SWEDISH JUDO OPEN- otwarte mistrzostwa Szwecji

Poniższą informację opublikował na forum w poprzedniej wersji serwisu użytkownik Yuko.


Results Swedish Open for Junior and Cadets 2007

Girls Cadets -48 kg,
1. Mia Hermansson, SWE
2. Laerke Bach, DEN
3. Mikaela Barrera, SWE

Girls Cadets -52 kg,
1. Emma Barkeling, SWE
2. Anni Ikälä, FIN
3. Sanna Valtanen, FIN
3. Hanna Friberg, SWE

Girls Cadets -57 kg,
1. Alexandra Weber, DEN
2. Karoliina Virtanen, FIN
3. Charlotte Larsson, SWE
3. Henny Gabert, SWE

Girls Cadets -63 kg,
1. Marie Thue Holm, NOR
2. Annelie Larsson, SWE
3. Mona Jacobsen, NOR
3. Anna Bernholm, SWE

Girls Cadets -70 kg,
1. Emilia Szwiec, POL
2. Rebecka Nyman, SWE
3. Cajsa Simonsen, SWE
3. Eline Reitsma, NED

Girls Cadets +70 kg,
1. Kamila Wasek, POL
2. Sidsel Wraa, DEN
3. Jennie Åhlund, SWE
Boys Cadets -50 kg,
1. Thomas Christiansen, DEN
2. Amil Mirzoev, DEN
3. Thomas Jensen, DEN
3. Joakim Ferm, SWE

Boys Cadets -55 kg,
1. Jonas Fischer, SWE
2. Fredrik Agertoft, DEN
3. Joakim Norman, SWE
3. Aleksander Jatowtt, POL

Boys Cadets -60 kg,
1. Alexander Lundqvist, SWE
2. Philip Hellqvist, SWE
3. Axel Hirai, NOR
3. Thor Nielsen, DEN

Boys Cadets -66 kg,
1. Ville Kiljander, FIN
2. Jeppe Trave Hansen, DEN
3. Piotr Poski, POL
3. Hjalmar Britz, SWE

Boys Cadets -73 kg,
1. Niklas Langeröd, NOR
2. Jakub Nawrot, POL
3. Samuli Havas, FIN
3. Grzegorz Gajerski, POL

Boys Cadets -81 kg,
1. Mateusz Rudnicki, POL
2. Vidar Skretting, NOR
3. Robin Pacek, SWE
3. Karl Andre Reichelt, NOR

Boys Cadets -90 kg,
1. Lars Petter Holst, NOR
2. Darius Kotowski, POL

Women Juniors -48 kg,
1. Danielle Rooth, SWE
2. Burcu Karahan, SWE
3. Mikaela Barrera, SWE

Women Juniors -52 kg,
1. Tiia Suo-Yrjö, FIN
2. Anni Ikälä, FIN
3. Karin Hermansson, SWE
3. Pinja Hautanen, FIN

Women Juniors -57 kg,
1. Alexandra Zowczak, POL
2. Nina Gustafsson, SWE
3. Daniella Brosché, SWE
3. Anniina Virtanen, FIN

Women Juniors -63 kg,
1. Emelie Ranhult, SWE
2. Julia Hansson, SWE
3. Elzbieta Bensz, POL
3. Anna Svensson, SWE

Women Juniors -70 kg,
1. Caroline Österman, SWE
2. Rebecka Nyman, SWE
3. Laura Lind, FIN

Women Juniors -78 kg,
1. Martine Demkes, NRL
2. Anna Kmetko, POL Men Juniors -55 kg,
1. Petri Luukkonen, FIN
2. Andreas Björner, SWE
3. Aleksander Jatowtt, POL

Men Juniors -60 kg,
1. Juho Reinvall, FIN
2. Sami Perälä, FIN
3. Krystian Jurowski, POL
3. Jaimy Bennett, NED

Men Juniors -66 kg,
1. Aske Reitz, DEN
2. Wijnand Peters, NED
3. Patryk Jamiski, POL
3. Markus Kettunen, FIN

Men Juniors -73 kg,
1. Eetu Laamanen, FIN
2. Charles Haddad, SWE
3. Marcus Thunstedt, SWE
3. Axel von Borgstede, SWE

Men Juniors -81 kg,
1. Conny Isgren, SWE
2. Emil Edmar, SWE
3. Remco Colly, NED
3. Hiski Kaikkonen, FIN

Men Juniors -90 kg,
1. Marcus Nyman, SWE
2. Joakim Dvärby, SWE
3. Jerry Lammasniemi, FIN
3. Max van Leeuwen, NED

Men Juniors +90 kg,
1. Marvin Huisman, NED
2. Ville-Petteri Lammasniemi, FIN
3. Domeniek Colly, NED

Best fighting spirit. Sponsor: Budo Nord
Women juniors: Julia Hansson Men juniors: Hiski Kaikkonen
Cadet girls: Nicolina Pernheim Cadet boys: Mateusz Rudnicki

Best judoka. Sponsor: TB Judosport
Women juniors: Tiia Suo-Yrjö Men juniors: Juha Reinvall
Cadet girla: Emma Barkeling Cadet boys: Niklas Langeröd

Information:
jswop (a) stockholmsjudo.org

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *