Trener Kadry powołuje zawodników – Camp Elbląg. Brawo !! Popieramy !!

Lista powołań z roczników 1996/97/98 na akcje szkoleniową w Elblągu:
Mężczyźni
waga: 38kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Kordaś Oskar TS Wisła Kraków
2. Winiarczuk Adrian UKS Piast Wrzeście
3. Olejnik Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Skarżycki Marcin Technik – Orion Radzyń Podlaski
waga: 42kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
4. Dyba Michał MKS Juvenia Wrocław
waga: -46kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
2. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
4. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Stolarek Jan KJ AZS Opole
6. Terlecki Rafał KJ Politechniki Białostockiej Białystok
waga: -50kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid UKS „Sokół” Pisarzowice
2. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
3. Puszczyński Maciej KS Start Radom
4. Kulik Michał UKJ 225 Warszawa
5. Lochmajer Oliwer AZS Gliwice
6. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
7. Kowalski Piotr UKS Górnik Konin
8. Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sztuk Walki
9. Rombel Michał UKJ – AON Warszawa 
waga: -55kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa
2. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
4. Ciesiołkiewicz Kamil K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
6. Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
7. Muchewicz Kamil K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
8. Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
9. Trela Tomasz GKS Czarni Bytom
waga: -60kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
4. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
6. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
7. Więcław Kacper UKJ -AON Warszawa
8. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
waga: -66kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
3. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Stodolski Tomasz UKS 6 Piła
5. Ośka Jan AZS UW Warszawa
6. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
7. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
8. Salamon Daniel UKJ Ryś Warszawa
waga: -73kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Biedrzyński Krystian MKS Juvenia Wrocław
3. Drzewiecki Tomasz UKS 6 Piła
4. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
5. Ozimek Jakub UKJ Białołęka Warszawa
6. Armatowski Szymon UKS Conrad Gdańsk
7. Krajewski Bartosz UKS Bushido-Morus Szczecin
waga: -81kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Kejza Daniel Polonia Rybnik
2. Suchecki Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia
4. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Pozański Miłosz UKS Opty Gdynia
6. Wojciechowski Konrad TS Olimpia Poznań
7. Grychnik Wojciech GKS Czarni Bytom
8. Jagieło Michał GKS Czarni Bytom
waga: -90kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Prochaska Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
2. Szczurowski Kacper AZS Gliwice
3. Hatliński Łukasz UKS „Orkan” Sochaczew
4. Cendrowski Bartosz TKS „Judo” Toruń
5. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
6. Gruda Marcin AZS UW Warszawa
waga: +90kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał UKS Tomita Elbląg
2. Kubica Ryszard SS „Dąb” Dębowiec
3. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
4. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. Stuchlik Mateusz GKS Czarni Bytom
6. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. Szaran Bartosz MKS Pałac Młodzieży Łódź
8. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
9. Rzeźnicki Wojciech JSS Drako 79 Warszawa

5 thoughts on “Trener Kadry powołuje zawodników – Camp Elbląg. Brawo !! Popieramy !!

  1. rzeczywiście bardzo istotna uwaga! wszyscy ujęci, ale nie według rankingu. widać, że niektórzy nie mają innych problemów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *