Wielki sukces Adama Brysza na Continental Cup in Celje

celje2009_0.jpgAdam Brysz Czarni Bytom zajął II miejsce w kategorii 73 kg w rozegranym w Słowenskim Celje (Continental Cup in Celje, ) Pucharze Europy w judo. Wygrał Saso JEREB (SLO). Adam w drodze do w finału musiał pokonać czterech rywali byli to zawodnicy z Portugali ,Holandii, Hiszpanii i Rumunii, waga do 73 kg była jedną z najliczniej obłożonych wag turnieju startowało 53 zawodników.
Turniej na Słowenii był bardzo mocnym turniejem łącznie startowało 420 zawodników z 32 krajów.
Polskę reprezentowało 23 zawodniczek i zawodników w kategorii plus 100 kg Deka Piotr zajął VII miejsce a Korfanty Magdalena IX miejsce w kategorii do 57 kg