SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIOREK/ÓW MŁODSZYCH BYTOM 20.09.2008

SPRAWOZDANIE
Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH
BYTOM 20.09.2008

KATEGORIA WAGOWA 46 KG / 4 KWALIFIKACJE/
1. NATKANIEC KRZYSZTOF UKS JUDO WOLBROM
2. MARTUŚ KACPER MOSIR BOCHNIA
3. BOROWICZ PAWEŁ CZARNI BYTOM
3. SMOŁKA KONRAD BŁĘKITNI TARNÓW
REZ. WODNIK JAKUB MOSIR BOCHNIA
GARBACZ MATEUSZ ŻAK KIELCE



KATEGORIA WAGOWA 50 KG / 4 KWALIFIKACJE/

1. WIETRZAK PRZEMYSŁAW AZS GLIWICE
2. MAJCHER MICHAŁ WALTER RZESZÓW
3. GODEK PATRYK KOKA JASTRZĘBIE
3. GARBACIK BARTŁOMIEJ WISŁA KRAKÓW
REZ. ZĄBCZYK JAKUB WALTER RZESZÓW
WIERZBA NORBERT ŻAK KIELCE
KATEGORIA WAGOWA 55 KG / 4 KWALIFIKACJE/
1. WYDRZYŃSKI MARCIN CZARNI BYTOM
2. DROGOWSKI ARTUR KOKA JASTRZĘBIE
3. PEKALA SZYMON UKS PISARZOWICE
3. SZEWCZYK MATEUSZ JORDAN KRAKÓW
REZ. CIĄŻADŁO KRYSTIAN UKS JUDO WOLBROM
SKULIK PRZEMYSŁAW MOSIR MYSŁOWICE
KATEGORIA WAGOWA 60 KG / 3 KWALIFIKACJE/
1. OTRZĄSEK DAMIAN GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
2. CHLEBISK SEBASTIAN CZARNI BYTOM
3. MROZEK KRZYSZTOF WISŁA KRAKÓW
REZ. SKRZYPKOWSKI DAWID AZS GLIWICE
KATEGORIA WAGOWA 66 KG /4 KWALIFIKACJE/
1. BARAN KAMIL MOSIR BOCHNIA
2. ŁUKASIK RAFAŁ WALTER RZESZÓW
3. KALIŃSKI PATRYK KOKA JASTRZĘBIE
3. SOCZYŃSKI MAREK CZARNI BYTOM
REZ. ŁUSZCZYK JAKUB UKS CZĘSTOCHOWA
ŁĄTKA FILIP PM TARNÓW
KATEGORIA WAGOWA 73 KG /3 KWALIFIKACJE/
1. KWIATKOWSKI TOMASZ CZARNI BYTOM
2. MARCINKOWSKI PATRYK CZARNI BYTOM
3. KOWLCZYK RAFAŁ POLONIA RYBNIK
REZ. PŁONKA DANIEL WALTER RZESZÓW
KRZĘPEK MATEUSZ UKS PISARZOWICE
KABZA WIKTOR HEJNAŁ KETY
KATEGORIA WAGOWA 81 KG / 4 KWALIFIKACJE/
1. ROMANIUK OLIWER WISŁA KRAKÓW
2. NIEDZIELA KAMIL AZS GLIWICE
3. SKORZEC PAWEŁ CZARNI BYTOM
3. GUZIK MARIUSZ JORDAN KRAKÓW
REZ. SĘDŁAK BŁAŻEJ CZARNI BYTOM
KOBCZYK PIOTR JORDAN KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA 90 KG / 3 KWALIFIKACJE/
1. SMOŁKA PRZEMYSŁAW POLONIA RYBNIK
2. STRÓŻEK MAREK JORDAN KRAKÓW
3. KOZA JANUSZ JORDAN KRAKÓW
REZ. SZYMALA KONRAD UKS PISARZOWICE
HARAZIM KAROL POLONIA RYBNIK
SZMALENBERG NIKODEM CZARNI BYTOM
KATEGORIA WAGOWA +90 KG / 6 KWALIFIKACJI/
1. PODOLECKI DARIUSZ GROT KRAKÓW
2. GRABOWSKI KAMIL CZARNI BYTOM
3. BIELAN MAREK UKS 15 KROSNO

SPRAWOZDANIE
Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH
BYTOM 20.09.2008

KATEGORIA WAGOWA 40 KG / 6 KWALIFIKACJI/
1. MENDYKA ALEKSANDRA MOSIR MYSŁOWICE
2. HABRATA MARTA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3. SZCZEPAŃCZYK KLAUDIA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
4. MYSIŃSKA DARIA CZARNI BYTOM
5. KOŁODZIEJCZYK KINGA AZS GLIWICE

KATEGORIA WAGOWA 44 KG 6 KWALIFIKACJI
1. TRONINA MAGDALENA WALTER RZESZÓW
2. RASIŃSKA MAJA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3. BOROWSKA ANNA POLONIA RYBNIK
3. BŁASIAK DOMINIKA ISKRA ISKRZYCZYN
5. KAMIŃSKA JUSTYNA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
5. ANDRUSIEWICZ MARTYNA BŁĘKITNI TARNÓW
REZ. GROMA EWELINA AZS GLIWICE
BARSZCZ AGATA CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA 48 KG / 4 KWALIFIKACJE/
1. MENDYKA AGNIESZKA MOSIR MYSŁOWICE
2. SOCHA JOANNA CZARNI BYTOM
3. HULALKA EWELINA MKS CZECHOWICE DZIEDZICE
3. WOJCIECHOWSKA KAROLINA POLONIA RYBNIK
REZ. SAJDAK WIKTORIA MOSIR JASŁO
ZIEBA KAROLINA MKS CZECHOWICE DZIEDZICE

KATEGORIA WAGOWA 52 KG / 4 KWALIFIKACJE/
1. WOLNY OLIWIA CZARNI BYTOM
2. WĘGRZYN LAURA CZARNI BYTOM
3. BORYCZKO SABINA PM TARNÓW
3. KORDYŚ ALEKSANDRA UKS KROSNO
REZ. ROZWADOWSKA MARTA CZARNI BYTOM
BORYCZKO IWONA PM TARNÓW

KATEGORIA WAGOWA 57 KG / 5 KWALIFIKACJI
1. SOSNOWSKA IZABELA AZS GLIWICE
2. LANGIEWICZ ALEKSANDRA KOKA JASTRZĘBIE
3. SKOCZYLAS ANNA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3. MIRUS IZABELA WISŁA KRAKÓW
5. JAROŃ ALICJA CZARNI BYTOM
REZ. PROĘBSKA WIOLETA ISKRA ISKRZYCZYN

KATEGORIA WAGOWA 63 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. BRYSZ ANNA CZARNI BYTOM
2. TABAK DOMINIKA CZARNI BYTOM
3. WIKTOR ALEKSANDRA WALTER RZESZÓW
3. RYCAK MONIKA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
5. PIĄTEK ALEKSANDRA AZS GLIWICE
REZ. KOŁODZIEJ MAŁGORZATA UKS WOLA RZĘDZIŃSKA

KATEGORIA WAGOWA 70 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. CZEMPIK WERONIKA UKS 2 RYDUŁTOWY
2. SIUDAK OLGA CZARNI BYTOM
3. NYTKO DOMINIKA BŁĘKITNI TARNÓW
3. TRACZ MAŁGORZATA WISŁA KRAKÓW
5.DATOŃ DOMINIKA MOSIR BOCHNIA
REZ. GRABOWSKA KLAUDIA WISŁA KRAKÓW

KATEGORIA WAGOWA +70 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. NOWAKOWSKA DOMINIKA AZS GLIWICE
2. MICHNIK ALICJA WALTER RZESZÓW
3. ZROBEK OLIWIA CZARNI BYTOM
4. MUCHA AGATA PM KATOWICE
5. KUKUCZK A NIKOL POLONIA RYBNIK

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *