów3)
5. Wilk Maciej (UKJ Millenium Rzeszów)
7. Bugaj Mateusz (UKS Judo Sensei Płock)
7. Pawłowski Filip (UMKS Żak Kielce)

Kategoria 50 kg
1. Barczyk Karol (UKS Judo Wolbrom)
2. Kowalski Piotr (UKS Górnik Konin)
3. Bukojemski Wojciech (UKS Praskie Centrum Sztuk Walki Bytom)
3. Rombel Michał (UKJ -AON Warszawa)
5. Winiarczyk Mateusz (UKS Piast Wrzeście)
5. Konecki Jakub (STS Gryf-3 Słupsk)
7. Zięba Mikołaj (MKS Juvenia Wrocław)
7. Tomes Kamil (UKS Ippon Kożuchów)

Kategoria 55 kg
1 MUCHEWICZ KAMIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2 Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
3 Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
3 Trela Tomasz GKS Czarni Bytom
5 WRÓBEL DAWID MKS Olimpijczyk Włocławek
5 Rosijski Dawid GKS Czarni Bytom
7 Iwański Jakub PUKS Makowiec Skaryszew
7 Tatarzyński Sebastian UKS Ósemka Nowa Sól

Kategoria 60 kg
1. Kurtyka Paweł (GKS Czarni Bytom)
2. Marcinkiewicz Sebastian (MKS Juvenia Wrocław)
3. Wiśniewski Radosław (MKS Olimpijczyk Włocławek)
3. Więcław Kacper (UKJ -AON Warszawa)
5. Jędrycha Daniel (Budowlani Sosnowiec)
5. Paduch Damian (UKS Siódemka Sochaczew)
7. Lewiński Radosław (UKJ -AON Warszawa)
7. Stępkowski Mikołaj UKS Kodokan Toruń
Kategoria 66 kg
1. Ośka Jan (AZS UW Warszawa)
2. Ouerfelli Kerim (MKS CM Jordan Kraków)
3. Kotlik Kamil (UKS Conrad Gdańsk)
3. Salomon Daniel (UKJ Ryś Warszawa)
5. Zawadzki Bartłomiej (UKJ -AON Warszawa)
5. Janulewicz Onufry (UKS Conrad Gdańsk)
7. Mikuła Paweł (UKS Judo Wolbrom)
7. Opas Radosław (AZS UW Warszawa)

Kategoria 73 kg
1. Kuciej Daniel (MKS Juvenia Wrocław)
2. Ozimek Jakub (UKJ Białołęka Warszawa)
3. Krajewski Bartosz (UKS Bushido-Morus Szczecin)
3. Armatowski Szymon (UKS Conrad Gdańsk)
5. Bielecki Sebastian (VIS Skierniewice)
5. Tomala Wojciech (K.S. Judo Czechowice-Dziedzice)
7. Grzesik Dawid (GKS Czarni Bytom)
7. Charkowski Maciej (UKS Judo-Kano Płock)

Kategoria 81 kg
1. Pozański Miłosz (UKS Opty Gdynia)
2. Wojciechowski Konrad (TS Olimpia Poznań)
3. Jagieło Michał (GKS Czarni Bytom)
3. Grychnik Wojciech (GKS Czarni Bytom)
5. Górecki Dawid (Polonia Rybnik)
5. Prufer Łukasz (UKS Bushido-Morus Szczecin)
7. Kawczyk Krzysztof (GKS Czarni Bytom)
7. Pierchała Piotr (UKS Olimp Rawicz)

Kategoria +81 kg
1. Szczurowski Kacper (AZS Gliwice)
2. Majowski Dominik (UKS Dwójka Tarnowskie Góry)
3. Górski Mikołaj (GKS Czarni Bytom)
3. Szaran Bartosz (MKS Pałac Młodzieży Łódź)
5. Pawlak Hubert (UKS Górnik Konin)
5. Rzeźnicki Wojciech (JSS Drako 79 Warszawa)
7. Michałek Piotr (GKS Czarni Bytom)
7. Misztal Dawid (GKS Czarni Bytom)

Posted Under
Bez kategorii