Aby komentować – musisz się zalogować

Analizując ankietę „Czy jesteś za zlikwidowaniem anonimowych wypowiedzi i wymuszeniem logowania aby komentować?” i patrząc na Wasze głosy: 63% za 23% przeciw i obojętnych 11% postanowiłem wymusić autoryzację użytkownika przed oddaniem komentarza.

Głosowało 140 osób czyli jakieś dziesięć procent osób odwiedzających nasz serwis. Jak w każdym głosowaniu osoby nie biorące w nim udziału muszą zaakceptować decyzję większości głosujących, w naszym przypadku zdecydowanej większości.

5 thoughts on “Aby komentować – musisz się zalogować

  1. Jestem za , dość anonimów !!! Robienia sobie uszczypliwości , to jest strona przyjazna judo a nie „folwark zwierzęcy”.
    Czasami , aż wstyd czytać to co pisali anonimy.

  2. Witam.Dziękuję Adm. za decyzję!Pewnie 100% racja.Tak łatwo się zalogować że nie widzę problemu , a tak przynajmniej wiadomo z kim się pisze.Zachęcam wszystkich do logowania.Pozdrawiam

  3. Logowanie jest proste i bezbolesne tylko e-mail i juz jesteś na topie!!!!!!!!!!Zapraszam ,dawaj chcę usłyszeć Twoje zdanie!!Nie gryzę teraz bez Cenzury no dawaj!!

  4. to na pewno nie to, że nasze anonimy się boją, tylko nie umieją wymyślić jakiegoś ciekawszego loginu niż „anonim”, bo żeby się bać to trzeba by mieć świadomość, że nie zawsze wypowiadali się fair ;)
    pozdrawiam
    D. z B.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *