YOG Singapur 2010 – MKOl ogłasza konkurs !

MKOl ogłasza konkurs na projekt medalu na Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Międzynarodowa Federacja Judo oraz Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) oferuje publiczną szansę zaistnienia w olimpijskiej historii i zaprasza do projektowania medalu olimpijskiego na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży.
Ludzie z całego świata są zaproszeni do przedstawienia swoich projektów medalu, który ma być rozdany na otwarciu Youth Olympic Games (Yog) w Singapurze w przyszłym roku od 14 do 26 sierpnia 2010.

Siergiej Bubka, Przewodniczący Komisji Koordynacyjnej Singapur 2010 powiedział: „Koncepcją pierwszej Youth Olympic Games zawsze było nie tylko dotarcie do 3600 sportowców, którzy wezmą udział w Igrzyskach latem przyszłego roku, ale również zaangażować młodych ludzi z całego świata w organizację Igrzyskach Olimpijskich. Rozpoczynając pracę nad projektem medalu online mamy nadzieję wykorzystać kreatywność i wyobraźnię młodych ludzi na całym świecie. ”

Zapraszamy na specjalną stronę internetową projektu medalu : www.medaldesigncompetition.com.

W publicznym głosowaniu zostanie wybranych 10 najlepszych prac. Te 10 najlepszych projektów medalu zostaną przedstawione jury MKOl, którzy następnie wybiorą jeden najlepszy.

Zwycięski projektant wygra wycieczkę na Youth Olympic Games latem przyszłego roku oraz dostanie złotą replikę swojego medalu.

Procedura:
– Wnioski Design od 7 listopada do 4 grudnia 2009
– Głosowanie Publicznego z 7 grudnia 2009 do 22 stycznia 2010
– Zwycięzca zostanie ogłoszony 31 stycznia 2010

2 thoughts on “YOG Singapur 2010 – MKOl ogłasza konkurs !

  1. Domyślam się że chodzi Ci o judo? Nominacje ma tylko Maja Rasińska 7-miejsce MŚ Cadetów Budapeszt. Ma też Nitek 3-miejsce na Europie ale musiałby zbić do 90kg bo to jest max waga. Na YOG nie ma plusa ! i są inne wagi. Pisaliśmy o tym już wcześniej http://www.judoinfo.pl/2009-03-08/igrzyska-olimpijskie-kadetow-9394-singapur-2010 jak nominacje, dzika karta PKOl, ranking itd.!! Także cała nadzieja że o Maji nikt nie zapomniał i pojedzie bedzie komu kibicować, przeżyje fantastyczną przygodę oraz zdobędzie mase doświadczenia które może w przyszłości przynieść dużo medali, bo o dziką kartę dla innych zawodników to napewno nikt z PZJ nie wystąpił!!! Tutaj masz jakie wagi jakie zasady nominacji i jak o dziką kartę, ale wszystko już po terminach : http://www.intjudo.eu/pictures/news/189_1_3.pdf Pozdrawiam JT Poland który przypilnuje PZJ i zawodników na 2014 rok. Olimpiadę dla zawod. 1997-98 !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *