SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK BYTOM 01.03.2009

SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK BYTOM 3.03.2009

KATEGORIA WAGOWA 44 KG / 5 KWALIFIKACJI /

1. DANIEL ŻANETA AZS GLIWICE

2. TRONINA MAGDALENA WALTER RZESZÓW

KATEGORIA WAGOWA 48 KG / 7 KWALIFKACJI/

1. RASIŃSKA MAJA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

2. SOCHA JOANNA CZARNI BYTOM

3. GÓRAL EWELINA MOSIR MYSŁOWICE

3. ZABROCKA MONIKA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

5. KAMIŃSKA JUSTYNA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

5. BROSZ PAULINA CZARNI BYTOM

7. WRZESIŃSKI KATARZYNA PM KATOWICE

KATEGORIA WAGOWA 52 KG / 5 KWALIFIKACJI/

1. WOLNY OLIWIA CZARNI BYTOM

2. DAWCZAK PAULINA CZARNI BYTOM

3. BORYCZKO SABINA PM TARNÓW

3. BORYCZKO IWONA PM TARNÓW

5. MENDYKA AGNIESZKA MOSIR MYSŁOWICE

REZ. JAMRÓG AGNIESZKA MOSIR JASŁO

KATEGORIA WAGOWA 57 KG / 7 KWALIFIKACJI/

1. PERENC AGATA POLONIA RYBNIK

2. PEPERA BEATA JUDO WOLBROM

3. MORDY MONIKA UKS WOLA RZĘDZIŃSKA

3. JAROŃ ALICJA CZARNI BYTOM

5. LIPSKA ADRIANA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

5. SKOCZYLAS ANNA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

7. MUC KATARZYNA CZARNI BYTOM

REZ. WĘGRZYN LAURA CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA 63 KG / 5 KWALIFIKACJI/

1. SMOŁKA HANNA AZS GLIWICE

2. CZAKAŃSKA LUIZA CZARNI BYTOM

3. KUMOROWSKA IZABELA PM TARNÓW

3. BRYSZ ANNA CZARNI BYTOM

5. PNIAK SANDRA POLONIA RYBNIK

REZ. NYTKO DOMINIKA BŁĘKITNI TARNÓW

KATEGORIA WAGOWA 70 KG / 5 KWALIFIKACJI /

1. CZEMPIK WERONIKA UKS RYDUŁTOWY

2. TRACZ MAŁGORZATA WISŁA KRAKÓW

3. BEDNARZ KATARZYNA UKS 25 SOSONOWIEC

3. SOBCZYK AGNIESZKA MOSIR JASŁO

5. WOJNA JOANNA PM TARNÓW

REZ. STACHOŃ MARIA YAMABUSHI ZAKOPANE

KATEGORIA WAGOWA 78 KG / 7 KWALIFIKACJI/

1. OSAJDA ANNA WISŁA KRAKÓW

2. DZIURAWIEC JUSTYNA UKS WOLA RZĘDZIŃSKA

3. WITKOWICZ PAULINA AZS GLIWICE

4. TOMCZAK SYLWIA MOSiR STALOWA WOLA

KATEGORIA WAGOWA +78 KG / 7 KWALIFIKACJI/

1. PAPAJ ALEKSANDRA JUDO WOLBROM

2. ŁOBODA KATARZYNA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

3. NOWAKOWSKA DOMINIKA AZS GLIWICE

4. KUKUCZKA NICOLA POLONIA RYBNIK

SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW I JUNIORÓW BYTOM 3.03.2009

KATEGORIA WAGOWA 55 KG / 5 KWALIFIKACJI/

1. WYDRZYŃSKI MARCIN CZARNI BYTOM

2. GARBACIK BARTŁOMIEJ WISŁA KRAKÓW

3. STĘPAK FILIP UKS GROT KRAKÓW

3. SZEWCZYK MATEUSZ JORDAN KRAKÓW

5. NATKANIEC KRZYSZTOF JUDO WOLBROM

REZ. WIERZBA NORBERT ŻAK KIELCE

KATEGORIA WAGOWA 60 KG / 8 KWALIFIKACJI/

WIECZOREK GRZEGORZ CZARNI BYTOM – DOPUSZCZONY DODATKOWO START W PŚ – WARSZAWA

1. GOLUS ŁUKASZ CZARNI BYTOM

2. CHLEBIK SEBASTIAN CZARNI BYTOM

3. MAREK ARKADIUSZ CZARNI BYTOM

3. RAWIAK ANDRZEJ UKS PAWŁOWICE

5. GARBACIK KAMIL MOSIR JASŁO

5. KLIMAS ŁUKASZ UKS RYDUŁTOWY

7. SIKORA BARTŁOMIEJ JUDO WOLBROM

7. SOJKA SEBASTIAN GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

REZ. BINEK PAWEŁ CZECHOWICE DZIEDZICE

KATEGORIA WAGOWA 66 KG / 6 KWALIFIKACJI/

1. KLIMAS ANDRZEJ UKS RYDUŁTOWY

2. JASEK MARTIN AZS GLIWICE

3. BOBER ROMAN POLONIA RYBNIK

3. MÓL ŁUKASZ CZARNI BYTOM

5. BARAN KAMIL MOSIR BOCHNIA

5. KRÓLIKOWSKI SZYMON CZARNI BYTOM

REZ. GROS GRZEGORZ MOSIR MYSŁOWICE

KRÓL SZYMON MOSIR MYSŁOWICE

KATEGORIA WAGOWA 73 KG / 8 KWALIFIKACJI/

1. TONDERA DAWID WISŁA KRAKÓW

2. KWIATKOWSKI TOMASZ CZARNI BYTOM

3. CHRAPKIEWICZ MAREK GWARDIA BIELSKO – BIAŁA

3. BADOCHA PAWEŁ AZS GLIWICE

5. TONDERA KAMIL WISŁA KRAKÓW

5. KUGANDA MATEUSZ JUDO WOLBROM

7. BŁAŻEJEWSKI ADRIAN WALTER RZESZÓW

7. BĘBAS MACIEJ CZARNI BYTOM

REZ. MYŚLIWIEC PIOTR BŁĘKITNI TARNÓW

ŁUKASIK RAFAŁ WALTER RZESZÓW

KATEGORIA WAGOWA 81 KG / 7 KWALIFIKACJI /

KUBIENIEC JAKUB CZECHOWICE DZIEDZICE – DOPUSZCZONY DODATKOWO START W PŚ – WARSZAWA

1. GAWRON ROBERT CZARNI BYTOM

2. RAJDA MIESZKO HEJNAŁ KĘTY

3. TWORZYŁO MACIEJ MOSIR BOCHNIA

3. RISS RAFAŁ MOSIR MYSŁOWICE

5. ROMANIUK OLIWER WISŁA KRAKÓW

5. WŁOSIŃSKI MACIEJ WISŁA KRAKÓW

7. LINDERT ROBERT CZECHOWICE DZIEDZICE

REZ. DURAN MATEUSZ MYSŁOWICE

SĘDŁAK BŁAŻEJ CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA 90 KG / 10 KWALIFIKACJI/

1. PARTYKA MARCIN CZECHOWICE DZIEDZICE

2. RYCAK MATEUSZ GWARDIA BIELSKO BIAŁA

3. PINTAL KAJETAN WISŁA KRAKÓW

3. SZAREK PIOTR CZARNI BYTOM

5. SMOŁKA PRZEMYSŁAW POLONIA RYBNIK

5. WIŚNIOWSKI BARTOSZ MOSIR BOCHNIA

7. BIELECKI PATRYK CZARNI BYTOM

7. SZMALENBERG NIKODEM CZARNI BYTOM

9. SOBCZYK PIOTR JORDAN KRAKÓW

9. SZOSTAK MAKSYMILIAN MYŚLENICE

REZ. SURMACZ WOJCIECH WALTER RZESZÓW

NIEDZIELA KAMIL AZS GLIWICE

KATEGORIA WAGOWA 100 KG / 7 KWALIFIKACJI/

1. TYC ARTUR CZECHOWICE DZIEDZICE

2. GRABOWSKI KAMIL CZARNI BYTOM

3. PODOLECKI DARIUSZ GROT KRAKÓW

3. KUBICKI MACIEJ HEJNAŁ KETY

5. BELCIK OSKAR KOKA JASTRZĘBIE

5. SOBAŃSKI JAKUB CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA +100 KG / 5 KWALIFIKACJI /

1. ROMANIUK OSKAR WISŁA KRAKÓW

2. GRABOWSKI BARTŁOMIEJ CZARNI BYTOM

3. WINEK MATEUSZ CZARNI BYTOM

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *