Ruszają przygotowania do Igrzysk Olimpijskich Młodych 2014 !!

II Summer Youth Olympic Games Nanjing 2014.
Dział szkolenia PZJ i Trenerzy Kadr U17 zaraz po Pucharze Polski juniorów młodszych w Skierniewicach i Otwartym Pucharze Polski młodzików w Suchym Lesie wytypują szeroką kadrę judoków i judoczek do dalszych przygotowań do kwalifikacji do Letniej Olimpiady Młodych w Chinach. Kwalifikacje rozpoczną się w 2013 roku i zakończą się we wrześniu tego samego roku. Olimpiada odbędzie się od 16 do 28 sierpnia 2014 roku w Nanjing. W Judo obowiązuje osiem kategorii wagowych, cztery męskie 55kg, 66kg, 81kg, 100 kg oraz cztery damskie 44kg, 52kg, 63kg i 78kg ! Odbywają się też zawody drużynowe (brak info co do systemu na te Igrzyska). Więcej info już wkrótce.

2 thoughts on “Ruszają przygotowania do Igrzysk Olimpijskich Młodych 2014 !!

  1. Mamy trochę czasu, a widząc zaangażowanie i chęć pracy z młodzieżą obecnych trenerów Kadry Narodowej może to być dla nas naprawdę udana impreza:)

  2. No yahhha !!! :))) A mają różdżki czarodziejskie ??? Rozumiem, że zaangażowanie trenerów, to główny czynnik do sukcesu !!! Jaki wpływ na wynik sportowy ma obecnie trener Kadry Narodowej, który nie spędzi ani jednego dnia z zawodnikami KN, bo Związek nie ma możliwości finansowania, a Kadra Wojewódzka nie jest zainteresowana wysłać młodego zawodnika na obóz KN ??? Mam propozycję – zmień nick na NaiwnyJudoka, WizjonerJudoka, a może RodzinaTreneraKadryNarodowej ;)
    Bez urazy – mimo wszystko pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *