WYNIKI II GRAND PRIX DZIECI W JUDO
KRAKÓW 4.04.2009
ROCZNIKI 1999-2000
KATEGORIA WAGOWA –24 KG
1. HUDYKA ALBERT SOKÓŁ TUCHÓW
2. SZCZEPANIK MONIKA PM TARNÓW
3. DUBIEL MICHAŁ MOSIR JASŁO
3. DUŹ DOMINIK PM TARNÓW
KATEGORIA WAGOWA –27 KG
1. KUCA MACIEJ PM TARNÓW
2. ŻOŁĄDŹ DOMINIK BŁĘKITNI TARNÓW
3. SIENIAWSKI KACPER BŁĘKITNI TARNÓW
3. ZOŁA BARTOSZ KS JADWIGA
KATEGORIA WAGOWA –30 KG
1. CHORĄŻY MACIEJ UKS GROT
2. WÓJCIK BARTOSZ KS JADWIGA
3. KARAŚ FILIP UKS GROT KRAKÓW
3. MOSKAL MICHAŁ WISŁA KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –33 KG
1. MAKSYMOWICZ MICHAŁ BŁĘKITNI TARNÓW
2. LATAWIEC OLIWIA WISŁA KRAKÓW
3. KLIMEK ZUZANNA WISŁA KRAKÓW
3. ADAMUS KAJETAN UKS GROT KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –36 KG
1. JURKIEWICZ BARTŁOMIEJ BŁĘKITNI TARNÓW
2. KORGOL JAKUB WISŁA KRAKÓW
3. WŁODARSKI HUBERT PM TARNÓW
3. TEKIELI JAKUB UKS GROT KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –39 KG
1. WIEJA KAMIL UKS GROT KRAKÓW
2. MARSZAŁEK FILIP BŁĘKITNI TARNÓW
3. PODGÓRSKI KACPER BŁĘKITNI TARNÓW
3. BARGIEŁ MAŁGORATA UKS KATANA SUŁKOWICE
KATEGORIA WAGOWA –42 KG
1. PORĘBA MATEUSZ SOKÓŁ TUCHÓW
2. DĘBOWSKI DAWID PM TARNÓW
3. SIKORSKI CZAREK PM TARNÓW
3. WĘGRZYNIAK WOJCIECH PM TARNÓW
KATEGORIA WAGOWA –48 KG
1. BRZEŹNIAK KACPER WISŁA KRAKÓW
2. GRABCZYK MICHAŁ UKS KATANA SUŁKOWICE
3. PROFIC FILIP UKS KATANA SUŁKOWICE
3. STOGIERA ALEKSANDER GRYFEK DĘBICA
KATEGORIA WAGOWA –51 KG
1. WOŹNIAK KINGA UKS GROT KRAKÓW
2. MACIĄG WIKTOR WISŁA KRAKÓW
3. SIENNICKI SZYMON PM TARNÓW
3. SOBARNIA DAWID SOKÓŁ TUCHÓW
ROCZNIKI 1997-1998
KATEGORIA WAGOWA –30 KG
1. KARAŚ BARTOSZ WISŁA KRAKÓW
2. PACZEŚNIOWSKI IGOR PM TARNÓW
3. BARGIEŁ ULA UKS KATANA SUŁKOWICE
3. MOTKOWICZ JULIA MOSIR JASŁO
KATEGORIA WAGOWA –33 KG
1. GALARA SZYMON PM TARNÓW
2. ŚLIWA BARBARA MOSIR JASŁO
3. ZAPART PIOTR WISŁA KRAKÓW
3. KLĘSK KAROL JORDAN KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –36 KG
1. RUTKOWSKI PIOTR PM TARNÓW
2. KRAS MACIEJ SOKÓŁ TUCHÓW
3. JĘDRUSIAK KAROL JORDAN KRAKÓW
3. WIŚNIEWSKI KAJETAN WISŁA KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –39 KG
1. TKACZYK GRZEGORZ UKS GROT KRAKÓW
2. ZGAJEWSKI PIOTR PM TARNÓW
3. TRACZ SZYMON WISŁA KRAKÓW
3. POLAK MAGDALENA UKS KATANA SUŁKOWICE
KATEGORIA WAGOWA –42 KG
1. WNĘK MAKSYMILIAN UKS GROT KRAKÓW
2. DUSZA ALEKSANDER WISŁA KRAKÓW
3. JAROSIŃSKI KAROL WISŁA KRAKÓW
3. KRAMARCZYK FRANCISZEK JORDAN KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –45 KG
1. MORYTO ARKADIUSZ UKS GROT KRAKÓW
2. AUGUSTYNEK KONRAD UKS GORT KRAKÓW
3. FLORCZAK SZYMON SOKÓŁ TUCHÓW
3. DZIARMAGA ARKADIUSZ BŁĘKITNI TARNÓW
KATEGORIA WAGOWA –48 KG
1. MRÓZ BARTOSZ UKS KATANA SUŁKOWICE
2. KAŁUCKI WOJCIECH KS JADWIGA
3. WOŹNIAK JAKUB UKS GROT KRAKÓW
3. STACHURA BARTŁOMIEJ JORDAN KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –51 KG
1. BARANIK PATRYK WISŁA KRAKÓW
2. DWORCZYŃSKI TOMASZ WISŁA KRAKÓW
3. PÓŁTORAK KRZYSZTOF MDK KRAKÓW
KATEGORIA WAGOWA –55 KG
1. KIEŁBASA MACIEJ PM TARNÓW
2. DĘBICKI MICHAŁ UKS GROT KRAKÓW
3. BEREZA MATEUSZ JORDAN KRAKÓW
3. STOGIERA ANDRZEJ GRYFEK DĘBICA
KATEGORIA WAGOWA –60 KG
1. KOZIELEC KAMIL PM TARNÓW
2. BUJAK MICHAŁ SOKÓŁ TUCHÓW
3. ŁABNO KONRAD PM TARNÓW
3. LATOS ADAM MDK KRAKÓW
W TURNIEJU WZIĘŁO UDZIAŁ 12 KLUBÓW Z MAŁOPOLSKI PO DWÓCH GRAND PRIX NA 1 MIEJSCU UKS GROT KRAKÓW I PM TARNÓW 167 PKT 3 MIEJSCE ZAJMUJE WISŁA KRAKÓW 159 PKT 4 MIEJSCE ZAJMUJE BŁĘKITNI TARNÓW 91 PKT 5 SOKÓŁ TUCHÓW 82 PKT JAK NA RAZIE RYWALIZACJA JEST BARDZO WYRÓWNANA.