Warszawa Open 2011 – możemy podbić Europę ! (galeria foto)

Warszawa Open 2011 – to jak na razie największy i najmocniejszy turniej w Polsce organizowany dla trzech grup wiekowych. Hala Torwar to idealne miejsce dla tego typu zawodów. Mata finałowa na podwyższeniu to też doskonały pomysł. Duży sukces Cezarego Borzęckiego i ekipy warszawskiej ! W tym roku koszt imprezy przewyższył zyski ze startowego i innych wpłat, ale informacje o tym turnieju na pewno zaowocują w następnych latach. Już dziś Warszaw Open można zaliczyć do pierwszej piątki topowych Turniejów Europy U15/U17/U20. Pewnie że brakuje pewnych szczegółów jak publika(dzieci – szkoły promocja), TV, on-line i live wyniki i video, ale na to potrzeba czasu i pomocy Związku oraz Nas wszystkich. Mamy się czym pochwalić i pokazać. Sportowo zawody stały na wysokim poziomie. Wyniki – WARSZAW OPEN 2011

16 thoughts on “Warszawa Open 2011 – możemy podbić Europę ! (galeria foto)

 1. komentaż z cyklu „oczywista oczywistość” , jakis pomysł jak je zapełnić ? Moim zdaniem takie imprezy potrzebują duzej kampanii promującej , skierowanej w kierunku celowych grup odbiorczych /zewnetrznych / ,kampani długodystansowej, judo w polsce kreci się w okół samych zainteresowanych , trzeba to zmieniać w sposób przemyslany i traktowac tak samo poważnie jak wyniki .pozdrawiam

 2. a no własnie ….. to trochę tak jak by diament włozyć do sejfu i tylko uprawnieni znajacy szyfr mogli go ogladac . Może należało by stworzyc zespół ludzi od „agresynego” marketingu promujacego judo, ludzi którzy sciagna na puste trybuny np. częśc kibiców MMA, PIŁKI NOZNEJ, BOKSU, CELEBRYTÓW itp. ludzi którzy pomyślą do kogo i jak dotrzeć , np Paweł Nastula rzuca Pawlaka i na odwrót, już jest to duży krok w kierunku profesjonalnej promocji , a gdyby Pawlak był na trybunach ? ….
  ps.” głosuje za inną opcją ” ale Pawlaka ,i innych polityków na trybunach ogladającego judo miło by było widzieć

  pozdrawiam

 3. Szanowni Państwo jako administrator strony http://tomitajudo.pl/ robię wszystko by zainteresować jak największą liczbę osób tematyką judo. fantastyczny,m medium jest Facebook. niemniej jednak należałoby połączyć siły, może I Dzień Światowego Judo będzie taką okazją. Pozdrawiam i czekam na kontakt zainteresowane osoby i kluby!

 4. Camp Zakopane. Największy camp w Polsce dla u-16 a nikogo z JC Poland nie było( przepraszam jeden zawodnik), czyżby strach przed mocnymi zawodnikami( jak zwykle mocni Belgowie, Słoweńcy, Anglicy) czy przed ciężkimi treningami( rok temu swój udział zakończyli po dwóch dniach)? Duzo szumu na tej stronie o Japończykach, Niemcach,a obecny był jak zawsze tylko jeden trener kadry narodowej U-16, reszta ze związku miała to gdzieś. Co się stało?

 5. Szanowna Pani, Nie wiem co odpowiedzieć bo chaos w Pani wypowiedzi jest ogromny. JC Poland to wyjazdy zagraniczne w Polsce ci zawodnicy i zawodniczki reprezentują swoje Kluby, więc o zawodnikach JC Poland nie może być mowy ! Rozumiem że chodzi Pani o zawodników U16 Juvenii Wrocław, w tym roku było ich dwóch, a w zeszłym trzech i byliśmy tam trzy dni (osobiście). W tym roku nie daliśmy rady przez kontuzje i wyjazd coroczny na Turniej Drużynowy na Sycylię. Żal tego Campu U16 i na pewno bym był gdyby nie kontuzja ręki oraz inne zdarzenia losowe. Co do reszty wypowiedzi Pani to nie rozumiem, o Campie U16 w Zakopanem pisaliśmy właśnie na stronie judoinfo.pl ! Z informacji od Organizatora wiem ze dużo ekip z całej Polski stawiło się na tym Campie U16. Tak samo pisaliśmy o trenerach Kadry U17 ale z powodów osobistych (ważnych) pani trener nie mogła przyjechać. Polski Związek Judo też promował tą imprezę ! Więc proszę na przyszłość jakby Pani chciała coś napisać o sprawdzenie informacji. Pozdrawiam JCP. Obecnie czekam na zdjecia i do niedzieli relacja z Campu U16 Zakopane.

  1. Więcej konsekwencji i rozwagi w słowach, a może także odrobiny pokory.
   Nie chodzi o licytację kto, co, ile i kiedy ale chodzi o odpowiedzialność za słowa.
   W sprawie tzw. „campów” (ja wolę polskie słowa: zgrupowanie lub obóz) chodzą za mną 4 komentarze:

   mój: http://www.judoinfo.pl/node/2590#comment-8894

   mate http://www.judoinfo.pl/node/2704#comment-9145
   i z tego samego wątku
   Pretoriana http://www.judoinfo.pl/node/2704#comment-9146

   Krzysztofa http://www.judoinfo.pl/node/2528#comment-9107

   Może organizatorzy, działacze, trenerzy zaczną stosować zasadę znaną wszystkim lekarzom – „po pierwsze nie szkodzić” bo jak mówi przysłowie „dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane”.

 6. Tak rzeczywiście dużo informacji na raz i rozumiem,że ciężko to ogarnąć, ale do rzeczy, chodzi mi o to, że dużo na tej stronie jest tematów dotyczących słabego trenowania naszych zawodników ogólnie a nie tylko Juvenii, przecież trenuje ich trochę więcej niż trzech( chociaż jak mówią uderz w stół a….), druga sprawa to trochę za dużo tych zdarzeń losowych( tu paluszek tam główka). Camp w zeszłym roku trwał cztery dni i zakończony był turniejem co się stało znowu jakieś zdarzenie losowe?Ranga i jakość Campu, największy w Polsce dla tej grupy wiekowej, to jest opinia trenerów, którzy tam przyjeżdżają zobowiązuje. Strona bardzo fajna często ją odwiedzam ale jak czytam o zawodach tu campie tam a widzę i słucham tego co się dzieje to przepraszam żyjemy w oparach absurdu. Chłopaki zrobili ogromną pracę a największe kluby, które miały najbliżej praktycznie w ogóle nie podjęły tematu (Bytom, Wrocław, Gdańsk itp), a najciekawsze jest to, że co zawody to temat dyżurny, że brakuje naszym zawodnikom mocnych startów campów, randori. Jełśi chodzi o zamieszczanie info o campie to poproszę o dpowiedź czy jest to strona promująca polskie judo czy tylko wrocławskie, będziemy mieli dzięki temu pewną jasność ( to w kontekście campu U-16 we Wrocławiu i szumu medialnego wtedy i teraz)

 7. Strona promuje całe judo, zapraszam przedstawicieli nie tylko dużych okręgów, ale każdego sympatyzującego z naszą dyscypliną do dzielenia się ogólnie „judo”.

  Serwis jest otwarty dla każdego … korzystajcie nie tylko czytając ale i dzieląc się z innymi wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *