Wyniki VI Pucharu Polski Judo Masters w Płocku

Wystartowało 7 kobiet i 94 mężczyzn, łącznie walczyło 101 zawodników z 52 klubów polskich w tym z Austrii, Niemiec i Ukrainy.
Najstarszymi zawodnikami byli pan Mieczysław Żurek z Czarnych Bytom ( 68 lat i pan Dymerski Tadeusz z Gwardii Szczytno ( 67 lat ).
Organizatorzy dziękują wszystkim za tak liczną obecność i gratulują walk na najwyższym poziomie. Następny Puchar Polski Masters w Płocku odbędzie się tradycyjnie za rok w drugą sobotę czerwca tj. 09.06.2018r. Zapraszamy.

WYNIKI VI PUCHARU POLSKI JUDO MASTERS w PŁOCKU 10.06.2017

KOBIETY

F1+F2

57 KG
1. MATEUSZCZYK DOMINIKA – LTS LEGIONOWO
2. KOWALIK KATARZYNA – UKJ LEMUR WARSZAWA

70 KG
1. KOWALEWSKA ANNA – UKJ LEMUR WARSZAWA
2. TOMASZEWSKA ANNA – LTS LEGIONOWO

F3+F1

78 KG
1. BROŻYNA JOLANTA – KSW OPOLE
2. STĘPIEŃ DOROTA – UKJ BUSHIDO PIASECZNO

F4

70 KG
1. JAROSIŃSKA KINGA – UKS JUDO KANO PŁOCK

MĘŻCZYŹNI

M1

66 KG
1. KRUKOWSKI JAROSŁAW – AZS WAM POZNAŃ
2. DUSZYŃSKI MARCIN – BODY CENTER GDYNIA

73 KG
1. GEISLEP PAWEŁ – KRAKOWSKA 98
2. GLEŃSKI JAROSŁAW – OPTY GDYNIA

81 KG
1. WÓJCIK MACIEJ – JUDO JAGUAR GDAŃSKI
2. KAROLCUK BARTŁOMIEJ – JUDO JAGUAR GDAŃSKI

90 KG
1. BŁAUT MAREK – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
2. BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
3. KOCHOWSKI ARTUR – JUVENIA WROCŁAW
3. ROSZKOWSKI KONRAD – CHOJRAK WARSZAWA
5. BROŹ MAREK – CZARNI BYTOM
5. PAWUL PAWEŁ – TS WISŁA KRAKÓW
7. ŁAGOWSKI PRZEMYSŁAW – ARASHI

100 KG
1. WIŚNIOWSKI RAFAŁ – AWFiS GDAŃSK

+100 KG
1. JĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ – JUDO OSTRÓWEK ŚWIETOKRZYSKI

M2

66 KG
1. KOWALIK DANIEL – UKJ LEMUR WARSZAWA

73 KG
1. LASKOWSKI SEBASTIAN – KATAGURUMA GLIWICE
2. SZCZUTOWSKI SYLWESTER – UKS SENSEI PŁOCK

81 KG
1. PRZYBYŁOWSKI JERZY – UKJ LEMUR WARSZAWA
2. GOLAŃSKI MARCIN – NASTULA CLUB WARSZAWA
3. BAKUN MAREK – KOSAJ JUDO ELBLĄG

90 KG
1. WALENDZIEWICZ MARIUSZ – KEJZA TEAM RYBNIK
2. STOPIEŃSKI PAWEŁ – AZS AWFiS GDAŃSK
3. SŁOWIŃSKI MARCIN – NASTULA CLUB WARSZAWA
3. OLEKSY ADAM – CZARNI BYTOM
5. WAGNER MICHAŁ – KS START RADOM
5. DĄBEK MAREK – JUDO JAGUAR GDAŃSK

100 KG
1. JANISZEWSKI ROMAN – LEGIA WARSZAWA
2. TOMASZEWSKI JAKUB – GWARDIA OLSZTYN

+100 KG
1. RUTKOWSKI RAFAŁ – UKS SIMBA REDA
2. BARTKOWIAK GRZEGORZ – AZS WAM POZNAŃ

M3

66 KG
1. KRUKOWSKI JAROSŁAW – UM POZNAŃ

73 KG
1. KACZMAREK KRZYSZTOF – POZNAŃ
2. BUDZISZ KRZYSZTOF – CZARNI BYTOM
3. BUCZEK PAWEŁ – UKS OLIMPIA JUDO ELBLĄG
4. RACZYŃSKI KRZYSZTOF – LEGIA WARSZAWA

81 KG
1. CHEŁSTOWSKI JAROSŁAW – AZS UW WARSZAWA
2. LIPIŃSKI MARCIN – GWARDIA SZCZYTNO
3. KĘPA DARIUSZ – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
4. GRODZICKI WOJCIECH – GALEON GDYNIA
5. GORCZYCA RAFAŁ – MMKS WOJOWNIK SKIERNIEWICE

90 KG
1. LEWANDOWSKI JAROSŁAW – WKSW WŁOCŁAWEK
2. JABŁOŃSKI WOJCIECH – UKS SAKURA WARSZAWA
3. OLSZEWSKI WITOLD – JUVENIA WROCŁAW
4. DANIELEWSKI JACEK – WKS FLOTA GDYNIA
5. ŚCIĘBOSZ ARKADIUSZ – MMKS WOJOWNIK SKIERNIEWICE

100 KG
1. CHODAŃ MAREK – GWARDIA OLSZTYN
2. MAJOR JACEK – KODO MSZCZONÓW
3. MISTA MARIUSZ – UKS OLIMPIA JUDO ELBLĄG
+100 KG
1. WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
2. JACH SŁAWOMIR – JUVENIA WROCŁAW
3. KARGOL MICHAŁ – JUDO JAGUAR GDAŃSK

M4

66 KG
1. CZUPRYNA KRZYSZTOF – KEJZA TEAM RYBNIK
2. WIĄCZEK BARTŁOMIEJ – NASTULA CLUB
3. FOMIN ROBERT – GWARDIA ŁÓDŹ

73 KG
1. KARANDYUK OLECH – UKRAINA
2. WASYLUK TOMASZ – UKS KONTRA ŻORY

81 KG
1. KARKOTKA ROBERT – GWARDIA OLSZTYN
2. KARKOTKA ADAM – GWARDIA OLSZTYN
3. MAMIŃSKI SŁAWOMIR – AZS UW WARSZAWA
4. CZECHOWICZ PIOTR – PŁOMIEŃ MILOWICE
5. SZYNALSKI DAWID – UKS ,,SZÓSTKA” RAWICZ

90 KG
1. KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW – UKS JUDO CZĘSTOCHOWA

100 KG
1. NOWACZEK DARIUSZ – UKS OMEGA GDYNIA
2. SZMATLOCH JACEK – CZARNI BYTOM
3. ROGOWSKI KRZYSZTOF – KODO MSZCZONÓW

+100 KG
1. STELMASHCHUK OLEKSANDR – UKRAINA

M5

73 KG
1. KÓCHER HEIKO – JSV WERDAU NIEMCY

81 KG
1. POŹDZIK ADAM – WKS FLOTA GDYNIA
2. DERBICH DOBIESŁAW – NASTULA CLUB WARSZAWA
3. JABŁOŃSKI MAREK – GWARDIA OLSZTYN
3. CHODZIŃSKI ADAM – LEGIA WARSZAWA
5. SALISZ ANDRZEJ – AZS AWF KATOWICE
5. GDULA ROMAN – UKS OLIMPIA JUDO ELBLĄG

90 KG
1. JAROSIŃSKI LESZEK – UKS ,,JUDO KANO” PŁOCK

100 KG
1. STARUCH JACEK – GWARDIA OLSZTYN
2. MIGDAŁ SYLWESTER – KODO MSZCZONÓW

+100 KG
1. CZARKOWSKI JACEK – WKS FLOTA GDYNIA
2. MĘTECKI GRZEGORZ – POLITECHNIKA BIAŁYSTOK
3. WĄSOWSKI PIOTR – AZS UW WARSZAWA

M6

73 KG
1. PAZDAN STANISŁAW – AZS UW WARSZAWA
2. WALCZAK PIOTR – BUSHIDO PIASECZNO

81 KG
1. BURZYŃSKI JAROSŁAW – KODO MSZCZONÓW
2. PILIPCZUK ANDRZEJ – UKS CZERWONE SMOKI NADARZYN
3. JASTRZĘBSKI JAROSŁAW – JUDO KOCH SZCZECIN

90 KG
1. CYMAN ARTUR – WKS FLOTA GDYNIA
2. IWASZKO JAROSŁAW – GALEON GDYNIA
100 KG
1. RZEPECKI MARIUSZ – JUVENIA WROCŁAW

M7

81 KG
1. HANDL KARL – UNION AMSTETTEN AUSTRIA
2. BOBREK WŁODZIMIERZ – LTS LEGIONOWO

90 KG
1. DZIURDŹ ADAM – LTS LEGIONOWO
2. ZIELONKA RYSZARD – JUDO KOCH SZCZECIN

M8

81 KG
1. ŻUREK MIECZYSŁAW – CZARNI BYTOM

100 KG
1. DYMERSKI TADEUSZ – GWARDIA SZCZYTNO

Informację nadesłał Pan Leszek Jarosiński.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *