XXVI Letnia Uniwersjada – Shenzhen (Chiny)

XXVI Letnia Uniwersjada w Shenzhen będzie jedną z największych sportowych imprez w 2011 roku. Ponad 8000 zawodników przez 11 dni będzie walczyć o medale. Wśród dyscyplin Judo z naszą reprezentacją. Skład Biało-czerwonych:
1. Zuzanna PAWLIKOWSKA Zaw. 52 kg AWFiS Gdańsk
2. Agata PERENC Zaw. 57 kg ŚUM Katowice
3. Katarzyna FURMANEK Zaw. 78 kg AWFiS Gdańsk
4. Piotr KURKIEWICZ Zaw. 73 kg Uniw. Warszawa
5. Łukasz BŁACH Zaw. 81 kg AZS AWF Wrocław
6. Łukasz KOLEŚNIK Zaw. 90 kg AZS AWF Wrocław
7. Tomasz DOMAŃSKI Zaw. 100 kg AWFiS Gdańsk
8. Agata OZDOBA Zaw. 63 kg Uniw. Opole
9. Joanna JAWORSKA Zaw. +78 AWFiS Gdańsk
10. Maciej SARNACKI Zaw. + 100 kg AWF Warszawa

13 thoughts on “XXVI Letnia Uniwersjada – Shenzhen (Chiny)

  1. wynki -dzien 1-y
    Frauen

    bis 78 kg:
    1. Viktoria Turks, Ukraine
    2. Geraldine Mentouopou, Frankeich
    3. Jie Zhang, China
    3. Gyeong Mi Jeong, Südkorea
    5. Shori Hamada, Japan
    5. Maike Heinz, Deutschland
    7. Samanta Soares, Brasilien
    7. Marta Tort Merino, Spanien

    über 78 kg:
    1. Qian Qin, China
    2. Na Young Kim, Südkorea
    3. Emilie Andeol, Frankreich
    3. Belkis Zehra Kaya, Türkei
    5. Svitlana Iaromka, Ukraine
    5. Claudirene Cezar, Brasilien
    7. Battulga Munkhtuya, Mongolei
    7. Joanna Jaworska, Polen

    Männer

    bis 100 kg:
    1. Ryunosuke Haga, Japan
    2. Clement del Vert, Frankreich
    3. Zafar Makhmadov, Russland
    3. Kyeong Tae Kim, Südkorea
    5. Zhongbo Zhang, China
    5. Stefan Krause, Deutschland
    7. Sherali Pulatov, Usbekistan
    7. Perenlii Batmunkh, Mongolei

    über 100 kg:
    1. Soo Whan Kim, Südkorea
    2. Maciej Sarnacki, Polen
    3. Mathieu Thorel, Frankreich
    3. Takeshi Ojitani, Japan
    5. Magomed Nazhmudinov, Russland
    5. David Silva, Brasilien
    7. Vissarion Barkalaya, Kasachstan
    7. Altangerel Davaanyam, Mongolei

  2. wyniki dzien-2.gi
    Frauen

    bis 63 kg:
    1. Esther Stam, Niederlande
    2. Miki Tanaka, Japan
    3. Chun Gum Hwang, Nordkorea
    3. Meiling Lin, China
    5. Martyna Trajdos, Deutschland
    5. Agata Ozdoba, Polen
    7. Olena Sayko, Ukraine
    7. Maria Isabel Puche Palao, Spanien

    bis 70 kg:
    1. Kim Polling, Niederlande
    2. Laura Vargas Koch, Deutschland
    3. Yuko Imai, Japan
    3. Natalia Bordignon, Brasilien
    5. Rong Chen, China
    5. Marija Cosic, Kroatien
    7. Darya Davydova, Russland
    7. Giulia Cantoni, Italien

    Männer

    bis 81 kg:
    1. Tomohiro Kawakami, Japan
    2. Rustam Alimli, Aserbaidschan
    3. Murat Khabachirov, Russland
    3. Victor Oliveira, Brasilien
    5. Antoine Jeannin, Frankreich
    5. Suk Woong Hong, Südkorea
    7. Szabolcs Krizsan, Ungarn
    7. Lukasz Blach, Polen

    bis 90 kg:
    1. Abdul Omarov, Russland
    2. Sherali Juraev, Usbekistan
    3. Valentin Radu, Rumänien
    3. Ryohei Anai, Japan
    5. Lukasz Kolesnik, Polen
    5. Alexandre Iddir, Frankreich
    7. Hanchieh Tseng, Chinesisch Taipei
    7. Marc Odenthal, Deutschland

    sedziowanie tendencyjne

  3. wymiki dzien 3-i
    Frauen

    bis 52 kg:
    1. Zuzanna Pawlikowska, Polen
    2. Ha Na Seo, Südkorea
    3. Yuki Hashimoto, Japan
    3. Meriem Moussa, Algerien
    5. Ioana Matei, Rumänien
    5. Hye Gyong Yun, Nordkorea
    7. Elodie Grou, Frankreich
    7. Szyu Chen, Chinesisch Taipei

    bis 57 kg:
    1. Megumi Ishikawa, Japan
    2. Jan Di Kim, Südkorea
    3. Helene Receveaux, Frankreich
    3. Hannah Brück, Deutschland
    5. Chenling Lien, Chinesisch Taipei
    5. Pari Surakatova, Russland
    7. Mariana Barros, Brasilien
    7. Tetiana Levytska, Ukraine

    Männer

    bis 66 kg:
    1. Bo Bae Hwang, Südkorea
    2. Yuito Yoshida, Japan
    3. Florent Urani, Frankreich
    3. Duanbin Ma, China
    5. Sergiu Oleinic, Portugal
    5. Mikhail Pulyaev, Russland
    7. Ku Il O, Nordkorea
    7. Dzmitry Shershan, Weißrussland

    bis 73 kg:
    1. Denis Yartsev, Russland
    2. Won Jung Kim, Südkorea
    3. Marcelo Contini, Brasilien
    3. Piotr Kurkiewicz, Polen
    5. Madi Kurymbayev, Kasachstan
    5. Soshin Katsumi, Deutschland
    7. Jan Gosiewski, Großbritannien
    7. Hasan Vanlioglu, Türkei

  4. wyniki dzien 4-y
    Frauen

    bis 48 kg:
    1. Kaori Kondo, Japan
    2. Kristina Rumyantseva, Russland
    3. Violeta Dumitru, Rumänien
    3. Aurore Climence, Frankreich
    5. Ok Song Cha, Nordkorea
    5. Kay Kraus, Deutschland
    7. Sumeyye Akkus, Türkei
    7. Lilia Erdelyi, Ungarn

    Offene Klasse:
    1. Ji Youn Kim, Südkorea
    2. Aya Ishiyama, Japan
    3. Claudirene Cezar, Brasilien
    3. Emilie Andeol, Frankreich
    5. Svitlana Iaromka, Ukraine
    5. Maryna Slutskaya, Weißrussland
    7. Belkis Zehra Kaya, Türkei
    7. Aidana Mussabayeva, Kasachstan

    Männer

    bis 60 kg:
    1. Won Jin Kim, Südkorea
    2. Otgon Chinbat, Mongolei
    3. Robert Mshvidobadze, Russland
    3. Toru Shishime, Japan
    5. Farid Ben Ali, Frankreich
    5. Su Yong Yang, Nordkorea
    7. Jianqi An, China
    7. Bakdaulet Sabitov, Kasachstan

    Offene Klasse:
    1. Sung Min Kim, Südkorea
    2. Renat Saidov, Russland
    3. Masaru Momose, Japan
    3. David Silva, Brasilien
    5.
    5. Altangerel Davaanyam, Mongolei
    7. Feyyaz Yazici, Türkei
    7. Marc Odenthal, Deutschland

    jutro turniej druzynowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *