Wrocław Open 2011 – wyniki.

Za PZJ prezentujemy wyniki U20 :
kobiety,
waga: 48kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
2. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
3. Janusz Aleksandra MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 52kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Wiberg Frida National Team Sweden
3. Ponichtera Gabriela AZS UW Warszawa
4. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
5. Bardłowska Katarzyna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 57kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Malmborg Fanny National Team Sweden
2. Renshall Lucy England
3. Szymczak Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Van Schijndel Demi Judoclub Berlicum Nederland
5. Borowska Anna Polonia Rybnik
5. Wallen Mathilda National Team Sweden
7. Język Monika Pałac Młodzieży Tarnów
7. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 63kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Brostrom Elin National Team Sweden
3. Gevers Lizzy Judoclub Berlicum Nederland
3. Liuescu Bekky England
5. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
5. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Gleerup Matilda Malmo Budokan Judoklubb Sweden
7. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry

kobiety, waga: 70kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Van Dijke Sanne Judoclub Berlicum Nederland
2. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Kaźmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
3. Rongen Iva Judoclub Berlicum Nederland
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Wołosik Ewelina Hetman Białystok

kobiety, waga: 78kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nikitina Lyudmyla Ippon Kiev Ukraine
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
4. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: +78kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław
4. Ząłęczna Anna TKS „Judo” Toruń

mężczyźni, waga: 55kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewicki Jędrzej AZS Gliwice
2. Piotrowski Tomasz Gwardia Wrocław
3. Roszkowski Mateusz Hetman Białystok
3. Wawrzkiewicz Marek UKS 6 Piła
5. Świderek Damian Gwardia Wrocław
5. Wąs Patryk KS „Gwardia” Łódź
7. Smirnov Yevgen Ippon Kiev Ukraine
7. Zabrocki Paweł Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 60kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbus Krzysztof Gwardia Wrocław
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
5. Matejko Krystian AZS UW Warszawa
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Wolnik Jakub MOSiR Bochnia
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg – 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Didenko Vladyslav Ippon Kiev Ukraine
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Lypovrog Roman Ippon Kiev Ukraine
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Schilke Eliott National Team Sweden
5. Ziembikiewicz Dawid Gwardia Piła
7. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
7. Rongen Eli Judoclub Berlicum Nederland

mężczyźni, waga: 73kg – 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
2. Pękala Szymon UKS „Sokół” Pisarzowice
3. Leśniak Michał MOSiR Bochnia
3. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
5. Rydwański Michał AKS Strzegom
5. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Słowak Bartłomiej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg – 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
2. Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław
3. Iwaszkiewicz Patryk Gwardia Wrocław
3. Pękala Wojciech UKS „Sokół” Pisarzowice
5. Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łątka Filip Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Szyszkowski Arkadiusz AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 90kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stoffel Benjamin National Team Sweden
2. Niedziela Kamil AZS Gliwice
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów
5. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Krzymiński Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Gotowski Andrzej UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
2. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Połomka Michał UKS Olimp Nowa Sól
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
5. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław
7. Ziólkowski Krzysztof TKS „Judo” Toruń

mężczyźni, waga: +100kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
3. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Cierach Szymon Gwardia Piła
5. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. Makowski Filip Gwardia Piła
7. Stokalski Krzysztof Yawara Warszawa

Klasyfikacja medalowa – mężczyźni Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Wrocław 2 2 1
2 AZS Gliwice 1 1 0
3 Ippon Kiev Ukraine 1 0 1
4 AZS AWFiS Gdańsk 1 0 0
5 GKS Czarni Bytom 1 0 0
6 KJ AZS Opole 1 0 0
7 National Team, Sweden 1 0 0
8 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 1
9 MKS Juvenia Wrocław 0 1 1
10 UKJ Millenium Rzeszów 0 1 1
11 UKS „Sokół” Pisarzowice 0 1 1
12 England . 0 1 0
13 Polonia Rybnik 0 1 0
14 MMKS Wojownik Skierniewice 0 0 2
15 AKS Strzegom 0 0 1
16 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
17 Hetman Białystok 0 0 1
18 MOSiR Bochnia 0 0 1
19 TS Wisła Kraków 0 0 1
20 UKJ -AON Warszawa 0 0 1
21 UKS 6 Piła 0 0 1
22 UKS Grot Kraków 0 0 1
23 UKS Ippon MDK Kutno 0 0 1
24 UKS Olimp Nowa Sól 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – kobiety Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 National Team, Sweden 1 2 0
2 GKS Czarni Bytom 1 1 0
3 MKS Juvenia Wrocław 1 1 0
4 Judoclub Berlicum Nederland 1 0 3
5 Błękitni Tarnów 1 0 0
6 Gwardia Bielsko-Biała 1 0 0
7 Ippon Kiev Ukraine 1 0 0
8 AZS Zarząd Środ. Poznań 0 1 0
9 TDK Trzcianka 0 1 0
10 AZS UW Warszawa 0 0 2
11 MOSiR Bochnia 0 0 2
12 AZS-WSPiA Poznań 0 0 1
13 England . 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – razem Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Wrocław 2 2 1
2 National Team, Sweden 2 2 0
3 GKS Czarni Bytom 2 1 0
4 Ippon Kiev Ukraine 2 0 1
5 MKS Juvenia Wrocław 1 2 1
6 AZS Gliwice 1 1 0
7 Judoclub Berlicum Nederland 1 0 3
8 Gwardia Bielsko-Biała 1 0 1
9 AZS AWFiS Gdańsk 1 0 0
10 Błękitni Tarnów 1 0 0
11 KJ AZS Opole 1 0 0
12 England . 0 1 1
13 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 1
14 UKJ Millenium Rzeszów 0 1 1
15 UKS „Sokół” Pisarzowice 0 1 1
16 AZS Zarząd Środ. Poznań 0 1 0
17 Polonia Rybnik 0 1 0
18 TDK Trzcianka 0 1 0
19 MOSiR Bochnia 0 0 3
20 AZS UW Warszawa 0 0 2
21 MMKS Wojownik Skierniewice 0 0 2
22 AKS Strzegom 0 0 1
23 AZS-WSPiA Poznań 0 0 1
24 Hetman Białystok 0 0 1
25 TS Wisła Kraków 0 0 1
26 UKJ -AON Warszawa 0 0 1
27 UKS 6 Piła 0 0 1
28 UKS Grot Kraków 0 0 1
29 UKS Ippon MDK Kutno 0 0 1
30 UKS Olimp Nowa Sól 0 0 1

Klasyfikacja punktowa – mężczyźni Lp Klub Punkty
1 Gwardia Wrocław 45.5
2 AZS Gliwice 17.5
3 Ippon Kiev Ukraine 16.0
4 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 16.0
5 MMKS Wojownik Skierniewice 14.5
6 GKS Czarni Bytom 14.0
7 MKS Juvenia Wrocław 14.0
8 National Team, Sweden 12.5
9 UKJ Millenium Rzeszów 12.5
10 UKS „Sokół” Pisarzowice 12.5
11 SGKS Wybrzeże Gdańsk 12.0
12 AZS AWFiS Gdańsk 9.0
13 KJ AZS Opole 9.0
14 UKS Ippon MDK Kutno 9.0
15 Gwardia Piła 8.5
16 England . 7.0
17 Gwardia Bielsko-Biała 7.0
18 MOSiR Bochnia 7.0
19 Polonia Rybnik 7.0
20 AKS Strzegom 5.5
21 Hetman Białystok 5.5
22 TS Wisła Kraków 5.5
23 UKJ -AON Warszawa 5.5
24 UKS 6 Piła 5.5
25 UKS Grot Kraków 5.5
26 UKS Olimp Nowa Sól 5.5
27 AZS-WSPiA Poznań 5.0
28 AZS UW Warszawa 3.5
29 KS „Gwardia” Łódź 3.5
30 Pałac Młodzieży Tarnów 3.5
31 UMKS Żak Kielce 3.5
32 TKS „Judo” Toruń 1.5
33 UKS Dwójka Tarnowskie Góry 1.5
34 Yawara Warszawa 1.5

Klasyfikacja punktowa – kobiety Lp Klub Punkty
1 Judoclub Berlicum Nederland 27.0
2 National Team, Sweden 23.5
3 GKS Czarni Bytom 16.5
4 MKS Juvenia Wrocław 13.0
5 AZS UW Warszawa 8.5
6 Gwardia Bielsko-Biała 6.0
7 Ippon Kiev Ukraine 6.0
8 England . 5.5
9 AZS-WSPiA Poznań 4.5
10 Błękitni Tarnów 4.0
11 AZS AWFiS Gdańsk 3.5
12 MKS Pałac Młodzieży Katowice 3.5
13 Polonia Rybnik 3.5
14 UKS Olimp Nowa Sól 3.5
15 TDK Trzcianka 3.0
16 AZS Zarząd Środ. Poznań 2.0
17 MOSiR Bochnia 2.0
18 UKS Grot Kraków 2.0
19 Hetman Białystok 1.5
20 Malmo Budokan Judoklubb Sweden 1.5
21 Pałac Młodzieży Tarnów 1.5
22 UKS Dwójka Tarnowskie Góry 1.5
23 TKS „Judo” Toruń 1.0
24 UKS Ósemka Nowa Sól 1.0

Wyniki U17 :

kobiety, waga: 40kg – 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
2. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: 44kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łosoś Roksana UKS 6 Piła
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Klabecka Julia MOSiR Cieszyn
5. Wojszko Gabriela Hetman Białystok

kobiety, waga: 48kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baumans Marine Federation Francophone Belgium
2. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Kędziora Magdalena TS Gwardia Opole
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
5. Mróz Dominika JSS Drako 79 Warszawa
5. Pisko Alicja GKS Czarni Bytom
7. Makosz Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Śmietana Katarzyna UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 52kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiberg Frida National Team, Sweden
2. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
3. Bakioui Tansim Federation Francophone Belgium
3. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
5. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
5. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Lewandowska Alicja AZS Gliwice

kobiety, waga: 57kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Renshall Lucy England .
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn
5. Przyczyna Paulina UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
5. Reczkowska Justyna Pałac Młodzieży Tarnów
7. Hyska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Milej Joanna AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: 63kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Livesey Bekky England .
2. Berger Sophie Federation Francophone Belgium
3. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
3. Szymankiewicz Patrycja UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
7. Gol Mimmi Malmo Budokan Judoklubb Sweden
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Kuzmin Maria Karlstad JK Sweden
3. Gzowska Aleksandra AZS Łódź
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Dworzyńska Zuzanna Ippon Jarocin
5. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Józefiak Anna AZS Gliwice
7. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +70kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Ząłęczna Anna TKS „Judo” Toruń
3. Formela Anita GKS Żukowo
3. Green Rachel England .
5. Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei Płock
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
7. Gano Katarzyna UKS Junior Lipno

mężczyźni, waga: 46kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Conet Aymeric Federation Francophone Belgium
2. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
3. Stolarek Jan KJ AZS Opole
3. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Tomaszewski Stanisław AKS Strzegom
5. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów
7. KOŁOMYCKI PATRYK MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 50kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid UKS „Sokół” Pisarzowice
2. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
3. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
3. Patris Zachary Federation Francophone Belgium
5. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
5. Zięba Mikołaj MKS Juvenia Wrocław
7. Szymański Oskar SS Altius Wrocław
7. Wszołek Rafał WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 55kg – 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Smirnov Yevgen Ippon Kiev Ukraine
2. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
3. Ez Zerrad Naoufal Federation Francophone Belgium
3. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa
5. Lewiński Radek UKJ -AON Warszawa
5. Wawrzkiewicz Marek UKS 6 Piła
7. Wasyluk Paweł UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: 60kg – 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Novytskyy Sergiy Ippon Kiev Ukraine
2. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
7. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
7. Muszyński Seweryn GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 66kg – 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Busch Victor National Team, Sweden
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
5. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
7. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 73kg – 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Biedrzyński Krystian MKS Juvenia Wrocław
3. Kwiatkowski Marcin MKS Juvenia Wrocław
3. Rewers Daniel UKS 6 Piła
5. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Jarowienko Dawid AZS AWFiS Gdańsk
7. Gonera Kamil AZS AWFiS Gdańsk
7. Tymecki Damian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 81kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław
2. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Gąsiorowski Przemysław MKS Juvenia Wrocław
3. Zaraś Kacper UKJ 225 Warszawa
5. Gugała Maciej WKS „Flota” Gdynia
5. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kejza Daniel Polonia Rybnik
7. Witalec Kamil UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 90kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Adamus Marcin UKJ 225 Warszawa
3. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
5. Cendrowski Bartosz TKS „Judo” Toruń
5. Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków
7. Hatliński Łukasz UKS „Orkan” Sochaczew
7. Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: +90kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
2. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
3. Stokalski Krzysztof Yawara Warszawa
3. Ziólkowski Krzysztof TKS „Judo” Toruń
5. Kempiak Bartosz UKS Junior Lipno
5. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
7. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry

Klasyfikacja medalowa – mężczyźni Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 MKS Juvenia Wrocław 2 2 2
2 Ippon Kiev Ukraine 2 0 0
3 UKJ 225 Warszawa 1 0 2
4 England . 1 0 0
5 UKS „Sokół” Pisarzowice 1 0 0
6 UKS Grot Kraków 1 0 0
7 UKS Kodokan Toruń 1 0 0
8 GKS Czarni Bytom 0 1 2
9 UKJ -AON Warszawa 0 1 1
10 UKS Galeon Gdynia 0 1 1
11 JSS Drako 79 Warszawa 0 1 0
12 MMKS Wojownik Skierniewice 0 1 0
13 STS Gryf-3 Słupsk 0 1 0
14 UMKS Żak Kielce 0 1 0
15 Federation Francophone Belgium 0 0 2
16 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 0 1
17 KJ AZS Opole 0 0 1
18 National Team, Sweden 0 0 1
19 TKS „Judo” Toruń 0 0 1
20 UKJ Ryś Warszawa 0 0 1
21 UKS 6 Piła 0 0 1
22 UKS Dwójka Rydułtowy 0 0 1
23 Yawara Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – kobiety Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Federation Francophone Belgium 2 1 1
2 MKS Juvenia Wrocław 1 1 3
3 England . 1 0 1
4 MOSiR Mysłowice 1 0 0
5 National Team, Sweden 1 0 0
6 TDK Trzcianka 1 0 0
7 UKS 6 Piła 1 0 0
8 UKS Ósemka Nowa Sól 0 2 0
9 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 0
10 Karlstad JK Sweden 0 1 0
11 TKS „Judo” Toruń 0 1 0
12 UKJ 225 Warszawa 0 1 0
13 UKS Siódemka Sochaczew 0 1 0
14 UKS Gimnazjon Suchy Las 0 0 2
15 AZS Łódź 0 0 1
16 GKS Żukowo 0 0 1
17 MOSiR Cieszyn 0 0 1
18 Polonia Rybnik 0 0 1
19 TS Gwardia Opole 0 0 1
20 UKS Olimp Nowa Sól 0 0 1

Klasyfikacja medalowa – razem Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 MKS Juvenia Wrocław 3 3 5
2 Federation Francophone Belgium 2 1 3
3 England . 2 0 1
4 Ippon Kiev Ukraine 2 0 0
5 UKJ 225 Warszawa 1 1 2
6 National Team, Sweden 1 0 1
7 UKS 6 Piła 1 0 1
8 MOSiR Mysłowice 1 0 0
9 TDK Trzcianka 1 0 0
10 UKS „Sokół” Pisarzowice 1 0 0
11 UKS Grot Kraków 1 0 0
12 UKS Kodokan Toruń 1 0 0
13 UKS Ósemka Nowa Sól 0 2 0
14 GKS Czarni Bytom 0 1 2
15 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 1
16 TKS „Judo” Toruń 0 1 1
17 UKJ -AON Warszawa 0 1 1
18 UKS Galeon Gdynia 0 1 1
19 JSS Drako 79 Warszawa 0 1 0
20 Karlstad JK Sweden 0 1 0
21 MMKS Wojownik Skierniewice 0 1 0
22 STS Gryf-3 Słupsk 0 1 0
23 UKS Siódemka Sochaczew 0 1 0
24 UMKS Żak Kielce 0 1 0
25 UKS Gimnazjon Suchy Las 0 0 2
26 AZS Łódź 0 0 1
27 GKS Żukowo 0 0 1
28 KJ AZS Opole 0 0 1
29 MOSiR Cieszyn 0 0 1
30 Polonia Rybnik 0 0 1
31 TS Gwardia Opole 0 0 1
32 UKJ Ryś Warszawa 0 0 1
33 UKS Dwójka Rydułtowy 0 0 1
34 UKS Olimp Nowa Sól 0 0 1
35 Yawara Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja punktowa – mężczyźni Lp Klub Punkty
1 MKS Juvenia Wrocław 54.5
2 GKS Czarni Bytom 26.0
3 UKJ 225 Warszawa 20.0
4 Ippon Kiev Ukraine 18.0
5 UKJ -AON Warszawa 16.0
6 MMKS Wojownik Skierniewice 14.0
7 UKS Galeon Gdynia 12.5
8 Federation Francophone Belgium 11.0
9 UKS Grot Kraków 10.5
10 England . 9.0
11 TKS „Judo” Toruń 9.0
12 UKS „Sokół” Pisarzowice 9.0
13 UKS 6 Piła 9.0
14 UKS Dwójka Rydułtowy 9.0
15 UKS Kodokan Toruń 9.0
16 JSS Drako 79 Warszawa 7.0
17 STS Gryf-3 Słupsk 7.0
18 UMKS Żak Kielce 7.0
19 UKJ Millenium Rzeszów 6.5
20 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 5.5
21 KJ AZS Opole 5.5
22 National Team, Sweden 5.5
23 UKJ Ryś Warszawa 5.5
24 Yawara Warszawa 5.5
25 AZS AWFiS Gdańsk 5.0
26 MKS CM Jordan Kraków 5.0
27 AKS Strzegom 3.5
28 AZS UW Warszawa 3.5
29 SS „Dąb” Dębowiec 3.5
30 UKS Gimnazjon Suchy Las 3.5
31 UKS Junior Lipno 3.5
32 WKS „Flota” Gdynia 3.5
33 Polonia Rybnik 1.5
34 SS Altius Wrocław 1.5
35 UKJ Legion Zamość 1.5
36 UKS „Orkan” Sochaczew 1.5
37 UKS Dwójka Tarnowskie Góry 1.5
38 UKS Ósemka Nowa Sól 1.5
39 WKS Śląsk Wrocław 1.5

Klasyfikacja punktowa – kobiety Lp Klub Punkty
1 MKS Juvenia Wrocław 36.0
2 Federation Francophone Belgium 30.5
3 England . 14.5
4 UKS Siódemka Sochaczew 10.5
5 National Team, Sweden 9.0
6 Polonia Rybnik 9.0
7 TDK Trzcianka 9.0
8 UKS Gimnazjon Suchy Las 8.5
9 MOSiR Cieszyn 7.5
10 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 7.0
11 Karlstad JK Sweden 7.0
12 TKS „Judo” Toruń 7.0
13 UKJ 225 Warszawa 7.0
14 UKS 6 Piła 6.0
15 AZS Łódź 5.5
16 GKS Żukowo 5.5
17 TS Gwardia Opole 5.5
18 UKS Olimp Nowa Sól 5.5
19 GKS Czarni Bytom 5.0
20 Gwardia Bielsko-Biała 5.0
21 UKS Judo Sensei Płock 5.0
22 Ippon Jarocin 3.5
23 JSS Drako 79 Warszawa 3.5
24 Pałac Młodzieży Tarnów 3.5
25 UKS „Sokół” Pisarzowice 3.5
26 UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki 3.5
27 UKS Kodokan Toruń 3.5
28 AZS Gliwice 3.0
29 AZS Zarząd Środ. Poznań 3.0
30 MOSiR Mysłowice 3.0
31 Malmo Budokan Judoklubb Sweden 1.5
32 UKJ Legion Zamość 1.5
33 UKS Junior Lipno 1.5
34 Hetman Białystok 1.0
35 UKS Ósemka Nowa Sól 0.0

Posted Under
Bez kategorii

4 thoughts on “Wrocław Open 2011 – wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *