XIV International Baltic Judo Cup

14 i 15 listopada rusza w Gdyni XIV Międzynarodowy Baltic Judo Cup. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami organizacyjnymi:

Wersja PL
Wersja EN

Na stronie już ruszyła rejestracja: http://www.judobalticcup.pl/

Uwaga:
— w U17 wkradł się błąd, startują roczniki 1999,2000,2001

Posted Under
Bez kategorii

One thought on “XIV International Baltic Judo Cup

  1. Wyniki wszystkich rozegranych kategorii znajdują się na stronie zawodów i klubu Organizatora, a ponadto U17 i U23 na stronie PZJudo.
    Warto też dodać, że…:
    W dniach 14 i 15 listopada 2015 r. na obiektach Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni odbył się największy Turniej judo w północnej Polsce, Judo Baltic Cup.
    Honorowym patronem był prezydent Miasta Gdynia Wojciech Szczurek. Był to już XIV Turniej organizowany przez UKS OPTY i Gdynia Sport. Od trzech lat są to zawody, w których zawodnicy za zajęte miejsca otrzymują punkty do Rankingu PZJudo. Judocy zmagali się w kategoriach wiekowych:, U14 i U17 i U23. Ponadto w pierwszym dniu rozegrane zostały walki w kategoriach dzieci.
    Obsada tego roku na turnieju była rekordowa: startowało prawie 600 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z całej Polski oraz z zagranicy. Zagraniczne ekipy to: Kluby z Federacji Rosyjskiej, Norwegii, Bułgarii, Ukrainy i Niemiec. W opinii trenerów, sędziów, zaproszonych gości i sympatyków judo poziom zawodów był bardzo wysoki i to zarówno sportowy jak i organizacyjny, czego wyrazem były m.in. specjalne podziękowania od sędziów i ze strony startujących ekip zapowiedź startów zdecydowanej większości ekip w przyszłym roku. Turniejowi towarzyszyła transmisja na żywo w internecie ze wszystkich pól walki przez dwa dni. Organizator zadbał o bardzo dobrą oprawę walk, zapewniając płynność rozgrywania Turnieju i świetną jego organizację. Potwierdzając, że aspiracje w zakresie zorganizowania imprez rangi Mistrzostw Polski czy Pucharu Europy są w pełni zasadne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *