To było Święto Judo w Polsce ! Brawo !

Udało się, a nawet bardzo się udało ! Brawa dla drużyny Kobiet za medal! Brawa dla Organizatorów, Kibiców, Sympatyków oraz dla wszystkich Trenerów Judo w Polsce! Udało nam się stworzyć wspaniałą imprezę z doskonałą atmosferą! Po raz pierwszy coś takiego mogliśmy zobaczyć w Polsce, wcześniej zazdrościłem Francuzom, Niemcom czy Japończykom! Było cudownie i najważniejsze była kultura w dopingu i kibicowaniu. Do tego szkoły i masa młodych judoków i judoczek! Nie zabrakło też całej gamy akcji współtowarzyszących! Brawo dla Warszawy, brawo dla Was! O,tym pisałem wiele razy przy okazji turnieju Warszawskiego ! Można? Tak dziś to wiem, że można i tanie noclegi i szkoły i co najważniejsze wszyscy razem ! Super, aby tak dalej ! Promocja judo 100% – plan zrealizowany. Finansowo chyba obroniony ? To tyle !

One thought on “To było Święto Judo w Polsce ! Brawo !

  1. Wszystko co napisał Pretorian, to czysta prawda. Najbardziej zaś bolesna część tej prawdy zawiera się się w dwóch jego ostatnich słowach – ” To tyle”
    Dużo piasku trzeba by schować głowę……Na wypadek, gdyby się jednak jej nie udało schować… polecam brutalny do bólu tekst pewnego rodzica o ME…i o judo – generalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *