Wyniki III Memoriał im. Jigro Kano w Judo – Honorowy Patronta Ambasady Japońskiej

Komunikat z zawodów:

III MEMORIAŁ IM. JIGORO KANO W JUDO
Honorowy Patronat Ambasady Japońskiej
26-27 Listopad 2011
Luboń

Dnia 26-27 listopada 2011 w Luboniu odbył się III Memoriał im. Jigoro Kano w Judo.
Startowało łącznie 145 zawodniczek i 447 zawodników z 41 klubów z całej Polski oraz z Hiszpanii – Valencia Judo Club i Francji- As Bondy.

Punktacja Drużynowa 1 dzień:

1 miejsce Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2 miejsce Uczniowski Klub Sportowy Piła
3 miejsce Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań

U9 chłopcy 2003/04

waga 22kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Paweł Jaworski GÓRNIK Konin
2 Jakub Olejniczak GÓRNIK Konin
3 Jakub Vogt Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3 Michał Kozłowski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5 Jakub Kozłowski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5
7
7

waga 25kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Karol Boś UKS OLIMP Nowa Sól
2 Wiktor Pigułeczka MKS Juvenia Wrocław
3 Adam Zaremba MaKo Judo
3 Jakub Antas GÓRNIK Konin
5 Maciej Krzemień Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5 Krzysztof Wołk UKS 6 Piła
7 Kasper Janowski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7 Przemysław Kajoch UKS Junior Lipno

waga 28kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Maciej Kaczorowski UKS Galeon Gdynia
2 Antoni Kadłubowski AZS-AWF Warszawa
3 Wojciech Bielecki GÓRNIK Konin
3 Hubert Kanfowicz Kaczory
5 Piotr Tomczak CSW Wrocław
5 Marek Rewoliński Kaczory
7 Konrad Śliwa CSW Wrocław
7 MATEUSZ KULECZKA UKS ŁOKIETEK

waga 31kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Maciej Kaczorowski UKS Galeon Gdynia
2 Antoni Kadłubowski AZS-AWF Warszawa
3 Wojciech Bielecki GÓRNIK Konin
3 Hubert Kanfowicz Kaczory
5 Piotr Tomczak CSW Wrocław
5 Marek Rewoliński Kaczory
7 Konrad Śliwa CSW Wrocław
7 MATEUSZ KULECZKA UKS ŁOKIETEK
waga 34kg
miejsce imię nazwisko klub
1 KAJETAN OLEŚKÓW IPPON JAROCIN
2 Krzysztof Urbaniak UKS Dębiec Poznań
3 Szymon Radziusz UKS OLIMP Nowa Sól
3 Aleks Drażdżyński Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5 Dominik Dłuski UKS”ósemka”Nowa Sól
5 Kacper Onuerzak CSW Wrocław
7 Grzegorz Koprowski UKS Dziatwa
7

waga 37kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Julian Szymaniak GÓRNIK Konin
2 Wojciech Niemczura CSW Wrocław
3 Jakub Uzar AZS Poznań
3 Maciej Bernatowicz CSW Wrocław
5
5
7
7

waga 40kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Jakub Sordyl UKS Galeon Gdynia
2 Jakub Skibiński UKS SMECZ Pobiedziska
3 Michał Dżusajew CSW Wrocław
3
5
5
7
7

waga 43kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Julian Urbaniak CSW Wrocław
2 Krzysztof Janus Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3
3
5
5
7
7

waga 46kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga +46kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Miłosz Kłos UKS 6 Piła
2 Dawid Wróblewski UKS Gimnazjon Suchy Las
3 Jakub Durkalec Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3 Jakub Kolasiński Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5
5
7
7

U9 dziewczynki 2003/04
waga 20kg
miejsce imię nazwisko klub
1

2
3
3
5
5
7
7

waga 23kg
miejsce imię nazwisko klub
1 ALEKSANDRA WENZEL UKS ŁOKIETEK
2
3
3
5
5
7
7

waga 26kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Anita Pawłowska MaKo Judo
2 Kaja Raus MaKo Judo
3 Amelia Bożek UKS Gimnazjon Suchy Las
3 Małgorzata Farbotko UKS SMECZ Pobiedziska
5 Martyna Kowalska UKS 6 Piła
5
7
7

waga 29kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Anna Zakrzewska Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2 Kalina Raus MaKo Judo
3
3
5
5
7
7

waga 32kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Marcelina Majcherczak UKS SMECZ Pobiedziska
2
3
3
5
5
7
7

waga 35kg
miejsce imię nazwisko klub
1 MARTYNA STASZAK UKS ŁOKIETEK
2
3
3
5
5
7
7

waga 38kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Zuzanna Kozak UKS Gimnazjon Suchy Las
2 Emilia Grzączkowska UKS Galeon Gdynia
3
3
5
5
7
7

waga 41kg
miejsce nazwisko imię klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga 44kg
miejsce nazwisko imię klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga +44kg
miejsce nazwisko imię klub
1
2
3
3
5
5
7
7

U11 chłopcy 2002 /01

waga 27kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Bartek Skowyra KS”Gwardia Piła
2 Jakub Wojciechowski KS”Gwardia Piła
3 Michał Sawicki UKS Ippon Kożuchów
3 Filip Kowalik UKS 6 Piła
5 Jan Mroziński WKS „Śląsk”
5 Sebastian Karkosz UKS Olimp Rawicz
7 Krzysztof Jasiak KS”Gwardia Piła
7 Jan Czarnecki MKS Juvenia Wrocław

waga 30kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Dominik Skowyra KS”Gwardia Piła
2 Aleksander Gawroński AZS-AWF Gorzów Wlkp.
3 Jakub Kosterkiewicz MaKo Judo
3 Michał Haiwika UKS 6 Piła
5 Jan Mischke TS Olimpia Poznań
5 Wojciech Grzęda UKS SMECZ Pobiedziska
7 Maciej Szota UKS OLIMP Nowa Sól
7 Damian Kaszubowski UKS SMECZ Pobiedziska

waga 33kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Bartosz BORZĘCKI UKJ „Ryś”Warszawa
2 Stanisław Buczkowski UKS Gimnazjon Suchy Las
3 Marcel Wojsa MKS Juvenia Wrocław
3 Piotr Radzewski TS Olimpia Poznań
5 Krystian Krawczyk Kasztelania Brudzew
5 Jan Wojdyło UKS 6 Piła
7 Aleksander Raczek MKS Juvenia Wrocław
7 Adam Kowalewski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

waga 36kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Aleksander Słomiński AZS Poznań
2 Tadeusz Kreft UKS Galeon Gdynia
3 Karol Nowicki UKS Galeon Gdynia
3 Wiktor Zielaskowski uks kodokan toruń
5 Dariusz Kordyla KS”Gwardia Piła
5 Krystian Imbierowicz GÓRNIK Konin
7 Jakub Mazurek UKS Dębiec Poznań
7 Mikołaj Sędzik MKS Juvenia Wrocław

waga 39kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Maksymilian Kadłubowski AZS-AWF Warszawa
2 Maciek Szynalski UKS „Bielik” Bielany Wrocławskie
3 Cezary Kotwicki MKS Juvenia Wrocław
3 Jakub Berger AZS Łódź
5 Filip de Laval UKS Galeon Gdynia
5 Karol Gocyk MKS Juvenia Wrocław
7 Krzysztof Śliwa CSW Wrocław
7 Eryk Konarkowski IPPON Jarocin

waga 42kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Sebastian Tołkacz KS”Gwardia Piła
2 Michał Wargocki UKS „Bielik” Bielany Wrocławskie
3 Nikodem Kubiak TS Olimpia Poznań
3 Nikolas Wieczorek MaKo Judo
5 Jakub Zaremba MaKo Judo
5 Aleksander Berliński GÓRNIK Konin
7 Jakub Kliś UKS 6 Piła
7

waga 45kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Eryk Bernacik AZS Poznań
2 Kacper Ignaszak TS Olimpia Poznań
3 Benniamin Bączek UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Bartosz Żoładziejewski Jamniuk GSSiR Gorzów
5 Jakub Michalski UKS Dębiec Poznań
5 Jan Namysł UKS Dębiec Poznań
7 Michał Kołaczkiewicz UKS”ósemka”Nowa Sól
7 Maksymilian Nyczka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

waga 48kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Tomasz Lorencki GÓRNIK Konin
2 Nikodem Bartkowiak IPPON Jarocin
3 Łukasz Wojtowicz UKS 6 Piła
3 Karol Kifert UKS”ósemka”Nowa Sól
5 Mikołaj Lentka UKS Junior Lipno
5 Stanisław Sochacki MKS Juvenia Wrocław
7 Wiktor Kruszyński UKS Dziatwa
7 Jędrzej Czarnota UKS Dziatwa

waga 52kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Adrian Przybył Kasztelania Brudzew
2 Filip Biliński MKS Juvenia Wrocław
3 Robert Górecki UKS Dziatwa
3 Maciej Kuczer UKS „Bielik” Bielany Wrocławskie
5 Marcel Leśniak TS Olimpia Poznań
5 Wiktor Sobieraj MKS Juvenia Wrocław
7 Staśś Antoniak UKS Dziatwa
7 Szymon Gaumer UKS Junior Lipno

waga +52kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Michał Gaumer UKS Junior Lipno
2 Jakub Skwarło UKS Galeon Gdynia
3 Wojciech Kordyalik Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna”
3 Jakub Serwatka UKS 6 Piła
5 Jerzy Szymaniak GÓRNIK Konin
5 Adam Górniak Kurzawa UKS SMECZ Pobiedziska
7 Daniel Kalinowski UKS Galeon Gdynia
7 Hubert Smolarek Klub Sportowy Akademia Judo
U11 dziewczynki 2002 /01

waga 25kg
miejsce imię nazwisko klub
1 KLAUDIA WENZEL UKS ŁOKIETEK
2 Olga Jarmóz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3
3
5
5
7
7

waga 28kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Iga Sienkiewicz MaKo Judo
2 Julia Girulska MKS Juvenia Wrocław
3 Anastazja Ziembikiewicz KS”Gwardia Piła
3 Monika Walczak UKS Ippon Kożuchów
5 Zuzanna Majsner UKS SMECZ Pobiedziska
5 Marianna Fabiańska UKS SMECZ Pobiedziska
7 Maria Gołębiewska WKS „Ślšsk”
7 Martyna Brzyńska UKS SMECZ Pobiedziska

waga 31kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Małgorzata Wacyra UKS Ippon Kożuchów
2 JULIA KOŚLAK KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN
3 PAULINA BERDA KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN
3 Urszula Walczak UKS SMECZ Pobiedziska
5 Jagoda Linder MKS Juvenia Wrocław
5 Paulina Dietrich MKS Juvenia Wrocław
7 Martyna Kajoch UKS Junior Lipno
7 Milena Gruszka UKS SMECZ Pobiedziska

waga 34kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Pałka Agata UKS OLIMP Nowa Sól
2 ANIKA ŁOZIŃSKA KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN
3 Julia Kowcz MaKo Judo
3 Anna Sternal AZS Poznań
5 Natalia Wszołek WKS „Ślšsk”
5 Natalia Nowaczyk Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7 Ola Matusiak Kasztelania Brudzew
7 Weronika Fiebig UKS Olimp Rawicz

waga 37kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Jas Gabriela UKS OLIMP Nowa Sól
2 Kasia Kaniewska Kasztelania Brudzew
3 Nicole Bielska UKS OLIMP Nowa Sól
3 Izabela Kwiatkowska AZS Łódź
5 Seweryna Bochniak UKS Olimp Rawicz
5 Zuzanna Radzicka UKS Gimnazjon Suchy Las
7 Emilia Chmielewska UKS 6 Piła
7 Kaja Kamieniecka KS”Gwardia Piła

waga 40kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Amelia Fabiańska UKS SMECZ Pobiedziska
2
3
3
5
5
7
7

waga 43kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Weronika Matlakowska UKS Galeon Gdynia
2 Kinga Kostera TS Olimpia Poznań
3 Weronika Lewandowska Leśnik Kaczory
3 Weronika Nędzyk TS Olimpia Poznań
5 Julia Linder MKS Juvenia Wrocław
5 Patrycja Wolna UKS SMECZ Pobiedziska
7
7

waga 46kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Antonina Kędzia UKS Olimp Rawicz
2 Justyna Swiniarek UKS „ósemka” Nowa Sól
3 Patrycja Kopczyńska UKS Gimnazjon Suchy Las
3
5
5
7
7

waga 49kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Zuzanna Piechocka UKS 6 Piła
2
3
3
5
5
7
7

waga +49kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Kinga Wolszczak WKS „Ślšsk”
2 Oliwia Sebieniak UKS 6 Piła
3 Natalia Brzóska MKS Juvenia Wrocław
3 Sara Jakubek MKS Juvenia Wrocław
5
5
7
7

U13 chłopcy 1999/00
waga 33kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Aleksander Jasiński UKS Galeon Gdynia
2 Dominik Skowyra KS”Gwardia Piła
3 Maciej TWOREK UKJ „Ryś”Warszawa
3 Szymon Kondracki UKS Ippon Kożuchów
5 Kamil Kwiatkowski UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Bartosz Kondracki UKS”ósemka”Nowa Sól
7 Hubert Pieczyński GÓRNIK Konin
7 Mateusz Zarówny UKS”ósemka”Nowa Sól

waga 36kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Tomasz Zielski UKS Galeon Gdynia
2 Michał Berger AZS Łódź
3 Radziszewski Jakub UKS OLIMP Nowa Sól
3 Jan Bobrowski UKS Dębiec Poznań
5 Jakub Byczek Jamniuk GSSiR Gorzów
5 Bartosz Skonieczny KS”Gwardia Piła
7 Filip Kowalski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7 Jakub Sierczyński UKS Dwunastka

waga 39kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Oskar Pazdaj UKS 6 Piła
2 Hubert Wróblewski Zatoka Braniewo
3 Kamil Nikolak AZS-AWF Gorzów Wlkp.
3 Patryk Kerber UKS Dębiec Poznań
5 Mateusz Pikulski AZS-AWF Gorzów Wlkp.
5 Paweł Kordyla KS”Gwardia Piła
7 Jan Sibila UKS SMECZ Pobiedziska
7 Piotr Kordyla KS”Gwardia Piła
waga 42kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Wiktor Kumidor Zatoka Braniewo
2 Jakub Gacek AZS Łódź
3 Piotr Wisłowski MKS Juvenia Wrocław
3 Jakub Szymanowski UKS 6 Piła
5 Karol Wierzbiński UKS SMECZ Pobiedziska
5 Piotr Buda MKS Juvenia Wrocław
7 Patryk Macias UKS”ósemka”Nowa Sól
7 Arek Drąg WKS „Ślšsk”

waga 46kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Adam Stodolski UKS 6 Piła
2 Maksym Rzeppa UKS Galeon Gdynia
3 Sławek Bartek gROŃSKI
3 Marcin Ogrodowski Jamniuk GSSiR Gorzów
5 Piotr Litwin MaKo Judo
5 Piotr KOTECKI UKJ „Ryś”Warszawa
7 Marcin Skrzyński UKS Galeon Gdynia
7 Krzysztof Kubera MKS Juvenia Wrocław

waga 50kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Adam Kozłowski UKS Dwunastka
2 Krystian Balcerzak UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Przemek Litwin MaKo Judo
3 Dawid Raputa WKS „Ślšsk”
5 Julian Gromadziński AZS Łódź
5 Krzysztof Bartkowiak UKS Gimnazjon Suchy Las
7 Adrian Wachowiak UKS TRAMP Poznań
7 Jakub Kasprowicz UKS Galeon Gdynia

waga 54kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Bartosz Zawadzki GÓRNIK Konin
2 Kacper Szmyt UKS TRAMP Poznań
3 Pogoda Wiktor Jamniuk GSSiR Gorzów
3 Mateusz Andersz UKS Dębiec Poznań
5 Maciej Rybarczyk UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Kacper Mikołajczak Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7 Michał Dunajski MKS Juvenia Wrocław
7 Patryk Jurzyk Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

waga 58kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Szymon Gajewski Zatoka Braniewo
2 Piotr Mucharzewski Jamniuk GSSiR Gorzów
3 Bartosz Szymański TS Olimpia Poznań
3 Łukasz Gizler MKS Juvenia Wrocław
5 Maksymilian Manikowski UKS Dębiec Poznań
5 Marcin Pianka UKS Dwuanstka
7 Joachim Królikowski Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7

waga 62kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Piotr Wieczorkiewicz Zatoka Braniewo
2 Maciej Przybyszewski AZS Poznań
3 Mateusz Maciejewski UKS Dębiec Poznań
3 Jakub Kasprzak UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Karol Bernas UKS OLIMP Nowa Sól
5
7
7

waga +62kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Kacper Sadło MaKo Judo
2 Mateusz Grygiel MKS Juvenia Wrocław
3 Jerzy Meissner TS Olimpia Poznań
3 Konrad Potrykus UKS Galeon Gdynia
5 Kamil Kowalski UKS”ósemka”Nowa Sól
5 Rychlik Paweł UKS OLIMP Nowa Sól
7 Grzegorz Dzikowski UKS Dwunastka
7 Piotr Krupski MKS Juvenia Wrocław

U13 dziewczynki 1999/00
waga 31kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7
waga 34kg
miejsce imię nazwisko klub
1 ALEKSANDRA KAWECKA AKS STRZEGOM
2 MAJA PRZYBYSZ UKS ŁOKIETEK
3 Kinga Kondracka UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Katarzyna Brzezińska MKS Juvenia Wrocław
5
5
7
7
waga 37kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Anna Łapczyńska UKS 6 Piła
2
3
3
5
5
7
7

waga 40kg
miejsce imię nazwisko klub
1 DAGMARA PASZKOWSKA KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN
2 Anna Dyba MaKo Judo
3 Marta Korfanty UKS Ippon Kożuchów
3 Rozalia Białaszyk UKS TRAMP Poznań
5 Julia Muszalska UKS 6 Piła
5 Beata Walczak UKS Ippon Kożuchów
7
7

waga 44kg
miejsce imię nazwisko klub
1 WIKTORIA TOMCZAK JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
2 Wiktoria Bączek UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Katarzyna Speichert AZS Poznań
3 Eliza Wróblewska Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5 Agata Szafran TS Olimpia Poznań
5 Kinga Wędołowska JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
7 Aleksandra Dudziak UKS”ósemka”Nowa Sól
7 Natalia Rutkowska Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

waga 48kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Aleksandra Nowak AZS-AWF Gorzów Wlkp.
2 Szota Patrycja UKS OLIMP Nowa Sól
3 Jessica Weroniczak UKS TRAMP Poznań
3 Magdalena Piotrowska UKS 6 Piła
5 Weronika Gawrońska UKS 6 Piła
5
7
7

waga 52kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Patrycja Duszak AKS STRZEGOM
2 Rozalia Martynów UKS OLIMP Nowa Sól
3 Amanda Magnuszewska TS Olimpia Poznań
3 Laura Kluczka UKS TRAMP Poznań
5
5
7
7

waga 56kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Magdalena Jarkowska AZS Łódź
2 DOMINIKA MROZOWICZ JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
3 Aleksandra Kleparska MKS Juvenia Wrocław
3
5
5
7
7

waga 60kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga +60kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Klara Maruszczak UKS Gimnazjon Suchy Las
2 Dominika Gubańska UKS Olimp Rawicz
3
3
5
5
7
7

U15 Młodzik 1997/98
waga 38kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Benjamin Podemski UKS 6 Piła
2 Dawid Ławniczek UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Adrian Kolczer UKS 6 Piła
3
5
5
7
7

waga 42kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Tomasz Jankowiak Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2 Adam Zych UKS Gimnazjon Suchy Las
3 Hubert Lotta UKS Dębiec Poznań
3 Damian Skibiński UKS „ósemka” Nowa Sól
5 Mikołaj Makola UKS Dwuziestka z plusem Poznań
5 Dawid Jahns UKS Dwudziestka z plusem Poznań
7
7

waga 46kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Gracjan Wyroœślak KS”Gwardia Piła
2 Michał Wypychowski GÓRNIK Konin
3 Maciej Piszczek UKS 6 Piła
3 Kamil Kaczmarek UKS Dębiec Poznań
5 Piotr Grygiel MKS Juvenia Wrocław
5
7
7

waga 50kg
miejsce imię nazwisko klub
1 PIOTR KOWALSKI GÓRNIK KONIN
2 Rafał Wszołek WKS „Œlšsk”
3 Maciej Szulc Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3 Wojciech Parcheta Samuraj Koszalin
5 Kamil Zalejasz KS”Gwardia Piła
5 Krystian Maciejewski GÓRNIK Konin
7 Damian Dembski UKS Dwunastka
7 Sebastian Groblewicz UKS Olimp Rawicz

waga 55kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Bartosz Bykowski JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
2 Michał Gršziowski TS Olimpia Poznań
3 Adrian Czerniak TS Olimpia Poznań
3 Michał Niemczal UKS Dwunastka
5 Michał Szczepaniak WKS „ŒŚląsk”
5 Szymon Szewczyk AZS Poznań
7 Darek Serwaczak AZS-AWF Gorzów Wlkp.
7 Piotr Wszołek WKS „ŒŚląsk”

waga 60kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Mourad Benalla Francja-AS Bondy
2 Karol Łoziński Samuraj Koszalin
3 Aurelien Diesse Francja-AS Bondy
3 IIyas Benhaddov Francja-AS Bondy
5 Krystian Sadowski WKS „Œlšsk”
5 Mateusz Dłużniak WKS „Œlšsk”
7 Kamil Skowron Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna”
7 Arkadiusz Pauch UKS Dwunastka

waga 66kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Jakub Bindas Samuraj Koszalin
2 Tobiasz Szynalski UKS Olimp Rawicz
3 Eryk Tchórzewski UKS Dwunastka
3 Ion Turcan Francja-AS Bondy
5 Filip Mšączkowiak Akademia Judo
5
7
7

waga 73kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Tomasz Drzewiecki UKS 6 Piła
2 Aleksander Machowicz UKS Dębiec Poznań
3 Mariusz Rybiński UKS Junior Lipno
3 Kondrad Strzelecki KS”Gwardia Piła
5
5
7
7

waga 81kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Konrad Wojciechowski TS Olimpia Poznań
2 Dawid Kozak KS”Gwardia Piła
3 Tomasz Musiał WKS „Œlšsk”
3 Piotr Pierzchała UKS Olimp Rawicz
5 Maciej Domagała Jamniuk GSSiR Gorzów
5
7
7

waga +81kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Maciej Król Akademia Judo
2
3
3
5
5
7
7

U15 Młodziczki 1997/98
waga 36kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga 40kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Weronika Eszer UKS”ósemka” Nowa Sól
2 Vanessa Machnicka Akademia Judo
3
3
5
5
7
7

waga 44kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Agnieszka Kopczyńska AZS UAM Poznań
2
3
3
5
5
7
7

waga 48kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Wiktoria Tomczak Judo Szczepańska TEAM
2 Klaudia Cygan Samuraj Koszalin
3 Aleksandra Nowak Azs AWF Gorzów Wlkp
3 Laura Wróblewska Akademia Judo
5 Marcela Janus UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Agnieszka Smolnicka MKS Juvenia Wrocław
7
7

waga 52kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Patrycja Szary AZS Poznań
2 Danuta Lis Jamniuk GSSiR Gorzów
3 Marta Stańczyk TS Olimpia Poznań
3 Agnieszka Baucher UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Monika Foks MKS Juvenia Wrocław
5
7
7

waga 57kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Weronika Milczarek Akademia Judo
2 Bogna Malinowska UKS Dwunastka
3 Michalina Maryniak AZS UAM POZNAŃ
3 Klaudia Ptaszyńska Olimpia Poznań
5
5
7
7

waga 63kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Honorata Naparty Akademia Judo
2
3
3
5
5
7
7

waga 70kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Marta Stępka UKS 6 Piła
2 Oliwia Gawron Akademia Judo
3 Agnieszka Olizar UKS Junior Lipno
3 Jessica Pieczyńska Górnik Konin
5
5
7
7

waga +70kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Alicja Kotowska AZS Poznań
2 Barbara Mandrun Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna”
3
3
5
5
7
7

U20 Juniorzy 1996/92

waga 50kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Dominik Kaczmarek UKS Olimp Rawicz
2
3
3
5
5
7
7

waga 55kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Aritz Sagargazu Gil Hiszpania- Valencia Club De Judo
2 ROBERT GRZEGORCZYK KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN
3 Paweł Wasyluk UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Tomasz Lizut UKS 6 Piła
5 Paweł Stańczyk TS Olimpia Poznań
5 Igor Jasłowski UKS 6 Piła
7
7

waga 60kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Łukasz Ziembikiewicz AZS WSPiA
2 Patryk Ziembikiewicz AZS WSPiA
3 Gracjan List Samuraj Koszalin
3 Kuba Kleniewski Samuraj Koszalin
5 Paweł Jankowiak Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5 Mateusz Ludwig WKS „Œlšsk”
7 Damian Wszołek WKS „Œlšsk”
7 Jakub Pflegel IPPON Jarocin

waga 66kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Javier Jordan Segovia Hiszpania- Valencia Club De Judo
2 Dawid Ziembikiewicz KS”Gwardia Piła
3 Ivan Roberto Manero Hiszpania- Valencia Club De Judo
3 Arkadiusz Zych UKS Gimnazjon Suchy Las
5 Bartosz Dzikowski TS Olimpia Poznań
5 Tomasz Stodolski UKS 6 Piła
7 ERYK KRZYMIŃSKI KLUB SPORTOWY JUDO GWARDIA KOSZALIN
7

waga 73kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Dansel Gonzalez Martinez Hiszpania- Valencia Club De Judo
2 Łukasz Szafran TS Olimpia Poznań
3 Andreu Peirats Pardo Hiszpania- Valencia Club De Judo
3 Mateusz Pazdaj UKS 6 Piła
5 Maciej Cichocki UKS Orkan Judo Sochaczew
5 Daniel Rewers UKS 6 Piła
7 Manuel Sanchez – Rodrigo Hiszpania- Valencia Club De Judo
7 Piotr Kusa UKS 6 Piła

waga 81
miejsce imię nazwisko klub
1 Shalva Kalabegashvili Hiszpania- Valencia Club De Judo
2 Daniel Alfaro Pla Hiszpania- Valencia Club De Judo
3 FILIP BAZELA JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM
3 Bilal Benalla Francja-AS Bondy
5 Jakub Głuchowski AZS-AWF Gorzów Wlkp.
5 Kamil Dziewit Francja-AS Bondy
7 Bartek Litwiniec UKS Dwudziestka z plusem Poznań
7

waga 90kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Radosław Kasprzyk TS Olimpia Poznań
2 Hubert Adamski UKS 6 Piła
3
3
5
5
7
7

waga 100kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Piotr Nowacki TS Olimpia Poznań
2 Piotr Fršąkowiak IPPON Jarocin
3
3
5
5
7
7

waga +100kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Szymon Cierach KS”Gwardia Piła
2 Bartosz Kempiak UKS Junior Lipno
3 Daniel Chojka AZS-AWF Gorzów Wlkp.
3
5
5
7
7

U20 Juniorki 1996/92
waga 40kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga 44kg
miejsce imię nazwisko klub
1
2
3
3
5
5
7
7

waga 48kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Joanna Witkowska Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2
3
3
5
5
7
7

waga 52kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Kamila Busse AZS Poznań
2 Żaneta Panasiuk UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Majka Kabala – Barańska WKS „Śląsk”
3
5
5
7
7

waga 57kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Maider Palavecino Auzmendi Hiszpania- Valencia Club De Judo
2 Monika Murawska UKS”ósemka”Nowa Sól
3 Patricia Sanchez – Rodrigo Hiszpania- Valencia Club De Judo
3 Uxue Urquia Larranaga Hiszpania- Valencia Club De Judo
5 Michalina Walorczyk UKS Dwunastka
5 Agnieszka Kleniewska Samuraj Koszalin
7
7

waga 63kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Angelika Sziwa AZS Poznań
2 Roksana Wład UKS 6 Piła
3 Agnieszka Dyba UKS Junior Lipno
3 Paulina Niedzielska Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5
5
7
7

waga 70kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Iwona Kusior Junior Lipno
2 Martyna Matyszczuk Klub Judo Samuraj Koszalin
3 Angelika Wojciechowska UKS 6 Piła
3
5
5
7
7

waga 78kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Aleksandra Grygiel AZS WSPiA
2 Justyna Koralewska UKS SMECZ Pobiedziska
3 Justyna Gruszecka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3
5
5
7
7

waga +78kg
miejsce imię nazwisko klub
1 Paula Kułaga UKS 6 Piła
2 Katarzyna Gano UKS Junior Lipno
3
3
5
5
7
7

Kluby Startujące

1.Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 186
2.UKS 6 Piła 182
3.TS Olimpia Poznań 113
4.MKS Juvenia Wrocław 104
5.KS”Gwardia Piła 100
6.UKS Galeon Gdynia 95
7.GÓRNIK Konin 90
8.UKS”ósemka”Nowa Sól 89
9.MaKo Judo 84
10.KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN 83
11.AZS Poznań 79
12.Hiszpania – Valencia Judo Club 73
13.UKS Gimnazjon Suchy Las 68
14.UKS SMECZ Pobiedziska 65
15.UKS OLIMP Nowa Sól 63
16.WKS „Śląsk” 63
17.UKS Dębiec Poznań 53
18.UKS Junior Lipno 53
19.UKS Olimp Rawicz 45
20.JUDO SZCZEPAŃSKA TEAM 42
21.AZS-AWF Gorzów Wlkp. 39
22.AZS Łódź 36
23.Jamniuk GSSiR Gorzów 35
24.UKS ŁOKIETEK 35
25.CSW Wrocław 34
26.Zatoka Braniewo 34
27.UKS Ippon Kożuchów 32
28.Francja – As Bondy 32
29.UKS Dwunastka Leszno 26
30.AZS WSPiA Poznań 25
31.IPPON Jarocin 25
32.UKS Tramp Poznań 23
33.Kasztelania Brudzew 20
34.UKS Bielik Bielany Wrocławskie 19
35.UKJ Ryś Warszawa 17
36.AKS STRZEGOM 16
37.AZS AWF Warszawa 15
38.AZS UAM Poznań 14
39.UKS Dziatwa 9
40.UKS 20 z plusem 7
41.uks kodokan toruń 5
42.Orkan Sochaczew 3
43.Gwardia Koszalin 1

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *