V Puchar Polski Masters Płock 2016 – Wyniki

W Płocku odbył się V Puchar Polski Masters 2016. Na zawody przyjechała cała czołówka polskich zawodników masters, dzięki czemu zawody stały na bardzo wysokim poziomie technicznym.
W zawodach wystartowało 122 zawodników, w tym 7 kobiet i 115 mężczyzn w 38 kategoriach wagowych.
Oprócz zawodników z Polski byli też reprezentanci: Niemiec, Austrii, Irlandii Północnej, Słowacji, Litwy i Ukrainy, a najstarszym zawodnikiem zawodów był p. Mieczysław Żurek – 67 lat.
Organizator zawodów UKS ,,JUDO KANO” Płock zaprasza już na następny turniej, który odbędzie się – 10.06.2017r.

Galeria zdjęć: ZOBACZ GALERIĘ

V PUCHAR POLSKI MASTERS
PŁOCK – 11.06.2016

F1
48 KG
1. GÓRSKA IWONA – SOTO WARSZAWA

52 KG
1. MATEUSZCZYK DOMINIKA – CSP LTS LEGIONOWO

F2
63 KG
1. KOWALEWSKA ANNA – UKJ LEMUR WARSZAWA

F3
57 KG
1. DUBIEL MARIOLA – UKS JUDO KANO PŁOCK

63 KG
1. TOMASZEWSKA ANNA – CSP LTS LEGIONOWO

70 KG
1. PAWŁOWSKA JOANNA – AKADEMIA JUDO POZNAŃ

F4
63 KG
1. JAROSIŃSKA KINGA – UKS JUDO KANO PŁOCK

M1
66 KG
1. SOSNOWSKI ŁUKASZ – UKS CZERWONE SMOKI NADARZYN
2. KOWALIK DANIEL – JUDO LEMUR WARSZAWA
3. KRUKOWSKI JAROSŁAW – UAM POZNAŃ
4. DUSZYŃSKI MARCIN – BODY CENTER GDYNIA

73 KG
1. ZIELONKA KRZYSZTOF – JUDO KOCH SZCZECIN
2. JABŁOŃSKI PAWEŁ – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
3. MAJEWSKI MARIUSZ – GALEON GDYNIA
4. SZULC KRZYSZTOF – OLIMPIA JUDO ELBLĄG

81 KG
1. PIVARCI MARCEL – JUNIOR JUDO CLUB LUCENEC – SŁOWACJA
2. KROPISZ MATEUSZ – UKS KONTRA ŻORY
3. LIPIŃSKI SEBASTIAN – GWARDIA SZCZYTNO
4. GORZELAK ARTUR – JUDO LEGIA WARSZAWA

90 KG
1. STOPIEŃSKI PAWEŁ – AZS AWFiS GDAŃSK
2. BOLISAS INDRIUS – KEDAI MIAI – LITWA
3. SPIRIDOŃSKI TOMASZ – NASTULA KLUB WARSZAWA
3. ŁAGOWSKI PRZEMYSŁAW – UKS ARASHI ŁÓDŹ
5. BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
5. ŚNIEDZIEWSKI ADAM – AKADEMIA JUDO POZNAŃ

100 KG
1. PIOTROWICZ ZBIGNIEW – UAM JUDO POZNAŃ
2. MAREK BŁAUT – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA

+100 KG
1. BUURAL TSOG – FLOTA GDYNIA

M2
60 KG
1. JURAJ PATKO – BUDOKAN ZVOLEN – SŁOWACJA

66 KG
1. MARCHEL PRZEMYSŁAW – UKJ LEMUR WARSZAWA
2. WOŁYNKO NIKODEM – NASTULA CLUB WARSZAWA

73 KG
1. REJNIAK BARTEK – LEGIA WARSZAWA
2. JAKUBCIV ANDREJ – BUDOKAN ZVOLEN – SŁOWACJA
3. BUCZEK PAWEŁ – OLIMPIA JUDO ELBLĄG

81 KG
1. REJNIAK MARCIN – LEGIA WARSZAWA
2. LIPIŃSKI MARCIN – GWARDIA SZCZYTNO
3. GEMBALCZYK SEBASTIAN – LKS POLONIA ŁAZISKA
4. PRZYBYŁOWSKI JERZY – UKJ LEMUR WARSZAWA
5. RYCHOLD TOMASZ – UKS KONTRA ŻORY

90 KG
1. SŁOWIŃSKI MARCIN – NASTULA CLUB WARSZAWA
2. OLEKSY ADAM – CZARNI BYTOM
3. MEDYŃSKI GRZEGORZ – LEGIA WARSZAWA
4. WAGNER MICHAŁ – SOTO WARSZAWA

100 KG
1. MAZUR ŁUKASZ – JORDAN KRAKÓW
2. JANISZEWSKI ROMAN – LEGIA WARSZAWA
3. SIKORA PAWEŁ – UKS KONTRA ŻORY
4. WOŹNIAK TOMASZ – RENBUKAN CLUB DUNGANNON – IRLANDIA PŁ.

+100 KG
1. RUTKOWSKI RAFAŁ – UKS SIMBA REDA
2. MILANOVIĆ NIKOLA – GWARDIA ŁÓDŹ
3. HETMAŃCZYK SŁAWOMIR – IPPON JAROCIN
4. WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
5. BARTKOWIAK GRZEGORZ – AZS WAM POZNAŃ

M3
66 KG
1. SUCHAŃ ROMAN – BUDOKAN ZVOLEN – SŁOWACJA

73 KG
1. KOSIŃSKI KRZYSZTOF – AKADEMIA JUDO ŁÓDŹ
2. WASYLUK TOMASZ – UKS KONTRA ŻORY
3. WIĄCZEK BARTŁOMIEJ – NASTULA CLUN WARSZAWA

81 KG
1. MAMIŃSKI SŁAWOMIR – AZS UW WARSZAWA
2. CHEŁSTOWSKI JAROSŁAW – AZS UW WARSZAWA
3. PAPIS ARTUR – KODO MSZCZONÓW
3. KĘPA DARIUSZ – JUDO CZĘSTOCHOWA
5. KLIMEK MICHAŁ – WISŁA KRAKÓW
5. SOBOCIŃSKI MARCIN – GALEON GDYNIA
7. TAWISTRA TOMASZ – UKS JUDO KONTRA ŻORY

90 KG
1. JABŁOŃSKI WOJCIECH – UKS SAKURA WARSZAWA
2. GRODZICKI WOJCIECH – GALEON GDYNIA
3. KONASIUK GRZEGORZ – LUBLINIANKA TEAM – LUBLIN

100 KG
1. KOSSUTH LUDOVIT – JUDO CLUB LEVICE – SŁOWACJA
2. NIWIŃSKI TOMASZ – AZS UW WARSZAWA
3. MISTA MARIUSZ – OLIMPIA JUDO ELBLĄG
4. MAJOR JACEK – KODO MSZCZONÓW
5. NOWACKI MACIEJ – OLIMPIA GRUDZIĄDZ

+100 KG
1. MANOWSKI MACIEJ – UKJ LEMUR WARSZAWA
2. TRACZ ROBERT – NASTULA CLUB WARSZAWA
3. CZYŻEWSKI TOMASZ – UKS JUDO KANTRA MIŃSK MAZOWIECKI
4. JACH SŁAWOMIR – GWARDIA WROCŁAW

M4
60 KG
1. BIERZA ANDRZEJ – POLONIA RYBNIK

66 KG
1. CZUPRYNA KRZYSZTOF – POLONIA RYBNIK
2. DANKANYCH MYKOLA – OLIMP VYNOGRADIV – UKRAINA
3. WIĘCKOWSKI ZBIGNIEW – LTS LEGIONOWO

73 KG
1. GANCARZ ADAM – UKJ LEMUR WARSZAWA
2. FOMIN ROBERT – GWARDIA ŁÓDŹ

81 KG
1. SCHULT MARIO – SV MOTOR WOLGAST – NIEMCY
2. KARKOTKA ADAM – GWARDIA OLSZTYN
3. TYTONIK MAREK – BUSHIDO – MORUS – SZCZECIN
4. KARKOTKA ROBERT – GWARDIA OLSZTYN
5. RUDZIŃSKI DARIUSZ – AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA

90 KG
1. POŹDZIK ADAM – WKS FLOTA GDYNIA
2. KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
3. JAROSIŃSKI LESZEK – UKS JUDO KANO – PŁOCK

100 KG
1. KARYŚ PAWEŁ – UMKS ,,ŻAK” KIELCE
2. ROGOWSKI KRZYSZTOF – KODO MSZCZONÓW
3. MACHNIO SŁAWOMIR – LKS LEGIONOWO

+100 KG
1. NIEDZIELSKI PIOTR – SPARTAKUS LUBLIN
2. CIEŚLAK ROBERT – MKJ LUBLINIANKA TEAM – LUBLIN

M5
73 KG
1. STERNICKI PAWEŁ – UKS JUDO KANTRA MIŃSK MAZOWIECKI
2. KÓCHER HEIKO – JSV WERDAN – NIEMCY

81 KG
1. DERBICH DOBIESŁAW – AZS AWF WARSZAWA
2. JABŁOŃSKI MAREK – GWARDIA OLSZTYN
3.CHODZIŃSKI ADAM – LEGIA WARSZAWA
3. BLANK DANIEL – WKS FLOTA GDYNIA
5. GDULA ROMAN – OLIMPIA JUDO ELBLĄG
5. PILIPCZUK ANDRZEJ – UKS CZERWONE SMOKI NADARZYN

90 KG
1. JASIŃSKI ANDRZEJ – NASTULA CLUB – WARSZAWA
2. BOLISAS VIRGILIJUS – KEDAINAI – LITWA

100 KG
1. PAULAUSKAS AIDAS – JURBARKO KKSC – LITWA
2. WĄSOWSKI PIOTR – AZS UW WARSZAWA
3. WALISKO KRZYSZTOF – UNIWERSYTET ŚLĄSKI – SOSNOWIEC

+100 KG
1. CZARKOWSKI JACEK – WKS FLOTA GDYNIA
2. MĘTECKI GRZEGORZ – POLITECHNIKA BIAŁYSTOK
3. KUCHARCZYK SŁAWOMIR – KODO MSZCZONÓW
4. JAMIELNIAK ANDRZEJ – MKJ LUBLINIANKA TEAM

M6
73 KG
1. RUSZNIAK RYSZARD – GALEON GDYNIA

90 KG
1. CYMAN ARTUR – WKS FLOTA GDYNIA
2. ZIELONKA RYSZARD – JUDO KOCH SZCZECIN

100 KG
1. IWASZKO JAROSŁAW – GALEON GDYNIA

M7
73 KG
1. GÓRNIK ADAM – UNIWERSYTET ŚLĄSKI – SOSNOWIEC
2. BLIŻEWSKI KRZYSZTOF – LTS LEGIONOWO

81 KG
1. HANDL KARL – UNION AMSTETTEN – AUSTRIA
2. BOBREK WŁODZIMIERZ – LTS LEGIONOWO
3. FEDOR MICHAŁ – JUDO KLUB LEVICE – SŁOWACJA

90 KG
1. DZIURDŹ ADAM – LTS LEGIONOWO

M8
81 KG
1. ŻUREK MIECZYSŁAW – CZARNI BYTOM

Posted Under
Bez kategorii