Ranking U15/ 2012 punktowanie.

Turnieje 2012. Miejsca i punkty.

Puchar Świata 1. 200pkt 2. 120pkt 3. 80pkt 5. 40pkt 7. 20pkt
Mistrzostwa Polski 1. 100pkt 2. 60pkt 3. 40pkt 5. 20pkt 7. 10pkt
Otwarty Puchar Pol.1. 50pkt 2. 30pkt 3. 20pkt 5. 10pkt 7. 4pkt
Otwarty Puchar Pol.2. 70pkt 2. 42pkt 3. 28pkt 5. 14pkt 7. 6pkt

System punktowy przyjęto zgodnie z wytycznymi PZJ z zeszłego roku !(punktowanie może ulec zmienie w tym roku o ile takie stanowisko zmieni PZJ)

22 thoughts on “Ranking U15/ 2012 punktowanie.

 1. Proponuje Puchar „Świata” w Gyor
  w cudzysłowiu, nie róbmy młodym ludziom wody z mózgu.
  Ausria, Węgy, Polska i cos tam jeszcze to tylko mały
  kawałek tego pieknego Świata.

 2. My nic nie robimy. Taką imprezę organizuje Węgierska Federacja Judo za zgodą i wiedzą EJU, IJF, więc jaki cudzysłów. Ostatnio było z dwanaście państw więcej nie trzy czy cztery. A co do młodych ludzi to właśnie mówmy i podnośmy poprzeczkę, oraz pomagajmy przełamywać strach i tremę dużych imprez. To pomoże im w pzyszłości np. na Mistrzostwach Europy czy Świata. Nie ma co umiejszać tej imprezie ! Nawet odwrotnie trąbmy o tym, to niejednokrotnie jedyna szansa dla mniejszych klubów na pokazanie się w regionie i uzyskanie środków na wyjazd od władz miast czy gmin. To czasami jedyny zagraniczny start młodych judoków z mniejszych biedniejszych klubów wpełni finansowany przez burmistrza czy gminy. Więc nie zabierajmy im tego !!!

 3. Zgadzam się z Pretorianem. Jako przykład: na zawodach z cyklu Pucharu Świata seniorów, które odbyły się w miniony weekend (w Gruzji i Bułgarii) też nie było ścisłej czołówki światowej. Do Gruzji w ogóle nie pojechała jakakolwiek reprezentacja z Japonii. Nie zmienia to faktu że:

  1. Nikt nikomu nie zabronił startu, jak kogoś nie było to jego sprawa
  2. Bez względu na to kto bierze udział a kto nie, nikt medalu nie dostaje za darmo.

  Nie zwycięzcy wina że lepsi od niego nie przyjechali, więc medaliści jak najbardziej zasługują na uznanie.

 4. Ranking U15/2012 po OPP Łódź – zaktualizowany ! Do wtorku czekam na uwagi, zmiany kategorii wagowych itd. ! Po tym terminie zostanie opublikowana Lista na PŚ Gyor 2012 ! Pozdrawiam

 5. Jestem na Campach ! W przyszłym tygodniu zostanie wszystko zaktualizowane i ogłoszone wyniki Rankingu U 15 2012! Pozdrawiam

 6. Witaj Pretorian .Mam pytanie. Czy w tym roku też będzie organizowana lista na Puchar Świata do Gyor w U-15 i będzie jakiś zorganizowany wyjazd.Jakie kryterium sportowe i finansowe trzeba spełnić by móc wystartować .Pozdrawiam

 7. Tak zgłoszenia reprezentacji na Puchar Europy U15 oraz kryteria, w tym tygodniu wszystkie szczegóły. Pozdrawiam.

 8. Dziękuje za odpowiedz jak zwykle rzeczowo i profesjonalnie .Pozdrawiam !!!A mam jeszcze jedną prośbę może Ty zareagujesz ,dzisiaj mamy 8 maja a komunikatu o OPP w Łodzi młodzików nie ma do dzisiaj a start 25.05.Proszę się zorientować bo przecież wcześniej trzeba załatwiać noclegi i przygotować wyjazd .Oczywiście nie jest to Twoja wina tylko organizatora że do dzisiaj nie ma komunikatu .Dziękuje i jeszcze raz pozdrawiam !!!

 9. Witam, rozmawiałem dziś z Organizatorem i powiedział że wczoraj do PZJ został wysłany komunikat, a on zobowiązuje się do umieszczenia i przesłania komunikatu w ciągu 24 godzin !! Ma być na stronie zawodów !! Będzie też transmisja TV !!!!!

 10. Witam Panie Pretorian,
  Mam pytanie, czy przed Gyor będą przepisywani zawodnicy do jednej kategorii, jeżeli są w rankingu w dwóch kategoriach(lżejszej i cięższej. Pytam dlatego, ponieważ jestem 5 w rankingu a bardzo chciałabym pojechać do Gyor. Pozdrawiam

 11. Ranking U15 jest zaktualizowany czekam na informacje o błędach czy tzw podwójnych zawodnikach na e-mail judo-club-poland@wp.pl . Do turnieju w Łodzi czekam też na wstępne zgłoszenia !! Musimy zamówić koszulki, gadżety i przygotować listę więc tylko do Łodzi czekamy !! Po tym terminie nie będzie możliwości zgłoszenia jako Reprezentacja Polski U15 !! W Gyor są też trochę inne kategorie wagowe chłopcy -36, -40, -45, dziewczyny 63, +63kg więc Ci zawodnicy/czki 1-4 z pogranicza tych kategorii mają prawo startu w jednej lub drugiej kategorii. Dla wszystkich chętnych możemy też pomóc w organizacji transportu jest możliwość wynajmu busa(do dziś dwie osoby zgłosiły taki problem a potrzeba 19-20 osób !! też ważny czas !!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *