Wyniki na żywo OOM – Gorzów Wlk. 2017

Tylko u nas na żywo wyniki walk z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy pod adres: http://wyniki.judoinfo.pl

5 thoughts on “Wyniki na żywo OOM – Gorzów Wlk. 2017

 1. Tak, wyniki na „żywo” tylko dlaczego znów działania wbrew regulaminowi???? „martwe dusze” brak działanie kierownika zawodów, który jest szefem klubu i członkiem zarządu, łamiąc regulamin udaje VIPa nie mając pojęcia o decyzyjności byleby tylko dorwać się do mikrofonu i udawać ważną osobistość, a jest….kuriozum, a v-ce prezes udaje trenera czyli jakby marionetka a może marionetka?

 2. A czy dzisiejsze zawody drużynowe są tajne ?? Niby jest komunikat że dzisiaj się odbędą, niby zawodnicy zostali na zawodach ale ani nie ma podanych zgłoszeń ani losowania, transmisja rozumiem to już zbyteczny dodatek….

 3. Witam,
  Mam pytanie do Komisarza: Dlaczego dopuścił do rozegrania półfinału juniorek pomiędzy Czarnymi a Feniksem, jeśli Feniks nie miał regulaminowej ilości zawodniczek zgłoszonej do meczu? Regulamin mówi że w juniorach i juniorkach młodszych minimalna ilość zawodników w drużynie wynosi 5, a Feniks wystawił 4… Czyżby nowa zmiana i nowa interpretacja przepisów? A może kolejne dyletanctwo…

 4. Proszę Państwa, pojawiły się pod tym artykułem komentarze, które wskazują wyraźnie na jedną osobę. Odpisałem na podanego przy komentarzu maila z prośbą o ponowne wpisanie go ale jednocześnie podpisanie się pod nim z imienia i nazwiska.

  Nie nastąpiło to, więc komentarz został przeniesiony do kosza.

  Proszę, jeżeli w przyszłości będziecie chcieli publikować taki komentarz zarejestrować się i podpisać pod nim.

 5. Dla mnie – i jest to zdanie subiektywne – OOM to zawody szczególnej rangi. Zorganizowano je w sposób dobry, spanie w hotelach bezproblemowe, jedzenie dobre, opieka lekarska bez zarzutu, sędziowie….moim zdanie stanęli na wysokości zadania….nie było jakiś strasznych pomyłek czy niepotrzebnych sytuacji…..sędziowie „komputerowi” pomagali w sposób nie podlegający komentarza czyli sprawnie i trafnie…..Wiem że na drużynówce były jakieś kłopoty ale szczegółów nie wiem bo mnie nie było…. OOM w Gorzowie było OK…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *