Puchar Świata w Baku (Azerbejdżan)Seniorzy

W końcu dano „odpocząć” naszy starym Mistrzom i dano szansę młodym na zdobywanie doświadczenia.Brawo widać zmiany w PZJ. Gratulujemy i życzymy sukcesów, może nie od razu ale na pewno z czasem. PUCHAR ŚWIATA MĘŻCZYZN, BAKU /AZERBEJDŻAN/ 10-11.10.2009 R.
Lista powołań na Puchar Świata -Baku.
Zawodnicy:
73 kg. Brysz Adam GKS Czarni Bytom
73 kg. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
73 kg. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
81 kg. Kozłowski Kamil AZS-AWFiS Gdańsk
90 kg. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
100 kg Filek Rafał TS Wisła Kraków
+100kg Sarnacki Maciej AZS-AWF Warszawa
Trenerzy:
Adam Marek, Pituła Marek
Sędziowie:
Kownacki Sławomir, Bielawski Zbigniew
Info (Skład) za PZJ

4 thoughts on “Puchar Świata w Baku (Azerbejdżan)Seniorzy

  1. Brawo Polacy!!Maciej Sarnacki w półfinale wagi +100 kg walczy z Rosjaninem Renat Saidov trzymamy kciuki. Siódme miejsca zajęli Michał Kubieniec (73),Piotr Kurkiewicz (73),Kacper Larem (90).Gratulacje.

  2. Brawo Maciej !!Maciej Sarnacki AZS-AWF Warszawa w finale w World Cup Man w Baku.Super,gratulacje za dobrą postawę w finale!!Mamy srebny medal, ogromny życiowy sukces naszego zawodnika!!

  3. Brawo PZJ !! W końcu stawiamy na młodość! Nie pamiętam kiedy w plusie w PŚ Januszek doszedł do finału tym bardziej gratulacje dla Maćka Sarnackiego.Jego bym typował jako naszego zawodnika nr 1 w plusie na najbliższe lata i oczywiście jako Olimpijczyka 2010. Polecam link http://sportall.pl/?i=15748 dbamy o media !

  4. Popieram, Maciej Sarnacki +100 i Wiktor Tworzydło 90 obaj AZS-AWF Warszawa powinni być przygotowywani na Olimpiadę w Londynie !!!!!!!!!!!!!!! Już czas na zmianę warty !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *