Zaproszenie na Puchar Świata Mężczyzn

ZAPROSZENIE!

W dniach od 28 lutego do 3 marca, odbędzie się w Warszawie piękna uroczystość! PUCHAR ŚWIATA MĘŻCZYZN W JUDO!

Dlatego też wzywani są wszyscy żyjących potomkowie i powinowaci słynnych polskich Judoków, jak Władysław Jagiełło, Józef Piłsudski, Marek Hłasko, Mirosław Hermaszewski, Lech Wałęsa i Robert Kubica, różnych opcji politycznych i orientacji seksualnych, aby przybyli do HALI „ARENA URSYNÓW” – PRZY ULICY PILECKIEGO 122.
Zajęli bezpłatne miejsca. A potem w duchu łączącego ich Judoizmu, byli pośrednikami między pokoleniami Judoków, którzy odeszli już do krainy szczęśliwości i tymi, którzy dopiero wstępują na maty.

Bo to wcale nie jest żart, że Jagiełło i Hłasko i co oczywiste Fryderyk Chopin byli Judokami ! Judo to więcej niż sport. To filozofia życia, która nie kończy się za matą i nie wymaga noszenia judogi. „Ustąp aby zwyciężyć !” – owa taktyka miękkiej drogi, wielce w Polsce zalecana, znana była przez naszych protoplastów, daleko wcześniej niż wymyślono ją w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Chodzi więc o to, aby pod czas tego sportowego festiwalu spotkali się weterani i kapłani, mistrzowie i pokonani, którzy w judozofii – nabytej latami treningu i krótkimi chwilami zmagań na macie, spędzili większość życia .

Judodzy! Judolodzy! Judofile! Judofani! I Judoidzi! Podjudzajcie wszystkich takich jak wy i wam podobni – telefonem , mailem, faksem lub donosem, aby zostawili swoje żony, dzieci, konkubiny, kochanki i kochanków. Niech w te ostatnie upalne dni lutego pojawią się na wielkim sylwestrze Judo. Pucharze Świata, który jest końcem starej ery i będzie początkiem nowej.

Nie dajcie się zwieść, że rodzina jest ważniejsza niż judokoledzy i judoprzyjaciele. To nieprawda. Wobec Judo nawet seks jest banalny !

Po oficjalnych sportowych zmaganiach przewiduje się o wiele bardziej donioślejsze, choć mniej niebezpieczne mitingi towarzyskie. Zmagania trwać będą w podwojach „Nowotelu” od zmroku do świtu . Aż po absolutny Ippon!

na prośbę Marka Rybickiego
tekst napisał Robert Jaruga

Posted Under
Bez kategorii