Wyniki Puchar Świata w Hamburgu-IJF Grand Prix Hamburg 2009. V Miejsca R.Krawczyka i J.Wojnarowicza

Podajemy wyniki Puchar Świata w Hamburgu-IJF Grand Prix Hamburg 2009
Walki Polaków
Rober Krawczyk Czarni Bytom w wadze do 81 kg zajmuje V Miejsce w IJF Grand Prix Hamburg 2009 Robert po minimalnie przegranej walce z Hiszpanem BENAVENTE, Jorge odpada z walki o medal w drodze do piątego miejsca wygrywa na ippon z Egipcjaninem ABDEL AKHER, Hatem i Holendrem
TEKIN, Doganna również ippon
Janusz Wojnarowicz Czarni Bytom w wadze =100kg zajmuje V Miejsce w w IJF Grand Prix Hamburg 2009, pierwszą walkę wygrywa na ippon z zawodnikiem gospodarzy HUBERT, Fabian w drugiej walce pokonuje na ippon Japończyka TAKAI, Yohei
w trzeciej walce przegrywa się z Uzbekiem TANGRIEV, Abdullo na ippon
Gratulacje

Adamiec Tomasz Ryś Warszawa w wadze do 73 kg.jako jedyny judoka reprezentował dzisiaj Polskę na tym turnieju Pierwszą walkę stoczył z Rosjaninem ISAEV, Mansur nie odnosząc sukcesu przegrywając po 2m.27 s na ippon automatycznie odpadając z turnieju
LISOWSKI, Tomasz Czarni Bytom w wadze do 81 kg przegrywa z Portugalczykiem LIMA, Diogo w dogrywce na yuko i odpada z turnieju
EITEL Grzegorz Gwardia Warszawa w wadze =100kg przegrywa w ostatnich sekundach walki na ippon z Tunezyjczykiem CHEDLY Anis i również odpada z turnieju

-60 kg
1. SOBIROV, Rishod (UZB)
2. PIKER, Yasmani (CUB)
3. HIRAOKA, Hiroaki (JPN)
3. MOOREN, Jeroen (NED)
5. CHUBINIDZE, Levan (GEO)
5. GALSTYAN, Arsen (RUS)
5. KOROTUN, Maksym (UKR)
5. TUREBEKOV, Bakytzhan (KAZ)

-66 kg
1. KIM, Joo-jin (KOR)
2. KIM, Hyung-ju (KOR)
3. GASIMOV, Ramil (AZE)
3. UNGVARI, Miklos (HUN)
5. AWAD, Ahmed (EGY)
5. DRAKSIC, Rok (SLO)
5. FASIE, Dan Gheorghe (ROU)
5. LAROSE, David (FRA)

-73 kg
1. ISAEV, Mansur (RUS)
2. SIDAKOV, Azamat (RUS)
3. MALOMAT, Ali (IRI)
3. VAN TICHELT, Dirk (BEL)
5. BONHOMME, Gilles (FRA)
5. IBRAGIMOV, Rinat (KAZ)
5. PINA, Joao (POR)
5. UNGVARI, Attila (HUN)

-81 kg
1. MAGOMEDOV, Sirazhudin (RUS)
2. NETO, Joao (POR)
3. BENAVENTE, Jorge (ESP)
3. NIFONTOV, Ivan (RUS)
5. KATO, Hirotaka (JPN)
5. KRAWCZYK, Robert (POL)
5. LUCENTI, Enmanuel (ARG)
5. TAKAMATSU, Masahiro (JPN)

-90 kg
1. DAFREVILLE, Yves Matthieu (FRA)
2. YOSHIDA, Yuya (JPN)
3. MAMMADOV, Elkhan (AZE)
3. SYNYAVSKY, Vadym (UKR)
5. DE LA CROES, Marvin (NED)
5. DENISOV, Kirill (RUS)
5. PINSKE, Michael (GER)
5. SAYIDOV, Ramziddin (UZB)

-100 kg
1. ANAI, Takamasa (JPN)
2. GROL, Henk (NED)
3. BRATA, Daniel (ROU)
3. TSIREKIDZE, Irakli (GEO)
5. DARWISH, Ramadan (EGY)
5. FABRE, Thierry (FRA)
5. GASIMOV, Elmar (AZE)
5. VAN DER GEEST, Elco (NED)

+100 kg
1. TANGRIEV, Abdullo (UZB)
2. BRYSON, Oscar (CUB)
3. CHEDLY, Anis (TUN)
3. MUNETA, Yasuyuki (JPN)
5. BRYANOV, Maxim (RUS)
5. EL SHAHABY, Eslam (EGY)
5. ROBIN, Pierre (FRA)
5. WOJNAROWICZ, Janusz (POL)

-48 kg
1. FUKUMI, Tomoko (JPN)
2. DUMITRU, Alina Alexandra (ROU)
3. JOSSINET, Frederique (FRA)
3. YAMAGISHI, Emi (JPN)
5. BASCHIN, Michaela (GER)
5. BERMOY, Yanet (CUB)
5. M BARKI, Chahinez (TUN)
5. MOUSSA, Meriem (ALG)

-52 kg
1. NAKAMURA, Misato (JPN)
2. HE, Hongmei (CHN)
3. CATUNA, Andreea Florina (ROU)
3. NAREKS, Petra (SLO)
5. BRAVIK, Kitty (NED)
5. CARRASCOSA, Ana (ESP)
5. HE, Cancan (CHN)
5. RICHARD, Marine (FRA)

-57 kg
1. MONTEIRO, Telma (POR)
2. ZHU, Guirong (CHN)
3. CAPRIORIU, Corina Oana (ROU)
3. MATSUMOTO, Kaori (JPN)
5. FILZMOSER, Sabrina (AUT)
5. HAREL, Barbara (FRA)
5. KARAKAS, Hedvig (HUN)
5. WAECHTER, Viola (GER)

-63 kg
1. UENO, Yoshie (JPN)
2. WILLEBOORDSE, Elisabeth (NED)
3. ABEL, Yaritza (CUB)
3. KOZAWA, Rina (JPN)
5. GUTIERREZ, Africa (ESP)
5. LIN, Meiling (CHN)
5. PUFAHL, Franziska (GER)
5. VAN EMDEN, Anicka (NED)

-70 kg
1. WATANABE, Mina (JPN)
2. OKA, Asuka (JPN)
3. JACQUES, Catherine (BEL)
3. SRAKA, Rasa (SLO)
5. IGLESIAS, Leire (ESP)
5. PASQUET, Marie (FRA)
5. URDABAYEVA, Marian (KAZ)
5. WETZER, Margot (NED)

-78 kg
1. LEBRUN, Celine (FRA)
2. NAKAZAWA, Sae (JPN)
3. ANAI, Sayaka (JPN)
3. POSSAMAI, Stephanie (FRA)
5. COTTON, Amy (CAN)
5. MOSKALYUK, Vera (RUS)
5. ROBERGE, Catherine (CAN)
5. WOLLERT, Heide (GER)

+78 kg
1. LIU, Huanyuan (CHN)
2. SUGIMOTO, Mika (JPN)
3. BISSENI, Eva (FRA)
3. ISSANOVA, Gulzhan (KAZ)
5. BELOUSOVA, Polina (RUS)
5. KAYA, Belkis Zehra (TUR)
5. KONITZ, Franziska (GER)
5. ORTIZ BOUCURT, Idalis (CUB)

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

2 thoughts on “Wyniki Puchar Świata w Hamburgu-IJF Grand Prix Hamburg 2009. V Miejsca R.Krawczyka i J.Wojnarowicza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *