SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PILE

SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PILE

BYTOM 21.03.2008

KATEGORIA WAGOWA 46 KG / 7 KWALIFIKACJI/
1. WALA ADRIAN POLONIA RYBNIK
2. BOROWICZ PAWEŁ CZARNI BYTOM
3. WOLNIK JAKUB MOSIR BOCHNIA
3. WAWRZYCZEK PAWEŁ KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
5. CHAJDUŚ PATRYK UKS 48 CZĘSTOCHOWA
5. LEWICKI JĘDRZEJ AZS GLIWICE
7. FRYSZTCKI PRZEMYSŁAW POLONIA RYBNIK
KATEGORIA WAGOWA 50 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. GODEK PATRYK KOKA JASTRZĘBIE
2. BILSKI MARCIN ŻAK KIELCE
3. DOBRANOWSKI BARTOSZ MOSIR BOCHNIA
3. SKÓRKA SZYMON CZARNI BYTOM
5. MARTUŚ KACPER MOSIR BOCHNIA
KATEGORIA WAGOWA 55 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. KUWACZK DAWID POLONIA RYBNIK
2. CIĄŻADŁO KRYSTIAN UKS WOLANIA
3. SUROWANIEC WOJCIECH MOSIR STALOWA WOLA
3. WOŹNIAK SZYMON GROT KRAKÓW
5. WIERZBA NORBERT ŻAK KIELCE
KATEGORIA WAGOWA 60 KG / 7 KWALIFIKACJI/
1. MROŻEK KRZYSZTOF WISŁA KRAKÓW
2. KLIMAS ŁUKASZ UKS 2 RYDUŁTOWY
3. SŁOWAK BARTŁOMIEJ ŻAK KIELCE
3. DROGOWSKI ARTUR KOKA JASTRZĘBIE
5. KUCZERA PIOTR POLONIA RYBNIK
5. MAREK ARKADIUSZ CZARNI BYTOM
7. BINEK PAWEŁ KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
KATEGORIA WAGOWA 66 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. KALIŃSKI PATRYK KOKA JASTRZĘBIE
2. ŁĄTKA FILIP PM TARNÓW
3. BARTUSIK MICHAŁ WALTER RZESZÓW
3. KUCZYŃSKI MATEUSZ YAMABUSHI ZAKOPANE
5. FORNAL PIOTR WALTER RZESZÓW
KATEGORIA WAGOWA 73 KG /8 KWALIFIKACJI/
1. SŁABIAK GRZEGORZ KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
2. KRZEMPEK MATEUSZ UKS PISARZOWICE
3. CZAJA MARCIN JORDAN KRAKÓW
3. ŁUKASIK RAFAŁ WALTER RZESZÓW
5. KARKOSZ PATRYK MOSIR MYSŁOWICE
5. MURZYN KAROL JORDAN KARAKÓW
7. PUK PAWEŁ POLONIA RYBNIK
7. DZIĄDKOWSKI MICHAŁ POLONIA RYBNIK
KATEGORIA WAGOWA 81 KG / 8 KWALIFIKACJI /
1. ROMANIUK OLIWER WISŁA KRAKÓW
2. SKORZEC PAWEŁ CZARNI BYTOM
3. GUZIK MARIUSZ JORDAN KRAKÓW
3. PŁONKA DANIEL WALTER RZESZÓW
5. CICHY KAMIL CZARNI BYTOM
5. KŁOCZKO GRZEGORZ CZARNI BYTOM
7. KABZA WIKTOR HEJNAŁ KĘTY
7. GŁOWACKI MICHAŁ MOSIR MYSŁOWICE
REZ. KOŹLIK MATEUSZ CZARNI BYTOM
KATEGORIA WAGOWA 90 KG / 8 KWALIFIKACJI/
1. STRÓŻEK MAREK JORDAN KRAKÓW
2. JAKUBOWSKI ADRIAN CZARNI BYTOM
3. ŻARCZYŃSKI GRZEGORZ CZARNI BYTOM
3. SĘDŁAK BŁAŻEJ CZARNI BYTOM
5. ZIELIŃSKI KRZYSZTOF UKS 48 CZĘSTOCHOWA
5. SZYMALA KONRAD SOKÓŁ PISARZOWICE
7. POPOWICZ KONRAD CZARNI BYTOM
7. FAJEREK MIKOŁAJ GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
KATEGORIA WAGOWA + 90 KG / 4 KWALIFIKACJE /
1. KOZA JAN JORDAN KRAKÓW

SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PILE

BYTOM 21.03.2008

KATEGORIA WAGOWA 40 KG / 8 KWALIFIKACJI/
1. HABARATA MARTA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
2. MENDYKA ALEKSANDRA MOSIR MYSŁOWICE

KATEGORIA WAGOWA 48 KG / 5 KWALIFIKACJI/

1. SZCZEPAŃCZYK KLAUDIA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
2. GAJDEK KAROLINA MOSIR CIESZYN
3. DANIEL ŻANETA AZS GLIWICE
3. KAMIŃSKA JUSTYNA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
5. MYSIŃSKA DARIA CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA 48 KG / 8 KWALIFIKACJI/
1. RASIŃSKA MAJA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
2. SOCHA ANNA CZARNI BYTOM
3. ZIĘBA KAROLINA KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
3. ANDRUSIEWICZ MARTYNA BŁĘKITNI TARNÓW
5. JACH KAMILA JORDAN KRAKÓW
5. SIWEK JULIANA UKS JUDO 48 CZĘSTOCHOWA
7. WOJCIECHOWSKA KAROLINA POLONIA RYBNIK
7. SŁOWIK JOLANTA WALTER RZESZÓW

KATEGORIA WAGOWA 52 KG / 8 KWALIFIKACJI/

1. BORYCZKO IWONA PM TARNÓW
2. BOROWSKA ANNA POLONIA RYBNIK
3. WYKUPIL MARTA KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
3. WOLNY OLIWIA CZARNI BYTOM
5. HULALKA EWELINA KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
5. WĘGRZYN LAURA CZARNI BYTOM
7. SOKOŁOWSKA MONIKA BUDOWLANI SOSNOWIEC
7. SZTYKIEL KAMILA CZARNI BYTOM

KATEGORIA WAGOWA 57 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. MIRUS IZABELA WISŁA KRAKÓW
2. LANGIEWICZ ALEKSANDRA KOKA JASTRZĘBIE
3. JĘZYK MONIKA PM TARNÓW
3. WAWRZYCZEK LAURA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
5. NIEDŹWIEDŹ AGNIESZKA PM KATOWICE

KATEGORIA WAGOWA 63 KG / 5 KWALIFIKACJI/
1. LNIANY SONIA CZARNI BYTOM
2. NYTKO DOMINIKA BŁĘKITNI TARNÓW
3. PACUT BEATA CZARNI BYTOM
3. TABAK DOMINIKA CZARNI BYTOM
5. GRABOWSKA KLAUDIA WISŁA KRAKÓW

KATEGORIA WAGOWA 70 KG / 7 KWALIFIKACJI/
1. POROŁ ANNA POLONIA RYBNIK
2. BRYNDZA IZABELA WISŁA KRAKÓW
3. CZEMPIK WERONIKA UKS RYDUŁTOWY
3. NOWAK ALICJA CZARNI BYTOM
5. DATOŃ DOMINIKA MOSIR BOCHNIA
5. LITWIN DOMINIKA PM KATOWICE
7. JAKUBCZYK MAGDA KJ CZECHOWICE DZIEDZICE

KATEGORIA WAGOWA + 70 KG / 8 KWALIFIKACJI/
1. KUKUCZKA NICOLE POLONIA RYBNIK
2. WITKOWICZ PAULINA AZS GLIWICE
3. BURDEK BARBARA CENTRUM WISŁA

2 thoughts on “SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI REGIONU IV DO PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W PILE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *