Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo,Pucharu Polski – OTK juniorów/ -ek młodszych w Łodzi.

POZ Judo / / 08 Gdańsk, dnia 18.09.2008 r.

K O M U N I K A T

Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo,
Pucharu Polski – OTK juniorów/ -ek młodszych w Łodzi.

W hali Sportowo-Widowiskowej w Jezierzycach, 6.09.2008 r. odbył się na dwóch matach turniej klasyfikacyjny Regionu I PZ Judo, do Pucharu Polski juniorów/ -ek młodszych ,
w Łodzi 4-5.10.2008 r. .
Wystartowało 31 juniorek i 99 juniorów młodszych z 23 klubów (AZS AWF i S Gdańsk, Gryf 3 Słupsk, TKS Judo Toruń, Gwardia Bydgoszcz, Galeon Gdynia, Wybrzeże Gdańsk, Tomita Elbląg, Kodokan Szczecin, Olimpia Grudziądz, Truso Elbląg , Opty Gdynia, Conrad Gdańsk, Zatoka Braniewo, Gwardia Olsztyn, Spartakus Olsztyn, Piast Wrzeście, Olimpijczyk Włocławek, Judo Łupawa, UKS Stare Bielice, De La Salle Gdańsk, Flota Gdynia, Orzeł Kończewo, Viking Gdynia).
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej wadze otrzymali dyplomy.
Koszty organizacyjne turnieju pokryte zostały ze środków – Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, Polskiego Związku Judo, Pomorskiego Okręgowego Związku Judo w Gdańsku, Gminy Słupsk.
Szczególnie dziękujemy za przygotowanie i pomoc w organizacji turnieju dyrekcji Hali Sportowo – Widowiskowej w Jezierzycach.

Wyniki

>Juniorki młodsze

waga 40 kg 4 zaw. 2 kwalifikacje
1. Dajana Bołoz 1995 Wybrzeże Gdańsk
2. Anna Cholewińska 1995 Conrad Gdańsk
rez. 3. Ewa Jankiewicz 1995 Orzeł Kończewo
4. Monika Sikora 1995 Orzeł Kończewo
waga 44 kg 4 zaw. 2 kwalifikacje
1. Magdalena Zając 1992 Opty Gdynia
2. Ilona Chełminiak 1994 Olimpijczyk Włocławek
rez. 3. Martyna Trzcińska 1992 Zatoka Braniewo
4. Dominika Dudek 1995 TKSJ Toruń
waga 48 kg 5 zaw. 2 kwalifikacje
1. Magda Stańczyk 1993 AZS AWF i S Gdańsk
2. Gabriela Mikołajczyk 1995 Gryf 3 Słupsk
rez. 3. Magdalena Świrydo 1992 Wybrzeże Gdańsk
4. Dominika Jabłecka 1995 Wybrzeże Gdańsk
5. Gabriela Błońska 1995 Gryf 3 Słupsk
waga 52 kg 3 zaw. 3 kwalifikacje
1. Aneta Jańczak 1993 AZS AWF i S Gdańsk
2. Aurelia Iwanow 1992 Truso Elbląg
3. Magdalena Kobylarz 1992 Conrad Gdańsk

waga 57 kg 8 zaw. 4 kwalifikacje
1. Halima Mohamed – Seghir 1992 Wybrzeże Gdańsk
2. Karolina Tałach 1992 Wybrzeże Gdańsk
3. Martyna Dudek 1992 TKS Judo Toruń
3. Magda Miller 1994 AZS AWF i S Gdańsk
rez. 5. Aleksandra Jabłońska 1994 AZS AWF i S Gdańsk
6. Katarzyna Zygmuntowska 1992 Wybrzeże Gdańsk
waga 63 kg 3 zaw. 4 kwalifikacji
1. Monika Augustowska 1993 Gwardia Bydgoszcz
2. Natalia Czaplicka 1994 AZSAWF i S Gdańsk
3. Marta Szpilman 1992 Galeon Gdynia
waga 70 kg 3 zaw. 2 kwalifikacje
1. Agata Witkowska 1995 Spartakus Olsztyn
2. Barbara Lichowska 1994 AZSAWF i S Gdańsk
rez. 3. Marta Labuda 1994 Opty Gdynia
waga + 70 kg 1 zaw. 2 kwalifikacje
1. Anna Załęczna 1995 TKS Judo Toruń

Juniorzy młodsi

waga 46 kg 8 zaw. 3 kwalifikacje
1. Rafał Błoński 1994 Gryf 3 Słupsk
2. Krystian Serek 1993 UKS Judo Łupawa
3. Arkadiusz Grosz 1993 AZSAWF i S Gdańsk
rez. 4. Łukasz Itrych 1994 AZSAWF i S Gdańsk
5. Marcin Kondracki 1995 Galeon Gdynia
5. Tobiasz Puzyr 1995 Wybrzeże Gdańs
waga 50 kg 7 zaw. 2 kwalifikacje
1. Wiktor Szypowicz 1993 Wybrzeże Gdańsk
2. Mateusz Górski 1994 Kodokan Szczecin
rez. 3. Maciej Machlus 1993 AZS AWF i S Gdańsk
4. Krystian Jaworski 1994 Olimpia Grudziądz
waga 55 kg 16 zaw. 2 kwalifikacje
1. Kamil Wereszczak 1992 Flota Gdynia
2. Dawid Chodyna 1993 Olimpia Grudziądz
rez. 3. Jakub Płocheć 1994 Truso Elbląg
4. Mateusz Skoczylas 1992 Olimpia Grudziądz
5. Damian Bartoszewski 1993 Spartakus Olsztyn
5. Mateusz Stemplewski 1994 Wybrzeże Gdańsk
7. Arkadiusz Wiśniewski 1994 Spartakus Olsztyn
7. Krystian Musiał 1992 AZS AWF i S Gdańsk
waga 60 kg 20 zaw. 4 kwalifikacje
1. Arkadiusz Kazior 1993 Gryf 3 Słupsk
2. Nilolas Hejnowski 1994 Olimpia Grudziądz
3. Adrian Różański 1993 Opty Gdynia
3. Paweł Miller 1992 AZS AWF i S Gdańsk
rez. 5. Iwo Jatkiewicz 1993 AZS AWF i S Gdańsk
6. Łukasz Fałtynowicz 1994 Wybrzeże Gdańsk
7. Piotr Kaczmarczyk 1993 Conrad Gdynia
7. Michał Jabłoński 1993 AZS AWF i S Gdańsk

waga 66 kg 16 zaw. 3 kwalifikacje
1. Dawid Przychodzeń 1992 Wybrzeże Gdańsk
2. Bartłomiej Stankiewicz 1992 De La Salle Gdańsk
3. Michał Wróbel 1992 Olimpijczyk Włocławek
rez. 4. Mateusz Kogut 1993 AZS AWF i S Gdańsk
5. Mikołaj Bluj 1993 Viking Gdynia
5. Rafał Majdan 1993 AZS AWF i S Gdańsk
7. Bartosz Świniarski 1994 Spartakus Olsztyn
7. Piotr Godlewski 1992 Conrad Gdańsk
waga 73 kg 11 zaw. 5 kwalifikacje
1. Mateusz Pryszło 1992 Olimpia Grudziądz
2. Szymon Buchocki 1992 AZS AWF i S Gdańsk
3. Roman Błoński 1992 Gryf 3 Słupsk
3. Daniel Gast 1992 Wybrzeże Gdańsk
5. Daniel Zalewski 1992 Wybrzeże Gdańsk
rez. 6. Tadeusz Sulecki 1992 Piast Wrzeście
7. Dawid Jurkiewicz 1993 Kodokan Szczecin
7. Piotr Szydywar 1992 Spartakus Olsztyn
waga 81 kg 13 zaw. 5 kwalifikacji
1. Jan Kosiński 1992 Galeon Gdynia
2. Albert Baliński 1992 AZS AWF i S Gdańsk
3. Daniel Sowulewski 1993 Wybrzeże Gdańsk.
3. Lubomir Adamiak 1992 Tomita Elbląg
5. Tomasz Kamiński 1992 Conrad Gdańsk
rez. 6. Jakub Kozakiewicz 1993 Spartakus Olsztyn
7. Piotr Wasilewski 1993 UKS Judo Łupawa
7. Mateusz Zakrzewski 1995 Wybrzeże Gdańsk
waga 90 kg 5 zaw. 4 kwalifikacje
1. Jakub Zarzeczny 1992 Wybrzeże Gdańsk
2. Jakub Zakrzewski 1993 AZS AWF i S Gdańsk
3. Michał Ewertowski 1993 Olimpia Grudziądz
4. Michał Roztocki 1994 Spartakus Olsztyn
rez. 5. Piotr Zakrzewski 1994 AZS AWF i S Gdańsk /kontuzja barku/ waga + 90 kg 3 zaw. 5 kwalifikacji
1. Damian Nasiadko 1992 Wybrzeże Gdańsk
2. Kacper Witkowski 1993 Spartakus Olsztyn
3. Mateusz Kochański 1993 UKS Judo Łupawa

Przypominam o zgłoszeniu trenerowi rezerwowych zawodników/ -ek, w wypadku kontuzji lub niemożności udziału w Pucharze Polski w Łodzi tych którzy uzyskali kwalifikacje.

Otrzymują: Sekretarz
-Kluby Regionu I Pomorskiego Okręgowego
– PZ Judo Związku Judo w Gdańsku

Wanda Krawczyk

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “Wyniki turnieju eliminacyjnego Regionu I PZ Judo,Pucharu Polski – OTK juniorów/ -ek młodszych w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *