Wyniki I turnieju Nastula Cup 2017

W miniony weekend rozegrany został pod Warszawą I Otwarty Turniej Judo Amatorów i Masters Nastula Cup.
Ocenić te zawody mogę tylko na podstawie opinii osób z mojego klubu którzy tam wystartowali.
Najważniejsza rzecz którą powtarzali to ATMOSFERA, dobra koleżeńska atmosfera i świetna zabawa.
Wszyscy wiedzieli po co przyjechali, przyjechali dalej cieszyć się judo które uprawiają z pasją i z taką pasją i zaangażowaniem wystartować.

Specyfiką tych zawodów było sędziowanie według starych przepisów walki, wróciła KOKA i Morote Gari. Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem pomyślałem, że jest to dobry pomysł, teraz mam mieszane uczucia co do takiej formuły.

Ale nie to było najważniejsze, najważniejsza była chęć walki i poczucie dobrze spędzonego dnia na macie.

Gratuluję wszystkim startu, organizatorom dobrego turnieju i mam nadzieję do zobaczenia za rok.

Zdjęcie pobrane za zgodą organizatora z Facebooka.
Więcej zdjęć: ZOBACZ PROFIL WYDARZENIA

Wyniki

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M0/73 KG
1 Andrzej Jaszczyszen
2 Mateusz Fudala
3 Michał Wojciechowski
3 Hubert Kostewicz

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M0/81 KG
1 Mieszko Rojda
2 Mateusz Gromek
3 Rafał Sobieralski

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M0/90 KG
1 Karol Remiszewski
2 Karol Pietruczuk
3 Dariusz Kuczma

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M0/100 KG
1 Maciej Ciechelski
2 Patryk Skrzypczak

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M0/100+KG
1 Jakub Kozakiewicz
2 Bartosz Nowosielski

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M1/73KG
1 Wojciech Jaworski
2 Robert Kowalski
3 Kamil Meszeros
3 Łukasz Sosnowski

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M1/81KG
1 Marcin Ścieszka
2 Kamil Leszczyński
3 Piotr Zakrzewski
3 Przemysław Iwaniszyn

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M1/90KG
1 Przemysław Stopieński
2 Marek Błaut
3 Krystian Jędryszko
3 Marcin Słowiński

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M1/100KG
1 Roman Janiszewski
2 Grzegorz Medyński
3 Marcin Suwała
3 Łukasz Mazur

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M1/100+KG
1 Marcin Rogala
2 Nikola Milanovic
3 Michał Prokopiuk

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/66KG
1 Krzysztof Czupryna
2 Bartłomiej Wiączek
3 Robert Foim

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/73KG
1 Sebastian Laskowski
2 Nikola Dankowicz
3 Tadeusz Rusin
3 Oleh Karadyuk

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/81KG
1 Wojciech Jabłoński
2 Grzegorz Morawski
3 Robert Kardotka
3 Sławomir Mamiński

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/90KG
1 Przemysław Kamiński
2 Arkadiusz Ścięgosz
3 Dariusz Kępa

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/100KG
1 Tomasz Bies
2 Paweł Juryś
3 Robert Mruczyk
3 Marek Chojan

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M2/100+KG
1 Sławomir Hetmańczyk
2 Robert Tracz

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M3/81KG
1 Marek Jabłoński
2 Piotr Walczak
3 Dobiesław Debrich

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M3/90KG
1 Leszek Jarosiński

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M3/100KG
1 Jacek Staruch

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:M4/81KG
1 Marek Rzepkiewicz

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:F0/63KG
1 Justyna Radzka
2 Karolina Iwan

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:F0/70KG
1 Aleksandra Likas
2 Magda Dubicka

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:F1/63KG
1 Małgorzata Prochownik
2 Milena Hunt

KATEGORIA WIEKOWA/WAGOWA:F2/70KG
1 Kinga Jarosińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *