Wyprawa na Islandzki Interior

MaskonurNasz serwis patronuje (pomaga) podczas zorganizowania wyprawy na Islandzki Interior. Celem wyruszających jest nie tylko przygoda, ale także promocja Judo. Podczas publikowania relacji z wyprawy oraz na zdjęciach na pewno będzie się przeplatało Judo.

My jako serwis judo, pomagamy szukać zainteresowanych wyprawą sponsorów i może tą skromną akcją uda nam się chociaż trochę wypromować judo, lub sprawić, że o naszej dyscyplinie dowie się szerszy krąg osób. Więcej informacji na stronie http://na4lapy.pl.

Posted Under
Bez kategorii

2 thoughts on “Wyprawa na Islandzki Interior

 1. Apel !
  Zwracam sie z goracym apelem o poparcie i pomoc dla Organizatorow i Autorow tego przedsiewziecia.
  Judo nigdy nie bylo propagowane w mediach tak jak na to zasluguje, ani tak jak na to zasluguja wyniki naszych zawodnikow, ktorzy od lat robia medale wprawiajace nas w dume bycia POLAKAMI.
  Pokazmy ze Srodowisko Judo jest silne i skonsilidowane,
  ze razem tworzymy Grupe ktora sie wspiera nawzajem i na ktora mozna liczyc.
  Kazdy moze wniesc malutka cegielke na ktora go stac i cos zrobic!
  Wszelkie inicjatywy propagujace Judo zasluguja na najwyzsze uznanie, szczegolnie teraz w Roku Olimpijskim.
  Brawa i chwala organizatorom!

  Rafal Burza

 2. Mimo, ze w Islandii zyje niewiele ponad 300tys ludnosci to jest dosc spora liczba osob trenujacych Judo. Jest tu kilka klubow gdzie judo jest trenowane. Glowne kluby w Reykjaviku to Judofelag Reykjavikur, JR, Armann. Dlatego samo promowanie tej dyscypliny nie jest az tak wazne. Mysle, ze bedzie milo spotkac sie na jednej macie Islandczykom i Polakom. Powodzenia w szukaniu sponsorow!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *