Waza-ari na dobry początek Krawczyka

benging_0.jpgRobert Krawczyk w II rundzie olimpijskiego turnieju judo w kategorii do 81 kg pokonał reprezentanta RPA Matthew Jago przez waza-ari.
Polak w swym pierwszym pojedynku dostał waza-ari i dwa yuko. Krawczyk kontrolował przebieg tego pojedynku i bez trudu zwyciężył.

Posted Under
Bez kategorii

3 thoughts on “Waza-ari na dobry początek Krawczyka

 1. Ludzie! Kogo wysłała tvp do komentowania rywalizacji judoków w pekinie??? Pomijam olewanie tej dyscypliny w transmisjach telewizyjnych… bo turniej judo można śledzić tylko w internecie. Przykładem może być poranna walka Ukraińca ROMANA GONTIUKA z zawodnikiem z Togo: ten pierwszy wygrywa przez duszenie, a radosny komentator oznajmia że: sędzia przyznał ippon IWANOWI GONTARUKOWI za skuteczne utrzymanie przeciwnika przez 30 (!) sekund na macie, ale zawodnik z Togo wydaje się „jakiś dziwnie zamroczony” po tym trzymaniu… Ręce opadają! Totalna ignorancja… Jak ktoś nie ma pojęcia o tym co komentuje to niech w ogóle nic nie mówi! I takich atrakcji komentatorskich jest pełno juz od pierwszego dnia transmisji… Aż się chce placić abonament… Gratulacje dla Roberta Krawczyka, powodzenia w dalszych walkach!!

  1. To już drugi, pierwszy mylił Azerów z Ormianami i rozdawał nagrody (musi karateka).
   Podziękujmy Panu Korzeniowskiemu z TVP za tych „fachowców”:
   widzowie@tvp.pl
   Może w następnych imprezach potraktują nas poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *