Wyniki XIII Mikołajkowego Turnieju Judo Dzieci – Włocławek

mks-olimpijczyk-wloclawek_0.jpgW turnieju wzięło udział 319 zawodników z 26 klubów (UKJ „Sensei” Płock, PTS „Gwardia” Bydgoszcz, „Olimpia” Grudziądz, „Truso” Elbląg, KS „Grand Judo” Poznań, AZS Łódź, „Samuraj” Koszalin, UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki, WKSW Włocławek, WTJ Włocławek, UKS „Olimp” Nowa Sól, „Szubinianka” Szubin, Judo Team Safari Warszawa, „Kodokan” Toruń, UKS „Siódemka” Sochaczew, PCSW Warszawa, „Lemur” Warszawa, UKS „5” Żnin, AZS Bydgoszcz, „10” Bydgoszcz, UKS „Górnik” Konin, UKS „Conrad” Gdańsk, TKSJ Toruń, AZS Warszawa, UKS „Papieżka” Włocławek, MKS „Olimpijczyk” Włocławek).

Organizatorem turnieju był MKS „Olimpijczyk” Włocławek.
Współorganizatorzy turnieju : UKS „Papieżka” Włocławek, Zespół Szkół nr 11 we Włocławku.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał paczkę świąteczną i słodkie upominki dzięki sponsorom turnieju : „Delecta” Włocławek, „Bomilla” Włocławek, Piekarnia w Szpetalu Górnym.
Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Włocławek.

Klasyfikacja punktowa wg schematu

Ilość zawodników w wadze -> 1m 2m 3m
5 i więcej -> 5 3 1
4 -> 4 2 1
3 -> 3 2 1
2 -> – 2 1
1 -> – – 1

Klasyfikacja drużynowa
1m – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”) Włocławek – 75pkt.
2m – UKS „Olimp” Nowa Sól – 42pkt.
3m – „Olimpia” Grudziądz – 39pkt.
4m – PTS „Gwardia” Bydgoszcz – 28pkt.
5m – „Lemur” Warszawa – 19pkt.
6m – WKSW Włocławek – 17pkt.
7m – PCSW Warszawa – 15pkt.
8m – UKS „Kodokan” Toruń – 14pkt.
9m – „Samuraj” Koszalin – 13pkt.
10m – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki – 12pkt.

Dziewczęta (2003 – i młodsze)

20kg (3 zaw.)
1m – Oliwia Budzyńska – WKSW Włocławek
2m – Agata Wilhelm – UKS „5” Żnin
3m – Natalia Urbańska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)- najmłodsza uczestniczka turnieju ( 18kg, 2007r.)

24kg (5 zaw.)
1m – Barbara Dynak – UKS „Olimp” Nowa Sól
2m – Weronika Walciak – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
3m – Michalina Załucka – UKS „Kodokan” Toruń

26kg (1 zaw.)
1m – Marcelina Pasek – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

30kg (5 zaw.)
1m – Weronika Ostrowska – „Olimpia” Grudziądz
2m – Sandra Pigłowska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
3m – Katarzyna Miłowska – UKS „Kodokan” Toruń

34kg (3 zaw.)
1m – Marta Twardowska – AZS Bydgoszcz
2m – Martyna Miotek – „Olimpia” Grudziądz
3m – Karolina Budziszewska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

40kg (5 zaw.)
1m – Julia Sobolewska – „Olimpia” Grudziądz
2m – Paulina Chłyzdek – UKS „Siódemka” Sochaczew
3m – Ola Golec – „Samuraj” Koszalin

Chłopcy (2003 – i młodsi)

18kg (2 zaw.)
1m – Szymon Ansilewski – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Wiktor Paczkowski – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

20kg (2 zaw.)
1m – Igor Skowroński – UKS „Kodokan” Toruń
2m – Jakub Ostróżka – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

22kg (5 zaw.)
1m – Aleksander Prokopiak – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Oliwier Filipowicz – UKS „Kodokan” Toruń
3m – Eryk Hoffman – UKS „Kodokan” Toruń

24kg (11 zaw.)
1m – Karol Boś UKS „Olimp” Nowa Sól
2m – Bartosz Wiwatowski – UKS „Kodokan” Toruń
3m – Krystian Włodarczyk – UKJ „Sensei” Płock
3m – Stanisław Brzozowski – Judo Team Safari Warszawa

26kg (17 zaw.)
1m – Jakub Kuczyński – UKS „Conrad” Gdańsk
2m – Przemysław Grabowski – WKSW Włocławek
3m – Igor Litwiniec – Judo Team Safari Warszawa
3m – Krzysztof Jeż – „Lemur” Warszawa

29kg (17 zaw.)
1m – Bartek Lepianka – „Lemur” Warszawa
2m – Jan Abramowicz – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki
3m – Krystian Gostomski – UKJ „Sensei” Płock
3m – Krzysztof Magdziński – „Samuraj” Koszalin

32kg (13 zaw.)
1m – Wiktor Lewandowski – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Daniel Kądziela – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki
3m – Ryszard Królikowski – „Olimpia” Grudziądz
3m – Jan Dutkiewicz – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki

35kg (6 zaw.)
1m – Jakub Uzak – KS „Grand Judo” Poznań
2m – Dominik Zakowicz – „Szubinianka” Szubin
3m – Bartosz Dąbrowski – „Olimpia” Grudziądz
3m – Szymon Radziusz – UKS „Olimp” Nowa Sól

+35kg (6 zaw.)
1m – Jakub Straszewski – WTJ Włocławek
2m – Maksym Deriugin – AZS Bydgoszcz
3m – Jakub Gostomski – UKJ „Sensei” Płock
3m – Miłosz Baca – UKS „Kodokan” Toruń

Dziewczęta (2001 – 2002)

30kg (4 zaw.)
1m – Julia Koślak – „Samuraj” Koszalin
2m – Angelika Kicek – UKS „Olimp” Nowa Sól
3m – Paulina Berda – „Samuraj” Koszalin

33kg ( 6 zaw.)
1m – Marita Zielińska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Agata Pałka – UKS „Olimp” Nowa Sól
3m – Zuzia Kapusta – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki
3m – Anna Sternal – KS „Grand Judo” Poznań

36kg ( 5 zaw.)
1m – Gabriela Jas UKS „Olimp” Nowa Sól
2m – Maria Cynk-Mikołajewska – TKSJ Toruń
3m – Hanna Rygiewicz – „Szubinianka” Szubin

39kg (3 zaw.)
1m – Agata Gzela – Judo Team Safari Warszawa
2m – Julia Wróbel – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
3m – Marika Stankiewicz – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

+39kg (4 zaw.)
1m – Alicja Szymańska – WKSW Włocławek
2m – Kamila Makowiecka – „Samuraj” Koszalin
3m – Natasza Szatkiewicz – AZS Łódź

Chłopcy (2001 – 2002)

27kg (10 zaw.)
1m – Jakub Kubicki – UKS „Olimp” Nowa Sól
2m – Adrian Grabowski – PST „Gwardia” Bydgoszcz
3m – Adam Olay – PCSW Warszawa
3m – Kajetan Zawadzki – UKS „Kodokan” Toruń

30kg (20 zaw.)
1m – Maciej Szota – UKS „Olimp” Nowa Sól
2m – Dorian Tomczak – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
3m – Hubert Pasieczyński – „Lemur” Warszawa
3m – Konrad Sucharski – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki

33kg (17 zaw.)
1m – Adam Majewski – PCSW Warszawa
2m – Michał Rybarczyk – „Lemur” Warszawa
3m – Adrian Łukomski – UKS „5” Żnin
3m – Gabriel Skipiała – „Lemur” Warszawa

36kg (10 zaw.)
1m – Marcin Kowalski – „Lemur” Warszawa
2m – Aleksander Słomiński – KS „Grand Judo” Poznań
3m – Wiktor Zielaskowski – UKS „Kodokan” Toruń
3m – Krzysztof Rogiewicz – WKSW Włocławek

39kg (8 zaw.)
1m – Franek Łapa – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
2m – Mateusz Turowski – „Olimpia” Grudziądz
3m – Jakub Berger – AZS Łódź
3m – Krzysztof Czarnecki – WKSW Włocławek

42kg (6 zaw.)
1m – Jan Lewandowski – WKSW Włocławek
2m – Adrian Kozieł – Judo Team Safari Warszawa
3m – Paweł Uszlew – „Olimpia” Grudziądz
3m – Krystian Tempczyk – UKS „Siódemka” Sochaczew

50kg (13 zaw.)
1m – Filip Karczyk – PCSW Warszawa
2m – Michał Dynak – UKS „Olimp” Nowa Sól
3m – Kacper Sobolewski – „Olimpia” Grudziądz
3m – Mateusz Adamczyk – „Olimpia Grudziądz

+50kg (8 zaw.)
1m – Esaneli Hai-Obeid – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
2m – Albert Sowa – PCSW Warszawa
3m – Damian Augustynowicz – PCSW Warszawa
3m – Amadeusz Lewandowicz – UKS „Olimp” Nowa Sól

Dziewczęta (1999 – 2000)

34kg ( 3 zaw.)
1m – Karolina Wróbel – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Wiktoria Niemiec – UKS „Siódemka” Sochaczew
3m – Liwia Tadajewska – „Olimpia” Grudziądz

40kg (4 zaw.)
1m – Natalia Dominikowska – „Olimpia” Grudziądz
2m – Dagmara Paszkowska – „Samuraj” Koszalin
3m – Oliwia Kulza – KS „Grand Judo” Poznań

44kg (4 zaw.)
1m – Wiktoria Tomczak – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Aleksandra Niedzielska – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
3m – Kinga Wędołowska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

48kg (5 zaw.)
1m – Angelika Szymańska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Patrycja Szota – UKS „Olimp” Nowa Sól
3m – Monika Nadolska – PTS „Gwardia” Bydgoszcz

52kg (5 zaw. )
1m – Angelika Szymańska – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Rozalia Martynów – UKS „Olimp” Nowa Sól
3m – Ada Nakonieczna – PTS „Gwardia” Bydgoszcz

+52kg (5 zaw.)
1m – Kamila Duzowska – PTS „Gwardia” Bydgoszcz
2m – Julia Krzyżak – UKS „Piranie” Grodzisk Mazowiecki
3m – Dominika Mrozowicz – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

Chłopcy (1999 – 2000)

35kg (17 zaw.)
1m – Piotr Kiereś – „Truso” Elbląg
2m – Kacper Słowikowski – „Truso” Elbląg
3m – Michał Berger – AZS Łódź
3m – Cezary Ochmański – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

38kg (13 zaw.)
1m – Bartosz Pawlicki – „Olimpia” Grudziądz
2m – Szymon Przybylski – „Szubinianka” Szubin
3m – Maciej Bartczak – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
3m – Szymon Ograbek – „Olimpia” Grudziądz

42kg (10 zaw.)
1m – Kacper Wróbel – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Przemysław Tomecki – UKS „Siódemka” Sochaczew
3m – Marcin Klamrowski – AZS Bydgoszcz
3m – Konrad Pieńkowski – PTS „Gwardia” Bydgoszcz

46kg (10 zaw.)
1m – Kacper Wróbel – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Stanisław Skorupski – WTJ Włocławek
3m – Filip Lorek – „Samuraj” Koszalin
3m – Gracjan Żbik – „Samuraj” Koszalin

50kg (3 zaw.)
1m – Paweł Świetlik – „Szubinianka” Szubin
2m – Jakub Gacek – AZS Łódź
3m – Julian Gromadziński – AZS Łódź

55kg (9 zaw.)
1m – Patryk Kostuniak – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Szymon Kostrzewski – UKJ „Sensei” Płock
3m – Tymek Łubkowski – AZS Bydgoszcz
3m – Kacper Dalentka – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)

60kg (6 zaw.)
1m – Maciej Sosnowski – „Olimpia” Grudziądz
2m – Łukasz Kurek – „Lemur” Warszawa
3m – Kacper Majewski – „Olimpia” Grudziądz
3m – Damian Domański – „Olimpia” Grudziądz

66kg (3 zaw.)
1m – Adrian Górczyński – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Krystian Tomczak – AZS Łódź
3m – Daniel Mikijaniec – UKS „Olimp” Nowa Sól

+66kg (7 zaw.)
1m – Paweł Włodarski – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
2m – Arkadiusz Cieślak – „Truso” Elbląg
3m – Kamil Szydłowski – Judo Szczepańska Team (MKS „Olimpijczyk” & UKS „Papieżka”)
3m – Kamil Nowacki – „Olimpia” Grudziądz

Posted Under
Bez kategorii

One thought on “Wyniki XIII Mikołajkowego Turnieju Judo Dzieci – Włocławek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *