SPROSTOWANIE DOT. ME WETERANÓW / PZJ

INFO PZJ – SPROSTOWANIE DOT. ME WETERANÓW

Organizacja Mistrzostw Europy Weteranów to wielkie wyróżnienia dla Polski. Udział zapowiedziało blisko 700 zawodników. Dodatkowo nasz kraj odwiedzi 20 przedstawicieli EJU, co świadczy o wysokim prestiżu imprezy.

W związku z pojawieniem sie przekłamań i nieprawdziwych informacji dotyczących Mistrzostw Europy Weteranów, Zarząd Polskiego Związku Judo informuje, iż opłata startowa w wysokości 125 Euro/os. przekazywana jest do Europejskiej Unii Judo. Impreza ta jest ogromnym sprawdzianem logistyczno-finansowym, a co za tym idzie 75 Euro/os. wraca na konto organizatora. Kwota ta pokrywa koszty związane z organizacja imprezy (ubezpieczenie, obsługę, wynajem pomieszczeń, niezbędny sprzęt itp.). Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywane są przez zawodników startujących w ME Weteranów w Opolu.

2 thoughts on “SPROSTOWANIE DOT. ME WETERANÓW / PZJ

  1. „Dodatkowo nasz kraj odwiedzi 20 przedstawicieli EJU, co świadczy o wysokim prestiżu imprezy…” Teraz już wiemy za czyje pieniądze…..

  2. A kto rozliczy zarząd PZJudo z pieniędzy zwróconych z EJU? Czy brat prezes będzie rozliczał brata organizatora? Przy dużej frekwencji będzie to spora kwota, którą można by spłacić trochę długów… związkowych:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *