Z Paryża z medalami !

info Akademia Judo Poznań.
Kolejne zawody w tym roku już za nami. Tym razem przed zawodnikami, zawodniczkami i trenerami czekała daleka podróż do Paryża. Jest to co roczny turniej Judo na, który nasz klub zostaje zapraszany.

Przypomnijmy, iż klub AS Bondy gościliśmy w listopadzie podczas naszego turnieju Judo. Do stolicy Francji wybrała się 9 osobowa drużyna walczyć o najwyższe miejsce na podium.
Zdobyliśmy 4 brązowe medale. W wadze 52 kg medale wywalczyły Sonja Liber, Zuzanna Jankowiak, natomiast w tej samej wadze Dominika Jankowiak uplasowała się na miejscu 4.
Tomasz Jankowiak medal zdobył w wadze 4kg, natomiast trener Radosław Miśkiewicz w wadze +86kg uplasował się jak pozostali na miejscu trzecim. Pozostali zawodnicy i zawodniczki odpadli w walkach eliminacyjnych.

Turniej cieszy się ogromną popularnością, gdyż jest rozgrywany na trochę innych zasadach niż zawsze mówi regulamin rozgrywania zawodów. Podczas tego turnieju każdy zawodnik ma możliwość stoczenia minimum 4 walk a najlepsi nawet 9 więc jak na zawody judo jest to duża ilość walk.

Oczywiście wszyscy uczestnicy wyjazdu swój wolny czas wykorzystali na zwiedzenia Paryża gdzie między innymi zwiedzili: Wieże Eiffel, Katedre Notre-Dame, Bazylikę Sacre-Coure, Pola Elizejskie, Luvre, Pałac Varsale, Statułe Wolności i wiele innych atrakcji w Paryżu.

Przypomnijmy, iż także w Luboniu mogą w naszej Akademii trenować judo wszyscy zainteresowani.

Miśkiewicz Radosław
Prezes Akademii Judo

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *