Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski

Judoinfo i IpponPOZ Judo / / 08 Gdańsk, dnia 28.02.2008 r.
K O M U N I K A T

1. Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski Młodzieży w Gdańsku

W Hali Sportowo – Widowiskowej w Jezierzycach, na trzech matach odbył się turniej eliminacyjny Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski młodzieży, który odbędzie się 8-9.03.2008 r. w Gdańsku .
Wystartowały 34 kobiety i 42 mężczyzn z 20 klubów (AZS AWF i S Gdańsk, Flota Gdynia, Gryf 3 Słupsk, Galeon Gdynia, Wybrzeże Gdańsk, Olimpijczyk Włocławek, AZS Bydgoszcz, Tomita Elbląg, Conrad Gdańsk, Opty Gdynia, Truso Elbląg, UKS Judo Łupawa, TKS Judo Toruń, Samuraj Koszalin, Bushido-Morus Szczecin, Piast Wrzeście, AZS Bydgoszcz, Gwardia Bydgoszcz, De La Salle Gdańsk, Gwardia Olsztyn).
Najlepsi w każdej wadze otrzymali dyplomy.

Koszty organizacyjne turnieju ze środków – Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, Polskiego Związku Judo, Pomorskiego Okręgowego Związku Judo w Gdańsku, Gminy Słupsk.
Podziękowania za przygotowanie turnieju dyrekcji Hali Sportowo Widowiskowej w Jezierzycach.

Wyniki – kobiety
waga 48 kg 6 zaw. 4 kwalifikacje
1. Justyna Kojro 1986 AZS AWF i S Gdańsak
2. Beata Lisowska 1990 TKS Judo Toruń
3. Paulina Narewska 1988 AZS AWF i S Gdańsk
3. Małgorzata Nowakowska 1990 Samuraj Koszalin
rez. 5. Wiktoria Szypowicz 1990 Wybrzeże Gdańsk
6. Weronika Przybysz 1990 Gryf 3 Słupsk
waga 52 kg 3 zaw. 3 kwalifikacje
1. Zuzanna Pawlikowska 1991 AZS AWF i S Gdańsk
2. Marta Bochenek 1988 Bushido- Morus Szczecin
3. Sylwia Grzegorczyk 1991 Samuraj Koszalin
waga 57 kg 9 zaw. 4 kwalifikacje
1. Paulina Zubrzycka 1988 Samuraj Koszalin
2. Fatima Mohamed-Seghir 1990 Wybrzeże Gdańsk
3. Milena Paracheta 1989 Samuraj Koszalin
3. Magdalena Kowalczyk 1991 TKS Judo Toruń
rez. 5. Izabela Harasiuk 1988 AZS AWF i S Gdańsk
6. Paulina Pacucha 1990 Gryf 3 Słupsk
waga 63 kg 6 zaw. 4 kwalifikacje
1. Dominika Błach 1991 AZS AWF i S Gdańsk
2. Agnieszka Grelewicz 1988 AZS AWF i S Gdańsk
3. Aneta Citko 1991 Opty Gdynia
3. Weronika Mielcarek 1990 AZS AWF i S Gdańsk
rez. 5. Natalia Wirkus 1991 Wybrzeże Gdańsk
6. Marta Kowalska 1989 TKS Judo Toruń
waga 70 kg 3 zaw. 2 kwalifikacje
1. Daria Pogorzelec 1990 Wybrzeże Gdańsk
2. Aleksandra Skierska 1991 Opty Gdynia
rez. 3. Sylwia Kokoszewska 1990 TKS Judo Toruń
waga 78 kg 3 zaw. 4 kwalifikacje
1. Katarzyna Furmanek 1990 AZS AWF i S Gdańsk
2. Paulina Tomczyk 1987 Wybrzeże Gdańsk
3. Marta Kujawa 1990 TKS Judo Toruń
waga + 78 kg 4 zaw. 5 kwalifikacji
1. Wioletta Nasiadko 1989 Wybrzeże Gdańsk
2. Joanna Jaworska 1990 Truso Elbląg
3. Kaja Awchimieni 1986 Judo Łupawa
4. Joanna Woźniak 1990 Wybrzeże Gdańsk
mężczyźni
waga 60 kg 6 zaw. 2 kwalifikacje
1. Jacek Mackus 1991 Gryf 3 Słupsk
2. Sebastian Przybysz 1991 AZS AWF i S Gdańsk
rez. 3. Michał Strychacki 1991 Opty Gdynia
4. Iwo Waków 1988 Wybrzeże Gdańsk
5. Ariel Dolega 1989 TKS Judo Toruń
waga 66 kg 8 zaw. 3 kwalifikacje
1. Filip Pawlikowski 1989 AZS AWF i S Gdańsk
2. Mateusz Bołoz 1990 Wybrzeże Gdańsk
3. Jacek Kreft 1990 Opty Gdynia
rez. 4. Maciej Królikowski 1986 AZS Bydgoszcz
5. Remigiusz Augustowski 1991 AZS Bydgoszcz
5. Filip Puzyr 1991 Wybrzeże Gdańsk
waga 73 kg 10 zaw. 3 kwalifikacje
1. Miłosz Podgórczyk 1990 De La Salle Gdańsk
2. Marek Lisowski 1991 Bushido-Morus Szczecin
3. Przemysław Szczepański 1986 Olimpijczyk Włocławek
rez. 4. Oliwer Sowulewski 1989 Wybrzeże Gdańsk
5. Rafał Gajewski 1988 Wybrzeże Gdańsk
5. Adrian Kowalski 1988 TKS Judo Toruń
7. Radosław Sajek 1988 Gryf 3 Słupsk
waga 81 kg 7 zaw. 3 kwalifikacje
1. Błażej Mielcarek 1990 AZS AWF i S Gdańsk
2. Kamil Kozłowski 1989 Gwardia Olsztyn
3. Robert Zalewski 1989 Wybrzeże Gdańsk
rez. 4. Krzysztof Liberadzki 1989 Conrad Gdańsk
5. Radosław Koszczyński 1990 AZS Bydgoszcz
waga 90 kg 5zaw. 3 kwalifikacji
1. Tomasz Domański 1990 AZS AWF i S Gdańsk
2. Marek Skiba 1990 Galeon Gdynia
3. Maciej Zając 1990 Truso Elbląg
rez. 4. Paweł Lichniuk 1988 Galeon Gdynia
waga 100 kg 3 zaw. 3 kwalifikacje
1. Marcin Buksiński 1986 Wybrzeże Gdańsk
2. Tomasz Tałach 1991 Wybrzeże Gdańsk
3. Rafał Jędraszek 1988 Tomita Elbląg
waga + 100 kg 3 zaw. 4 kwalifikacje
1. Janusz Cichowski 1987 Wybrzeże Gdańsk
1. Janusz Cichowski 2. Michał Rosa 1988 Flota Gdynia
3. Kamil Kurdej 1990 Gryf 3 Słupsk

Otrzymują: Prezes
– Kluby Regionu I Pomorskiego Okręgowego
– PZ Judo Związku Judo w Gdańsku
– a/a
Michał Kaczmarek

Posted Under
Bez kategorii

3 thoughts on “Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo do Pucharu Polski

  1. Informację otrzymałem i bez zmian zamieściłem. O błędzie powiadomiłem właściwą osobę. Dzięki za info i fajnie że ktoś to czyta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *