Ranking PZJ

Dlaczego OPP Wrocław Open nie jest uwzględniony w rankingu PZJ?
Zawodnicy jadą na drugi koniec Polski na PP. Walczą, zajmują miejsca punktowane, tylko nie wiedzą, że to tylko PP na niby:) Jeśli tak jest to po porażce organizacyjnej to kolejna wtopa. Szkoda czasu, pieniędzy. Od razu trzeba było pisać, że to turniej towarzyski.

7 thoughts on “Ranking PZJ

  1. Przecież to było wiadomo po zgrupowaniu w Zakopanem. PP Wrocek to turniej bez znaczenia – można tylko się kontuzji nabawić. Nikt znaczny nie dojechał (:

  2. Widzę że już wszystko napisaliscie, Moze zanim napiszecie zadzwonicie do zwiazku i sie zapytacie, a nie plotkujecie. Ja dzis dzwonilem i powiedziano mi że wszystko bedzie wpisane w ranking pzj przed Liberty ! wsyd tak plotkowac!!

  3. Robi się chlopcy juz sa zaraz dziewczyny !! I co teraz krzysiu i junior_ml, bylo wiadomo, kazdy wiedzial i tak dalej . wstyd jak wiejskie baby tylko aby ferment siac.

    1. Zagalopowałeś się z tymi epitetami, piszemy tu po to aby wymieniać się spostrzeżeniami, uwagami a nie komuś „wtykać”
      Juniorki mł uaktualnione ale z błędami, juniorki nadal nie.

  4. Juniorki mł. uaktualnione. Zostały jeszcze tylko juniorki i juniorzy.Tu ewidentnie Wrocław pominięty / zrobiony jest już Luboń/ Ale dla nich najbliższe zawody rankingowe dopiero w marcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *