Trenerka Kadry powołuje zawodniczki – Camp Elbląg. Brawo !! Super !!

Lista powołań z roczników 1996/97/98 na akcje szkoleniową w Elblągu:

Kobiety:

waga: -36kg
1. Wiktor Emilia UKS „Shizoku” Ostróda
2. Ciak Dagmara UKS „Shizoku” Ostróda
3. Szczepańczyk Natalia Gwardia Bielsko-Biała

waga: -40kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
2. Dorabiała Nicole Polonia Rybnik
3. Piotrowska Paulina AZS Gliwice
4. Kura Weronika Ippon Kutno
5. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa-Wesoła
6. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Sumela Patrycja UKS Smecz Pobiedziska

waga: -44kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Łosoś Roksana UKS 6 Piła
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
4. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo
6. Zasada Wiktoria WTJ Włocławek
7. Górnik Patrycja Koka Jastrzębie
8. Alicja Lewandowska AZS Gliwice

waga: -48kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
4. Mróz Dominika JSS Drako 79 Warszawa
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
6. Płachcińska Patrycja Hetman Białystok
7. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
8. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław

waga: -52kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
4. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
5. Gzowska Emilia AZS Łódź
6. Łukasik Marta UKS MDK Radom
7. Kleinowska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin
8. Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo

waga: -57kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn
3. Przyczyna Paulina UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
4. Głowacka Małgorzata K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Hyska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
6. Milej Joanna AZS ZS Poznań
7. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
8. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom

waga: -63kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Szymankiewicz Patrycja UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
3. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
4. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Piela Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
6. Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź
7. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
8. Jałoszyńska Weronika WTJ Włocławek

waga: -70kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław
2. Stępka Marta UKS 6 Piła
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
4. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
5. Isenko Anna AZS AWFis Gdańsk
6. Wawer Violetta UKS 7 Sochaczew
7. Dworzyńska Zuzanna Ippon Jarocin
8. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom

waga: +70kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. Formela Anita GKS Żukowo
4. Gano Katarzyna UKS Junior Lipno
5. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
6. Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei
7. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
8. Litwin D. MKS Pałac Młodzieży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *