Ranking – nieoficjalny

Od kilku dni na naszej stronie pojawił się link do rankingu. Jest to nieoficjalny ranking, ale osoba prowadząca go dokłada wszelkich starań aby był prowadzony rzetelnie i zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Judo.

Pod artykułem prowadzącym do katalogu z plikami PDF jest możliwość komentowania wpisywania uwag dotyczących rankingu.

Wasze uwagi i sugestie (komentować mogą również osoby niezarejestrowane) na pewno zostaną wzięte pod uwagę.

4 thoughts on “Ranking – nieoficjalny

  1. Dziwne pytanie, wydawało mi się, że prowadzenie rankingu to dobra rzecz. Mi ten ranking nie przeszkadza, jest i dobrze. Sprawdzałam na stronie PZJUDO jest – ale podano, że jego stan to grudzień 2016 roku, czyli PZJUDO nie prowadzi rankingu, albo go nie upublicznia.
    Judostat prowadzi ranking ale na z mojej wiedzy wynika, że na takiej samej zasadzie jak tutaj czyli nieoficjalnie. No chyba, że judostat ma mieć monopol na wiedzę rankingową ?

  2. Pytanie o ranking było retoryczne.
    Oczywiście, że każdy może sobie prowadzić ranking wyników młodzieży o włosach blond, albo młodzieży poniżej 164 cm wysokości, albo urodzonych w miesiącach parzystych. To też byłoby ciekawe.

    To była oczywiście ironia. Chodzi o to, że ranking powinien być tylko jeden – na stronie federacji. Inne rankingi doprowadzą prędzej czy później do kwasów i złośliwych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *