Wyniki III Otwartych Mistrzostw AZS AWF Wrocław dzieci z dnia 19.09.2009

Wyniki III Otwartych Mistrzostw AZS AWF Wrocław dzieci z dnia 19.09.2009
Chłopcy 97-98.

Waga 30kg.
1.Dyba Michał, AZS Wrocław
2.Ławnicek Dawid, UKS 8 Nowa Sól

Waga 33kg.
1.Wróbel Kacper, Olimpijczyk Włocławek
2.Dyba Michał, AZS Wrocław
3.Lewandowski Oskar, AZ Leszno
3.Andezejewski Jakub, AZS wrocław
5.Skibiński Damian, UKS 8 Nowa Sól
5.Wysoczański Filip, UKS 8 Nowa Sól
7.Światłowski Korlnel, Olimp Nowa Sól
7.Ozgowicz Mateusz, Ippon Kożuchów

Waga 36kg.
1.Blacha Piotr, AZS Opole
2.Jaworski Daniel, Szkoła Barys
3.Koman Artur, Juwenia
4.Korolewicz Kamil, AZS Wrocław

Waga 39kg.
1.Stolarek Jan, AZS Opole
2.Punda Wojciech, Juwenia
3.Wszołek Rafał, WKS Śląsk
3.Szczepaniak Michał, WKS Śląsk
5.Pępkowski Kacper, WKS Śląsk
5.Jasionek Konrad, UKS Mietków
7.Kozak Bartosz, UKS Mietków
7.Niemczal Mikołaj, UKS Leszno

Waga 42kg.
1.Wróbel Dawid, Olimpijczyk Włocławek
2.Górecki Kamil, UKS Mietków
3.Lądkowski Igor, Olimpijczyk Włocławek
3.Sadkowski Krystian, WKS Śląsk
5.Wszołek Piotr, WKS Śląsk
5.Tatarzyński Sebastian, UKS 8 Nowa Sól
7.Przelicki Łukasz, UKS 8 Nowa Sól
7. Fiedzik Kacper, Juwenia

Waga 46kg.
1.Świerczyński Jan, WKS Śląsk
2.Hartwich Dimitrios, Juwenia
3.Gajerski Maciej, Juwenia
3.Skarpięż Krystian, Juwenia
5.Kupczyk Kacper, Gwardia Jelenia Góra
5.Żurkiewicz Szymon, AZS Wrocław
7.Kostka Aleksander, UKS 8 Nowa Sól
7.Kwiatkowski Adrian, UKS 8 Nowa Sól

Waga 50kg.
1.Szwagrzyk Kamil, AZS Opole
2.Salamon Paweł, AZS Wrocław
3.Ubysz Sebastian, UKS 8 Nowa Sól
3.Katmuk Dawid, CSW Wrocław
5.Porzyc Robert, CSW Wrocław
5.Wolniak Artur, AZS Wrocław
7.Świniarek Damian, UKS 8 Nowa Sól
7.Gancarz Wojciech, Szkoła Barys

Waga 55kg.
1.Jakub Duda, Juwenia
2.Zwoliwski Szymon, CSW Wrocław
3.Gryglewicz Krzysztof, Juwenia

Waga 60kg.
1.Studziwski Jan, Oleszna
2.Przywara Mieszko, Juwenia
3.Wołoszczak Daniel, AZS Wrocław
4.Bąkowski Kamil, Oleszna

Waga 66kg.
1.Tomczak Konrad, UKS 12 Leszno
2.Wachal Dominik, Judo Głogów

Waga 66+kg.
1.Furmańczyk Adrian, AZS Wrocław
2.Dźwilewski Alan, UKS 8 Nowa Sól
3.Hofman Sławomir, Juwenia

Dziewczyny 97-98

Waga 33kg.
1.Eszer Weronika, UKS 8 Nowa Sól

Waga 39kg.
1.Kędziora Magda, AZS Opole
2.Jakubowska Weronika, Barys
3.Górna Julia, UKS Olimp Nowa Sól

Waga 42kg.
1.Owieczko Felicja, UKS Olimp Nowa Sól
2.Katowicka Stefana, Juwenia
3.Wojdat Martyna, Ippon Kozuchów

Waga 46kg.
1.Zmomarska Joanna, Juwenia
2.Cieśla Karolina, UKS Olimp Nowa Sól
3.Bak Sonia, GKJ

Waga 50kg.
1.Dąbrowska Anna, Juwenia
2.Hodowany Magdalena, UKS 8 Nowa Sól
3.Dubec Adrianna, UKS 8 Nowa Sól

Waga 55kg.
1.Gliszczyńska Karina, WKS Śląsk
2.Ogonowska Aleksandra, WKS Śląsk
3.Karolina Gołek, Barys

Waga 60kg.
1.Hofman Aleksandra, AZS Wrocław
2.Ciszewska Katarzyna, GKJ

Waga 66+kg.
1.Późniak Wiktoria, UKS 8 Nowa Sól
2.Paduch Oliwia, Juwenia
3.Konieczna Weronika, GKJ

Chłopcy 99-00.

Waga 27kg.
1.Żeletko Kacper, UKS Olimp Nowa Sól
2.Patan Gracjan, Juwenia
3.Kotowski Stanisław, Juwenuia
3.Kulczycki Maciej, Ippon Kożuchów
5.Jaracz Mateusz, Juwenia
5.Antos Gabryś, AZS Wrocław

Waga 30kg.
1.Asramowicz Przemek, Juwenia
2.Sokołowski Natan, Ippon Kożuchów
3.Tomczyk Filip, AZS Wrocław
4.Owek Emil, Szkoła Barys
5.Liktorzak Michał, Szkoła Barys

Waga 33kg.
1.Połącarz Julek, AZS Opole
2.Pankowski Jakub, AZS Opole
3.Żurkiewicz Mateusz, AZS Wrocław
4.Litwin Piotr, AZS Wrocław
5.Kuźmiński Dominik, AZS Wrocław

Waga 36kg.
1.Litwin Przemek, AZS Wrocław
2.Kudyba Szymon, AZS Opole
3.Lenski Patryk, AZS Opole
4.Bogulak Franek, AZS Wrocław

Waga 39kg.
1.Nakonieczny Jan, Juwenia
2.Raputa, Dawid, WKS Śląsk
3.Stecko Jakub, Szkoła Barys
4.Ruzkowski Dominik, Juwenia

Waga 42kg.
1.Kałwiński Krystan, UKS Olimp Nowa Sól
2.Hofman Bartosz, Juwenia

Waga 46kg.
1. Paliłojć Filip, Juwenia
2.Przydyłowski Norbert, WKS Śląsk
3.Potęgą Kacper, UKS Olimp Nowa Sól

Waga 50kg.
1.Zaleski Szymon, Juwenia
2.Kwiatkowski Szymon, AZS Wrocław
3.Fronia Antoni, Juwenia

Waga 55kg.
1.Piwowar Filip UKS Mietków

Waga 55+kg.
Sadło Kacper, AZS Wrocław

Dziewczyny 99-00.

Waga 24kg.
1.Wróbel Karolina, Olimpijczyk Włocławek

Waga 27kg.
1.Kawecka Aleksandra, UKS 11 Jelenia Góra

Waga 30kg.
1.Drozdowska Barbara, UKS Bielik Wrocław
2.Kowalewska Weronika, UKS Olimp Nowa Sól
3.Dziedzic Maja, UKS Bielik Wrocław
4.Szymecka Bogusława, WKS Śląsk

Waga 33kg.
1.Tomczak Wiktoria, Olimpijczyk Włocławek
2.Sienkiewicz Wiktoria, AZS Wrocław
3.Dyba Anna, AZS Wrocław
3.Mazurkiewicz Patrycja, Gwardia Opole
5.Dębińska Wiktoria, AZS Opole
5.Wołoszczaqk Dominika, AZS Wrocław
7.Szulc Angelika, UKS 11 Jelenia Góra
7.Pakos Patrycja, Juwenia

Waga 36kg.
1.Szymańska Angelika, Olimpijczyk Włocławek
2.Patoka Anna, GKJ
3.Bączek Wiktoria, UKS 8 Nowa Sól

Waga 39kg.
1.Bochniak Julia, Juwenia

Waga 42kg.
1.Żołopa Wiktoria, Szkoła Barys

Chłopcy 01-02

Waga 21kg.
1.Sławicki Michał, Ippon Kożuchów
2.Dobrowolski Stanisław, Juwenia

Waga 24kg.
1.Jastczak Jakub, Neptun Oleszno
2.Szota Maciej, UKS Olimp Nowa Sól
3.Sawicki Kacper, Ippon Kozuchów
4.Szczepaniak Mateusz, WKS Sląsk
5.Dwojak Mikołaj, Gwardia Jelenia Góra
6.Kowalski Michał, Ippon Kozuchów

Waga 27kg.
1.Parząnka Rafał, AZS Opole
2.Barcikowski Waldemar, AZS Opole
3.Koleda Jakub, Juwenia
3.Getz Arkadiusz, Ippon Kożuchów
5.Struzik Adam, CSW
5.Zakrzewski Ernest, UKS Olimp Nowa Sól
7.Pokorski Krzysztof, Juwenia
7.Hasiak Kuba, WKS Śląsk

Waga 30kg.
1.Strąk Piotr, Juwenia
2.Bandych Konrad, Juwenia
3.Kołaczewicz Michał, UKS Olimp Nowa Sól
3.Lubicki Daniel, AZS Opole
5.Nawrot Dominik, Juwenia
5.Dziuba Krzysztof, Juwenia
7.Sztonyk Jakub, Ippon Kożuchów
7.Markiewicz Maciej, Juwenia

Waga 33kg.
1.Perdek Jedzrej, UKS 11
2.Studziński Witold, Oleszna
3.Dorożyński Marcin, Głogów
3.Siłka Wojciech, AZS Opole
5.Wilk Marcin, AZS Wrocław
5.Kowalski Maciej, Juwenia
7.Kloc Dominik, Głogów
7.Marciniak Kacper, WKS Śląsk

Waga 36kg.
1.Zaręba Jakub, AZS Wrocław

Waga 39kg.
1.Biliński Filip, CSW
2.Walkowiak Witold, Juwenia
3.Lozłowski Antoni, AZS Wrocław

Waga 42kg.
1.Kuczer Maciej, Bielany Wrocławskie

Waga 46kg.
1.Kozłowski Mateusz, AZS Opole
2.Pasterniak Kacper, Szkoła Barys

Waga 50kg.
1.Krzywak Kacper, Szkoła Barys

Waga 50+kg.
1.Kordyjalik Wojciech, AZS Wrocław

Dziewczyny 01-02.

Waga 21kg.
1.Dyba Magda, AZS Wrocław
2.Wołoszczak Aleksandra, AZS Wrocław

Waga 24kg.
1,Sienkiewicz Iga, AZS Wrocław

Waga 27kg.
1.Wszołek Natalia, WKS Śląsk
2.Kowcz Julia, AZS Wrocław

Waga 30kg.
1.Oleśniewicz Agata, UKS Głogów
2. Jas Sabriela, UKS Olimp Nowa Sól

Waga 33kg.
1. Gliszczyńska Julia, WKS Śląsk

Waga 39kg.
1.Guzikowska Natalia, AZS Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *