Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski OTK juniorów/ -ek w Olsztynie

Pomorski Okręgowy Gdańsk, dnia 14.10.2008 r.
Związek Judo
Gdańsk
POZ Judo / /08

K O M U N I K A T

1.Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski –
OTK juniorów/ -ek w Olsztynie

W hali Sportowo – Widowiskowej w Jezierzycach w dniu 11.10.2008 r., odbył się turniej eliminacyjny Regionu I PZ Judo, Pucharu Polski OTK juniorów/ -ek , na trzech matach. Finał odbędzie się 8-9.11.2008 w Olsztynie.

Wystartowały 33 juniorki i 72 juniorów z 20 klubów / AZS AWF i S Gdańsk, Flota Gdynia, Gryf 3 Słupsk, TKS Judo Toruń, Gwardia Olsztyn, Galeon Gdynia, Wybrzeże Gdańsk, Olimpijczyk Włocławek, AZS Bydgoszcz, Tomita Elbląg, Bushido – Morus Szczecin, Olimpia Grudziądz, Truso Elbląg , Opty Gdynia, Conrad Gdańsk, Samuraj Koszalin, Zatoka Braniewo, Piast Wrzeście, Kodokan Szczecin, Spartakus Oldztyn /
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej wadze otrzymali dyplomy.
Koszty organizacyjne turnieju ze środków – Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, Polskiego Związku Judo, Pomorskiego Okręgowego Związku Judo w Gdańsku, Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk.
Wyniki – juniorki
waga 44 kg 2 zaw. 2 kwalifikacje
1. Magdalena Zając 1992 Opty Gdynia
2. Martyna Trzcińska 1992 Zatoka Braniewo
waga 48 kg 6 zaw. 4 kwalifikacje
1. Weronika Przybysz 1990 Gryf 3 Słupsk
2. Wiktoria Szypowicz 1990 Wybrzeże Gdańsk
3. Beata Lisowska 1990 TKS Judo Toruń
4. Małgorzata Nowakowska 1990 Samuraj Koszalin
rez. 5. Magdalena Świrydo 1992 Wybrzeże Gdańsk
waga 52 kg 2 zaw. 4 kwalifikacje
1. Zuzanna Pawlikowska 1991 AZS AWF i S Gdańsk
2. Aurelia Iwanow 1992 Truso Elbląg
3. Joanna Kałamaja 1993 Bushido-Morus Szczeci
waga 57 kg 11 zaw. 4 kwalifikacje
1. Fatima Mohamed – Seghir 1990 Wybrzeże Gdańsk
2. Magdalena Kowalczyk 1991 TKS Judo Toruń
3. Katarzyna Zygmuntowska 1992 Wybrzeże Gdańsk
3. Milena Parcheta 1989 Samuraj Koszalin
rez. 5. Paulina Pacucha 1990 Gryf 3 Słupsk
6. Martyna Dudek 1992 TKSJ Toruń
waga 63 kg 6 zaw. 4 kwalifikacje
1. Weronika Mielcarek 1990 AZS AWF i S Gdańsk
2. Natalia Sielska 1991 Wybrzeże Gdańsk
3. Dominika Błach 1991 AZS AWF i S Gdańsk
3. Aneta Citko 1991 Opty Gdynia
rez. 5. Natalia Wirkus 1991 Wybrzeże Gdańsk
waga 70 kg 3 zaw. 3 kwalifikacje
1. Agnieszka Koszałowicz 1992 Gwardia Olsztyn
2. Aleksandra Skierska 1991 Opty Gdynia
3. Marta Kowalska 1989 TKSJ Toruń
waga 78 kg 1 zaw. 4 kwalifikacje
1. Aleksandra Andrzejczak 1990 Galeon Gdynia
waga + 78 kg 1 zaw. 3 kwalifikacje
1. Joanna Jaworska 1990 Truso Elbląg

juniorzy
waga 55 kg 7 zaw. 4 kwalifikacje
1. Wiktor Szypowicz 1993 Wybrzeże Gdańsk
2. Kamil Wereszczak 1992 Flota Gdynia
3. Mateusz Dobrzański 1993 Bushido – Morus Szczecin
3. Roman Tomaszewski 1992 AZS Bydgoszcz
rez. 5. Paweł Machlus 1991 AZSAWF i S Gdańsk
6. Mateusz Skoczylas 1992 Olimpia Grudziądz
waga 60 kg 6 zaw. 5 kwalifikacji
1. Dariusz Chełminiak 1989 Olimpijczyk Włocławek
2. Mateusz Migdalski 1992 Olimpijczyk Włocławek
3. Dawid Chodyna 1993 Olimpia Grudziądz
3. Arkadiusz Giłowejno 1989 Gwardia Olsztyn
5. Arkadiusz Kazior 1993 Gryf 3 Słupsk
rez. 6. Radosłąw Kochaniuk 1992 Bushido – Morus Szczecin
waga 66 kg 21 zaw. 2 kwalifikacje
1. Filip Pawlikowski 1989 AZS AWF i S Gdańsk
2. Mateusz Bołoz 1990 Wybrzeże Gdańsk
rez. 3. Jacek Mackus 1991 Gryf 3 Słupsk
4. Łukasz Bołoz 1989 Wybrzeże Gdańsk
5. Remigiusz Augustowski 1991 AZS Bydgoszcz
5. Jacek Kreft 1990 Opty Gdynia
7. Dawid Przychodzeń 1992 Wybrzeże Gdańsk
7. Michał Strychacki 1991 Opty Gdynia
waga 73 kg 16 zaw. 4 kwalifikacje
1. Sebastian Przybysz 1991 AZS- AWF i S Gdańsk
2. Wojciech Kozłowski 1991 AZS Bydgoszcz
3. Łukasz Romanowski 1990 Galeon Gdynia
3. Filip Puzyr 1991 Wybrzeże Gdańsk
rez. 5. Oliwer Sowulewski 1989 Wybrzeże Gdańsk
6. Jacek Naczyk 1990 Galeon Gdynia
7. Tadeusz Sulecki 1992 Piast Wrzeście
7. Marcin Sareło 1989 Kodokan Szczecin
waga 81 kg 10 zaw. 6 kwalifikacje
1. Radosław Koszczyński 1990 AZS Bydgoszcz
2. Lubomir Adamiak 1992 Tomita Elbląg
3. Jacek Borysiak 1991 Gwardia Olsztyn
3. Krzysztof Liberadzki 1989 Conrad Gdańsk
5. Patryk Ogonowski 1991 Samuraj Koszalin
5. Jan Kosiński 1992 Galeon Gdynia
rez. 7. Piotr Sikora 1991 Gwardia Olsztyn
8. Mateusz Hallmann 1990 Conrad Gdańsk
waga 90 kg 8 zaw. 3 kwalifikacje
1. Maciej Zając 1990 Truso Elbląg
2. Jakub Zarzeczny 1992 Wybrzeże Gdańsk
3. Marek Skiba 1990 Galeon Gdynia
rez. 4. Karol Zdrojewski 1991 AZS Bydgoszcz
5. Artur Pujszo 1991 AZS Bydgoszcz
5. Michał Nowosad 1991 Galeon Gdynia
waga 100 kg 2 zaw. 2 kwalifikacje
1. Tomasz Tałach 1991 Wybrzeże Gdańsk
2. Karol Tomaszewski 1991 AZS Bydgoszcz
waga +100 kg 2 zaw. 3 kwalifikacje
1. Damian Nasiadko 1992 Wybrzeże Gdańsk
2. Kacper Witkowski 1993 Spartakus Olsztyn

Przypominam o zgłoszaniu trenerowi rezerwowych zawodników/ -ek, w wypadku kontuzji lub niemożności udziału w Pucharze Polski w Olsztynie tych którzy uzyskali kwalifikacje.

Otrzymują Sekretarz
– Kluby Regionu I Pomorskiego Okręgowego
– PZ Judo Związku Judo w Gdańsku
– a/a
Wanda Krawczyk

Posted Under
Bez kategorii