Puchar Świata / Puchar Europy Młodzików i Młodziczek 2012 – Gyor (Węgry) / sukcesy Polaków !!!!

Brawo, kolejny raz nasza zdolna młodzież zdobywa medale na Pucharze Świata U15 w Gyor. Blisko trzystu startujących z 12 państw stawiło się na tatami w Gyor ! Ten start to dla naszych młodych judoków często pierwszy taki poważny turniej i stres. Dobrze że już w tak młodym wieku uczą się radzić z tym problemem. Wiemy też z doświadczenia że takie starty zaowocują w przyszłości. Trzeci rok z rzędu JCP zabezpiecza ten wyjazd, a PZJ zgłasza najlepszych zawodników i zawodniczki z Rankingu U15. Gratulacje dla wszystkich medalistów i ich Trenerów !! Teraz wyniki :
GIRLS – 75 competitors
-36kg (7) -40kg (4)
1. Nocula Joanna POL 1. Topolovec Tihala CRO
2. Kármán Andrea HUN – UTE 2. Maróti Alexandra HUN – UTE
3. Beringer Fatime HUN – Diósdi DSE 3. Kiss Krisztina HUN – Kaposv
3. Miskolczi Lotti HUN – Domaszéki JISE 4. Lapaczynska Anna POL
5. Kolbusz Katarzyna POL
5. Tamási Szandra HUN – CVSE
7. Przewoznik Klaudia POL
-44kg (10) -48kg (12)
1. Mihalovits Kincső HUN – JISE 1. Szymanska Angelika POL
2. Rodriguez Sabrina HUN – KSI SE 2. Tropan Tea SLO
3. Losos Roksana POL 3. Rusniac Maria ROU
3. Tóth Kitti HUN – Győrszentiváni JSE 3. Stepankova Nikola CZE
5. Buboiu Daniela ROU 5. Szili Nóra HUN – SZESE
5. Gorniak Paulina POL 5. Pauer Sarolta HUN – RHDSE
7. Huber Anita HUN – Győrszentiváni JSE 7. Adamic Maja SLO
7. Dorabiala Nicole POL 7. Ditetova Marie CZE
-52kg (12) -57kg (10)
1. Anzelak Tanja SLO 1. Kiss Eszter HUN – Ippon Judo TSE
2. Nagy-Iván Nikol HUN – Siklós SE 2. Sipos Babett HUN – Nagyatádi JC
3. Chwatarzova Alena CZE 3. Katona Szabina HUN – Domaszéki JISE
3. Cservenák Anna HUN – Mátészalkai MTK 3. Miller Karolina POL
5. Balogh Laura HUN – UTE 5. Kiss Alexandra HUN – Kaposvári SI
5. Czerepko Alicja POL 5. Grabowska Aleksandra POL
7. Kovacevic Anja CRO 7. Brezinová Michaela CZE
7. Czerlau Mercedes ROU 7. Gergácz Enikő HUN – RHDSE
-63kg (9) +63kg (11)
1. Kabata Klaudia POL 1. Paulusova Marketa CZE
2. Prodan Karla CRO 2. Szigetvári Mercédesz HUN – Siklós SE
3. Tóth Fanni HUN – KSI SE 3. Dedic Nika CRO
3. Opresnik Petra SLO 3. Sárosi Sára HUN – Atomerőmű SE
5. Balas Andrada ROU 5. Pásztor Barbara HUN – Atomerőmű SE
5. Godina Nóra HUN–Mohácsi TE 5. Agócs Adrienn HUN – MVSC-MISI
7. Jaskiewicz Julia POL 7. Maghiar Bianca ROU
7. Rehnova Michaela CZE 7. Veres Alexandra HUN – Judo SzK
V. Győr European U15 Cup
Győr, 2012.06.16-17.
BOYS – 217 competitors
-36kg (16) -40kg (26)
1. Bors Floris ROU 1. Wrobel Kacper POL
2. Szeredás Botond HUN – Nippon Sport JC 2. Luncan Vlad ROU
3. Herczog Dániel HUN – Szegedi JSE 3. Pongrácz Bence HUN – UTE
3. Zielski Tomas POL 3. Sztrecska Bence HUN – UTE
5. Boka Bendegúz HUN – Domaszéki JISE 5. Mudura Darius ROU
5. Urbanski Adrian POL 5. Podemski Beniamin POL
7. Hegyi Vince HUN – RHDSE 7. Tóth Ákos HUN – KSI SE
7. Tarnai Kevin HUN – Siklós SE 7. Szoltysek Filip POL
-45kg (28) -50kg (37)
1. Horváth Levente HUN – Veszprém JSE 1. Hadaró Balázs HUN – Ippon Judo TSE
2. Rajkai Róbert HUN – Százhalombatta VSE 2. Tóth Ferenc HUN – RHDSE
3. Gunics Endre HUN – Domaszéki JISE 3. Királyházi Dénes HUN – UTE
3. Kozma Ákos HUN – Nagyatádi JC 3. Gostencnik Aljaz SLO
5. Farkas János HUN – Szegedi JISE 5. Gabun Constantin MDA
5. Perger Dávid HUN – Bajai JC 5. Madzarevic Uros SRB
7. Szalacsi Sergiu ROU 7. Vozlic Uros SLO
7. Rzeppa Maksym POL 7. Papp Mihály HUN – RHDSE
-55kg (26) -60kg (25)
1. Andries Cornel MDA 1. Rogelj Dejan SLO
2. Reinis Kristian CZE 2. Kapitány Bálint HUN – Bajai JC
3. Kovács Ádám HUN – UTE 3. Rudii Vadim MDA
3. Bodea Razvan ROU 3. Wrobel David POL
5. Károly András HUN – Diósdi DSE 5. Bania Cezary POL
5. Skocz Slawomir POL 5. Urbancsok Patrik HUN – Baj KSE
7. Siedlikowski Jakub POL 7. Téglás Csaba HUN – RHDSE
7. Kéméndi Tamás HUN – PKSE Pécs 7. Mészáros Dávid CRO
-66kg (19) -73kg (15)
1. Cupic Lazar MNE 1. Holló László HUN – Kecskeméti JC
2. Szili Martin HUN – Vincze JC Zirc 2. Galambos Milán HUN – Kaposvári SI
3. Pusztai Martin HUN – MVSC-MISI 3. Márkus Levente HUN – KSI SE
3. Tóth Apor HUN – MVSC-MISI 3. Gorczynski Adrian POL
5. Platek Vojtech CZE 5. Nesvatba Marek CZE
5. Hancsicsák Martin HUN – Tatabányai JC 5. Susnik Ziga SLO
7. Wisniewski Radoslaw POL 7. Gál Péter HUN – Hell Miskolci JC
7. Bratincevic Domagoj CRO 7. Kövér Bence HUN – Atomerőmű SE
-81kg (11) +81kg (13)
1. Todorovic Danilo MNE 1. Waczuli Richárd HUN – UTE
2. Gorjan Niko SLO 2. Bogacz Kamil POL
3. Holló Dániel HUN – Kecskeméti JC 3. Fábos Kristóf HUN – Kaposvári SI
3. Gryehnik Wojczieck POL 3. Faur Florin ROU
5. Kejza Pavel POL 5. Zaleczny Krzysztof POL
5. Jezek Roman CZE 5. Divic Vladimir SRB
7. Jagodzinski Bartosz POL 7. Árvai Péter HUN – CVSE
7. Molnár Zsolt HUN – Táborfalva HJSE 7. Debreczeni Csongor ROUV. Győr European U15 Cup
Győr, 2012.06.16-17.
GIRLS – 75 competitors
-36kg (7) -40kg (4)
1. Nocula Joanna POL 1. Topolovec Tihala CRO
2. Kármán Andrea HUN – UTE 2. Maróti Alexandra HUN – UTE
3. Beringer Fatime HUN – Diósdi DSE 3. Kiss Krisztina HUN – Kaposvári SI
3. Miskolczi Lotti HUN – Domaszéki JISE 4. Lapaczynska Anna POL
5. Kolbusz Katarzyna POL
5. Tamási Szandra HUN – CVSE
7. Przewoznik Klaudia POL
-44kg (10) -48kg (12)
1. Mihalovits Kincső HUN – Domaszéki JISE 1. Szymanska Angelika POL
2. Rodriguez Sabrina HUN – KSI SE 2. Tropan Tea SLO
3. Losos Roksana POL 3. Rusniac Maria ROU
3. Tóth Kitti HUN – Győrszentiváni JSE 3. Stepankova Nikola CZE
5. Buboiu Daniela ROU 5. Szili Nóra HUN – SZESE
5. Gorniak Paulina POL 5. Pauer Sarolta HUN – RHDSE
7. Huber Anita HUN – Győrszentiváni JSE 7. Adamic Maja SLO
7. Dorabiala Nicole POL 7. Ditetova Marie CZE
-52kg (12) -57kg (10)
1. Anzelak Tanja SLO 1. Kiss Eszter HUN – Ippon Judo TSE
2. Nagy-Iván Nikol HUN – Siklós SE 2. Sipos Babett HUN – Nagyatádi JC
3. Chwatarzova Alena CZE 3. Katona Szabina HUN – Domaszéki JISE
3. Cservenák Anna HUN – Mátészalkai MTK 3. Miller Karolina POL
5. Balogh Laura HUN – UTE 5. Kiss Alexandra HUN – Kaposvári SI
5. Czerepko Alicja POL 5. Grabowska Aleksandra POL
7. Kovacevic Anja CRO 7. Brezinová Michaela CZE
7. Czerlau Mercedes ROU 7. Gergácz Enikő HUN – RHDSE
-63kg (9) +63kg (11)
1. Kabata Klaudia POL 1. Paulusova Marketa CZE
2. Prodan Karla CRO 2. Szigetvári Mercédesz HUN – Siklós SE
3. Tóth Fanni HUN – KSI SE 3. Dedic Nika CRO
3. Opresnik Petra SLO 3. Sárosi Sára HUN – Atomerőmű SE
5. Balas Andrada ROU 5. Pásztor Barbara HUN – Atomerőmű SE
5. Godina Nóra HUN–Mohácsi TE 5. Agócs Adrienn HUN – MVSC-MISI
7. Jaskiewicz Julia POL 7. Maghiar Bianca ROU
7. Rehnova Michaela CZE 7. Veres Alexandra HUN – Judo SzK
V. Győr European U15 Cup
Győr, 2012.06.16-17.
BOYS – 217 competitors
-36kg (16) -40kg (26)
1. Bors Floris ROU 1. Wrobel Kacper POL
2. Szeredás Botond HUN – Nippon Sport JC 2. Luncan Vlad ROU
3. Herczog Dániel HUN – Szegedi JSE 3. Pongrácz Bence HUN – UTE
3. Zielski Tomas POL 3. Sztrecska Bence HUN – UTE
5. Boka Bendegúz HUN – Domaszéki JISE 5. Mudura Darius ROU
5. Urbanski Adrian POL 5. Podemski Beniamin POL
7. Hegyi Vince HUN – RHDSE 7. Tóth Ákos HUN – KSI SE
7. Tarnai Kevin HUN – Siklós SE 7. Szoltysek Filip POL
-45kg (28) -50kg (37)
1. Horváth Levente HUN – Veszprém JSE 1. Hadaró Balázs HUN – Ippon Judo TSE
2. Rajkai Róbert HUN – Százhalombatta VSE 2. Tóth Ferenc HUN – RHDSE
3. Gunics Endre HUN – Domaszéki JISE 3. Királyházi Dénes HUN – UTE
3. Kozma Ákos HUN – Nagyatádi JC 3. Gostencnik Aljaz SLO
5. Farkas János HUN – Szegedi JISE 5. Gabun Constantin MDA
5. Perger Dávid HUN – Bajai JC 5. Madzarevic Uros SRB
7. Szalacsi Sergiu ROU 7. Vozlic Uros SLO
7. Rzeppa Maksym POL 7. Papp Mihály HUN – RHDSE
-55kg (26) -60kg (25)
1. Andries Cornel MDA 1. Rogelj Dejan SLO
2. Reinis Kristian CZE 2. Kapitány Bálint HUN – Bajai JC
3. Kovács Ádám HUN – UTE 3. Rudii Vadim MDA
3. Bodea Razvan ROU 3. Wrobel David POL
5. Károly András HUN – Diósdi DSE 5. Bania Cezary POL
5. Skocz Slawomir POL 5. Urbancsok Patrik HUN – Baj KSE
7. Siedlikowski Jakub POL 7. Téglás Csaba HUN – RHDSE
7. Kéméndi Tamás HUN – PKSE Pécs 7. Mészáros Dávid CRO
-66kg (19) -73kg (15)
1. Cupic Lazar MNE 1. Holló László HUN – Kecskeméti JC
2. Szili Martin HUN – Vincze JC Zirc 2. Galambos Milán HUN – Kaposvári SI
3. Pusztai Martin HUN – MVSC-MISI 3. Márkus Levente HUN – KSI SE
3. Tóth Apor HUN – MVSC-MISI 3. Gorczynski Adrian POL
5. Platek Vojtech CZE 5. Nesvatba Marek CZE
5. Hancsicsák Martin HUN – Tatabányai JC 5. Susnik Ziga SLO
7. Wisniewski Radoslaw POL 7. Gál Péter HUN – Hell Miskolci JC
7. Bratincevic Domagoj CRO 7. Kövér Bence HUN – Atomerőmű SE
-81kg (11) +81kg (13)
1. Todorovic Danilo MNE 1. Waczuli Richárd HUN – UTE
2. Gorjan Niko SLO 2. Bogacz Kamil POL
3. Holló Dániel HUN – Kecskeméti JC 3. Fábos Kristóf HUN – Kaposvári SI
3. Gryehnik Wojczieck POL 3. Faur Florin ROU
5. Kejza Pavel POL 5. Zaleczny Krzysztof POL
5. Jezek Roman CZE 5. Divic Vladimir SRB
7. Jagodzinski Bartosz POL 7. Árvai Péter HUN – CVSE
7. Molnár Zsolt HUN – Táborfalva HJSE 7. Debreczeni Csongor ROU

2 thoughts on “Puchar Świata / Puchar Europy Młodzików i Młodziczek 2012 – Gyor (Węgry) / sukcesy Polaków !!!!

  1. Czy jeszcze kogoś interesuje ranking młodzików ? A czy wiadomo coś na temat kiedy i gdzie odbędzie się podsumowanie rankingu ?

  2. Wszystko będzie jak rok temu! Nagrody zostaną rozdane dopiero na Warsaw Open ! (bo wtedy wszyscy bedą 1998 w U17 a1999-2000 wU15. Ranking uzupelnie po powrocIe z campu w przyszłym tygodniu tez opublikujemy zwycięzców !! Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *