Wyniki eliminacji III Regionu do Pucharu Polski juniorek i juniorów młodszych w judo Wrocław 12.01.2008 r.

W zawodach wystartowało 150 zawodników/ek z 20 klubów.

Juniorzy młodsi :
Waga 46 kg – startowało 13 zawodników – kwalifikacja 5 zawodników
1. Rydwański Łukasz – AKS Strzegom ur. 1994
2. Ziembikiewicz Patryk – AZS Poznań ur. 1993
3. Twardysko Patryk – UKS 6 Piła ur. 1993
3. Urbaniak Krzysztof – TS Olimpia Poznań ur. 1995
5. Kusa Piotr – UKS 6 Piła ur. 1995
6. rezerwa : Koźlik Marcin – AZS AWF Wrocław ur. 1994

waga 50 kg – startowało 11 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Kiełbus Krzysztof – Juwenia Wrocław ur. 1993
2. Szwarnowiecki Damian – Juwenia Wrocław ur. 1993
3.. Żydek Maksym – AKS Strzegom ur. 1992
3. Matkowski Kamil – AZS AWF Wrocław ur. 1992
5. Rezerwa : Ciesielski Krzysztof – Juwenia Wrocław ur. 1992
6. Stolarczyk Adam – Juwenia Wrocław ur. 1994

waga 55 kg – startowało 15 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Kurzej Karol – AKS Strzegom ur. 1993
2. Szewczyk Łukasz – Juwenia Wrocław ur. 1993
3. Pater Patryk – Gwardia Jelenia Góra ur. 1992
3. Bochniak Bartłomiej – Juwenia Wrocław ur. 1992
5. Rezerwa : Kurzej Daniel – AKS Strzegom ur. 1992
6. Zienkiewicz Łukasz – Juwenia Wrocław ur. 1993

waga 60 kg – startowało 17 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Rydwański Michał – AKS Strzegom ur.1992
2. Pisanko Patryk – Olimpia Poznań ur. 1992
3. Jastrzębski Dawid – AKS Strzegom ur. 1992
4. rezerwa : Duda Wojciech – AZS AWF Wrocław ur. 1992
5. Rogala Patryk – AKS Strzegom ur. 1992
5. Block Krzysztof – UKS Dębiec Poznań ur. 1993

– 2 –
waga 66 kg – startowało 17 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Szczepaniak Tomasz – AZS Opole ur. 1994
2. Płoński Piotr – Gwardia Jelenia Góra ur. 1992
3. Abramowicz Bartosz – Juwenia Wrocław ur. 1992
3. Iwaszkiewicz Patryk – Juwenia Wrocław ur. 1994
5. Rezerwa : Długosz Piotr – Gwardia Opole ur. 1993
6. Kwaśnik Łukasz – Juwenia Wrocław ur. 1993

waga 73 kg – startowało 11 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Kurzawa Arkadiusz – Juwenia Wrocław ur. 1993
2. Woźniak Hubert – UKS Dębiec Poznań ur. 1993
3. Kowalewski Oskar – Juwenia Wrocław ur. 1993
3. Pańko Michał – Juwenia Wrocław ur. 1994
5. rezerwa : Kostka Hubert – UKS Olimp Nowa Sól ur. 1994
6. Jęchorek Łukasz – Gwardia Opole ur. 1992
7. Nawrot Jakub – Juwenia Wrocław ur. 1992

waga 81 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Józefek Piotr – UKS 6 Piła ur.1993
2. Kopczyński Patryk – Gwardia Opole ur. 1992
3. Szczupider Michał – AZS AWF Wrocław ur. 1993
4. rezerwa : Łebedowicz Grzegorz – Juwenia Wrocław ur.1992

waga 90 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Piekarz Robert – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Woźniak Artur – UKS 6 Piła ur. 1992
3. Jabłoński Bartosz – Juwenia Wrocław ur. 1992
3. Sulikowski Jakub- Juwenia Wrocław ur. 1992
5. rezerwa : Nowacki Piotr – Olimpia Poznań ur. 1992
6. Cicharski Dawid – UKS Olimp Poznań ur. 1995

waga + 90 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 3 zaw.
1. Paszkiewicz Marcin – AZS AWF Wrocław ur.1992
2. Nitek Aleksander – UKS 6 Piła ur.1993
3. Banaszak Łukasz – UKS 12 Leszno ur. 1992
4. rezerwa : Kałużny Mateusz – UKS Junior Lipno ur. 1992

Juniorki młodsze :

waga 40 kg – startowały 3 zawodniczki – kwalifikacja 4 zawodniczki
1. Bardłowska Natalia – UKS Świdnica ur. 1995
2. Swarnowska Angelika – Juwenia Wrocław ur. 1995
3. Naspińska Beata – AZS Opole ur. 1995

waga 44 kg – startowały 3 zawodniczki – kwalifikacja 4 zawodniczki
1. Grabowicz Adriana – AKS Strzegom ur. 1992
2. Mazurkiewicz Karolina – Gwardia Opole ur. 1993
3. Busse Kamila – AZS Poznań ur. 1995
– 3 –
waga 48 kg – startowało 10 zawodniczek – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Przybylska Agnieszka – Juwenia Wrocław ur.1992
2. Hańczyk Aleksandra – UKS 8 Nowa Sól ur. 1992
3. Murawska Monika – UKS 8 Nowa Sól ur. 1993
4. rezerwa : Bochniarz Angelika – UKS Głogów ur. 1993
5. Ososińska Agnieszka – Juwenia Wrocław ur. 1993

waga 52 kg – startowało 12 zawodniczek – kwalifikacja 6 zawodniczek
1. Karpała Justyna – AZS Opole ur.1992
2. Kurzej Klaudia – AKS Strzegom ur. 1992
3. Szmidt Patrycja – AKS Strzegom ur. 1992
3. Kurzej Daria – AKS Strzegom ur. 1994
5. Różańska Lena – UKS Głogów ur.1992
5.. Ładysz Karolina – Juwenia Wrocław ur. 1993
6. rezerwa : Sziwa Angelika – AZS Poznań ur. 1995
7. Dzendrowska Aleksandra – UKS Olimp Nowa Sól ur. 1995

waga 57 kg – startowały 4 zawodniczki – kwalifik. 4 zawodniczki
1. Kowal Dominika – UKS Leśnik Kaczory ur. 1992
2. Korzystka Magdalena – UKS Głogów ur. 1993
3. Bernacik Joanna – AZS Poznań ur. 1992
4. Von Buccow Mercedes – Gwardia Jelenia Góra ur. 1993

waga 63 kg – startowały 4 zawodniczki – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Piechocka Weronika – UKS Suchy Las ur. 1992
2. Grygiel Aleksandra – Ippon Jarocin ur. 1993
3. Hofman Urszula – AZS AWF Wrocław ur. 1995
4. rezerwa : Szymczak Joanna – AZS Poznań ur. 1993

waga 70 kg – startowało 7 zawodniczek – kwalifik. 4 zawodniczki
1. Szwiec Emilia – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Korzystka Izabela – UKS Głogów ur. 1992
3. Dzendrowska Katarzyna – UKS Olimp Nowa Sól ur. 1993
3.. Kusior Iwona – UKS Junior Lipno ur. 1992
5. rezerwa : Polerowicz Joanna – LKS Ippon Jarocin ur. 1993
6. Miękus Kinga – LKS Ippon Jarocin ur. 1992

waga + 70 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 7 zawodniczek
1. Wasek Kamila – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Bank Monika – Gwardia Opole ur. 1992
3. Staniewska Monika – UKS Suchy Las ur. 199
4. Szczypior Edyta – AZS AWF Wrocław ur. 1993
5. Piechota Joanna – Juwenia Wrocław ur. 1992

Piotr Ledwoń
Koordynator III Regionu PZJudo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *