X Baltic Int. Judo Cup – Turniej Rankingowy U15 / Gdynia 2011 (wyniki – foto)

III Polski Turniej Rankingowy U15 za nami ! Organizacyjnie na piątkę z plusem i na pewno za rok też zobaczymy się w Gdyni ! Sześć mat z pełną obsługą elektroniczną (TV – czas , punkty, nazwiska i kraj itd.) ! Trzech arbitrów na macie, w pełni ogrodzone pola walk. W przyszłym roku jak zapowiada Organizator to dziewięć-mat i na dużej hali widowiskowej !! Czegoś mi jednak brakowało ? Wszystkich młodych judoków i judoczek z Polski !!

Ktoś nie patrząc na zawody rankingowe U15 zorganizował MMM w dwóch regionach, bo daty i miejsca Turniejów U15 2011 były podane dużo wcześniej niż tworzono Kalendarz Regionu II i III ! Nie jest to pierwszy raz w naszej historii, ale nic daliśmy radę !! Zawody się odbyły i punkty powędrują do Rankingu U15 ! Gratulacje dla trenerów którzy przybyli i dla uczestników którzy wystartowali (czasami w dwóch imprezach MMM i TR U15) ! Kolejny Turniej z Rankingu U15 już za dwa tygodnie w Warszawie tam o punkty będzie dużo trudniej bo do gry włączą się zawodnicy z wielu krajów którzy już zapowiedzieli swój udział !!
A oto wyniki:

Wyniki X Nadbałtyckiego Międzynarodowego Turnieju Judo U15

Women -44 kg:
1.Dominika Jankowiak, Juvenia Wrocław

Women -48 kg:
1.Barbara Kulik, UKJ 225 Warszawa
2.Aleksandra Mazur, Tomita Elbląg
3.Stefania Kotwicka, Juvenia Wrocław
4.Klaudia Cygan, Samuraj Koszalin

Women -52 kg:
1.Zuzanna Jankowiak, Juvenoia Wrocław
2.Karolina Miller, AZS AWFIS Gdańsk
3.Julia Jacek, Zatoka Braniewo
4.Agnieszka Mówińska, Zatoka Braniewo
5.Natalia Szarafińska, Galeon Gdynia

Women -57 kg:
1.Anna Dąbrowska, Juvenia Wrocław
2.Karina Gliszczyńska, Juvenia Wrocław
3.Weronika Pieniaszek, UKS 10 Bydgoszcz

Women -63 kg:
1.Karolina Wrzesień, UKS Piast Wrzeście
2.Oliwia Paduch, Juvenia Wrocław
3.Patrycja Michałowska, UKS Kodokan Toruń

Women -70 kg:
1.Zuzanna Dziubińska, UKS Opty

Women +70 kg:
1.Anita Formela, GKS Żukowo
2.Katarzyna Madajewska, Zatoka Braniewo

Men -38 kg:
1.Maksim Semernia, Kaliningrad
2.Paweł Jankiewicz, UKS Orzeł Kołczewo
3.Bartłomiej Pawlak, UKS Piast Wrzeście
3. Szymon Śmiegeł, UKS 10 Bydgoszcz
5. Jakub Musiał, UKS 10 Bydgoszcz
5. Piotr Pietruszka, Olimpia Judo Elbląg

Men -42 kg:
1.Rafał Terlecki, Klub Judo Politechniki Białostockiej
2.Jędrzej Stęcki, SGKS Wybrzeże
3.Cezary Tchórzewski, SGKS Wybrzeże
3. Adrian Babiński, SGKS Wybrzeże
5. Piotr Krajewski, TS Gwardia Olsztyn
5. Szymon Orlik, Olimpia Grudziądz
7. Michał Grabiszewski, UKS 10 Bydgoszcz
7. Artur Kurbanov, Kaliningrad

Men -46 kg:
1.Tomasz Błoński, Gryf Słupsk
2.Patryk Ślusarski, AZS Gliwice
3.Artem Pantyuchin, Zelenogradska
3. Eugleny Pilipyuk, Kaliningrad
5. Oliwer Lochmajer, AZS Gliwice
5. Sergey Galata, Kaliningrad
7. Ivan Papov, Kaliningrad
7. Dawid Karczewski, Olimpia Grudziądz

Men -50 kg:
1.Roman Slobodnik, Zelenogradska
2.Mateusz Winiarczyk, Piast Wrzeście
3.Jakub Siedlikowski, Gryf Słupsk
3. Jakub Konecki, Gryf Słupsk
5. Pavel Pavlov, Kaliningrad
5. Ivan Kozyrev, Kaliningrad
7. Damian Borej, Judo Szczepańska Team
7. Vladislav Lezehchnikov, Kaliningrad

Men -55 kg:
1.Patryk Kastner, Gryf Słupsk
2.Maciej Wójcicki, Tomita Elbląg
3.Dawid Wróbel, Judo Szczepańska Team
3. Kamil Górecki, Juvenia Wrocław
5. Elisey Meluzov, Kaliningrad
5. Paweł Dryka, Truso Elbląg
7. Bartosz Bykowski, Judo Szczepańska Team
7. Przemysław Błoński, Gryf Słupsk

Men -60 kg:
1.Szymon Jasiński, Galeon Gdynia
2.Radosław Wiśniewski, Judo Szczepańska Team
3.Piotr Kęska, Galeon Gdynia
3. Sebastian Marcinkiewicz, Juvenia Wrocław
5. Andrey Bakhtiyrov, Kaliningrad
5. Jakub Korzeniowski, Galeon Gdynia
7. Maksim Bogdal, Conrad Gdańsk
7. Norbert Katschke, UKS Orzeł Kończewo

Men -66 kg:
1.Kamil Kotlik, Conrad Gdańsk
2.Michał Wantoch- Rekowski, Conrad Gdańsk
3.Jakub Bindas, Samuraj Koszalin
3. Onufry Janulewicz, Conrad Gdańsk
5. Patryk Frąckowiak, Conrad Gdańsk
5. Karol Czarnowski, Gwardia Bydgoszcz
7. Andrzej Korewo, Piast Wrzeście

Men -73 kg:
1.Bartosz Cebula, Olimpia Elbląg
2.Szymon Armatorski, UKS Conrad Gdańsk
3.Wojciech Wnęk, UKS Conrad Gdańsk
3. Bartosz Jagodziński, UKS 10 Bydgoszcz
5. Jakub Górski, SGKS Wybrzeże
5. Łukasz Tatar, Zatoka Braniewo

Men -81 kg:
1.Kacper Szczurowski, AZS Gliwice
2.Miłosz Poznański, UKS Opty Gdynia
3.Bartosz Sawiniec, TS Gwardia Olsztyn

Men +81 kg:
1.Hubert Pawlak, Górnik Konin
2.Krzysztof Załęczny, TKS Judo Toruń
3.Kamil Bogacz, UKS 10 Bydgoszcz
4.Przemysław Szuta, UKJ Viking
5.Paweł Rydziński, Gwardia Bydgoszcz

Posted Under
Bez kategorii
Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *