Zawodnicy i zawodniczki wytopowane do TM „Beskidy 2007”

Polski Związek JudoLista zawodników i zawodniczek wytypowanych do Turnieju Międzynarodowego „Beskidy 2007” w Szczyrku.
Po korekcie Listy TKN.

Informacje podane za Polskim Związkiem Judo.


Lista zawodników
Waga + 90 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Kusz Marcin 91 Gwardia Jelenia G. Koszt PZJudo
2. Samczuk Mateusz 91 UKS Narew Łapy Koszt PZJudo
3. Zdrojewski Karol 91 AZS Bydgoszcz
4. Nasiadko Damian 92 SGK Wybrzeże Gdańsk
5. Paszkiewicz Marcin 92 AZS AWF Wrocław
6. Michno Marek 91 TS Wisła Kraków
7. Meisner Błażej 91 TS Olimpia Poznań
8. Naruszewicz Karol 91 Żak Ełk Lista trenera
rezerwowi:
1. Podlecki Dariusz ?? UKS Grot Kraków
2. Banaszak Łukasz 92 UKS Dwunastka Leszno
3. Dubil Emil 92 AZS ZŚ. Poznań
4. Bieleń Marek 92 UKS 15 Krosno

Waga do 90 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Tałach Tomasz 91 SGK Wybrzeże Gdańsk Koszt PZJudo
2. Zarzeczny Jakub 92 SGKS Wybrzeże Gdańsk Koszt PZJudo
3. Rogalski Bartosz 91 TS Olimpia Poznań
4. Tomaszewski Karol 91 KU AZS UKW Bydgoszcz
5. Romaniuk Oskar 91 TS Wisła Kraków
6. Bielecki Patryk 91 GKS Czarni Bytom
7. Dowgird Wiktor 91 UKS Bushi Łódź
8. Kubicki Maciej 91 Hejnał Kęty
rezerwowi:
1. Paszkiewicz Marcin 92 AZS AWF Wrocław
2. Meisner Błażej 91 TS Olimpia Poznań
3. Grabiec Krzysztof TS Wisła Kraków

Waga do 81 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Sałek Mikołaj 91 Wybrzeże Gdańsk Koszt PZJudo
2. Rudnicki Mateusz 91 MKS Juvenia Wrocław Koszt PZJudo
3. Owsianko Adam 91 UKJ Ryś Warszawa
4. Lachota Krzysztof 91 MKS „Juvenia” Wrocław
5. Płonka Marcin 92 Gwardia Bielsko Biała
6. Olczak Piotr 92 UKS Bushi Łódź
7. Różewski Emil 91 UKJ 225 Warszawa
8. Trzaskowski Patryk PM Tarnów Lista trenera
rezerwowi:
1. Krzyszczak Jakub 92 Gwardia Warszawa
2.. Pintal Kajetan 91 TS Wisła Kraków
3. Tomaszewski Karol ?? KU AZS Bydgoszcz
4. Karpiński Patryk 91 GKS czarni Bytom

Waga do 73 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Tworzydło Maciej 91 MOSiR Bochnia Koszt PZJudo
2. Badocha Paweł 91 AZS Gliwice Koszt PZJudo
3. Nawrot Jakub 92 Juvenia Wrocław
4. Wawrzyniak Piotr TS Olimpia Poznań
5. Brzeziński Mariusz 91 UKJ AON Warszawa
6. Pasiński Kamil 91 UKS Targówek Warszawa
7. Maciejewski Mateusz 91 WKS Flota Gdynia lista trenera
8. Jóźwiak Adrian 91 Jutrzenka Płock lista trenera
rezerwowi:
1. Gajerski Grzegorz 91 Juvenia Wrocław
2. Cyrulik Paweł 91 Polonia Rybnik
3. Płonka Marcin Gwardia Bielsko Biała
4. Niedziela Kamil 92 AZS Gliwice
5. Borowski Piotr 91 Polonia Rybnik

Waga do 66 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Lewiński Grzegorz 91 UKJ-AON Warszawa Koszt PZJudo
2. Puzyr Filip 91 SGKS Wybrzeże Gdańsk Koszt PZJudo
3. Masiukiewicz Paweł 91 UKJ 225 Warszawa
4. Karpiński Michał 91 KS Judo Gwardia Koszalin
5. Lisowski Marek 91 UKS Bushido-Morus Szczecin
6. Pojawa Piotr 91 MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kulczyna Zygmunt 91 AZS Gliwice
8. Jóżwik Bogdan 91 WKS Śląsk Wrocław lista trenera
rezerwowi:
1. Pikala Robert 91 MKS Jedynka Łódź
2. Augustowski Remigiusz 91 KU AZS UKW Bydgoszcz
3. Rycak Mateusz 91 KS Gwardia Bielsko-B.
4. Kwiatkowski Tomasz 92 GKS Czarni Bytom
5. Kwaśnik Łukasz Juvenia Wrocław

Waga do 60 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Beta Aleksander 91 ŁPKS Gwardia Łódź Koszt PZJudo
2. Klimas Andrzej 91 UKS Dwójka Rydułtowy Koszt PZJudo
3. Pawłowski Adam 91 TS Olimpia Poznań
4. Płoński Piotr 92 JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Augustowski Remigiusz 91 KU AZS Bydgoszcz
6. Feliga Dawid 92 UKS Siódemka Sochaczew
7. Kurkiewicz Bartosz 92 UKJ Ryś Warszawa lista trenera
8. Bołoz Łukasz 91 SGKS Wybrzeże Gdańsk lista trenera
rezerwowi:
1. Waliszek Marcin 91 ŁPKS Gwardia Łódź
2. Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko Biała
3. Kuganda Mateusz 91 UKS Judo Wolbrom
4. Rydwański Michał 92 AKS Strzegom

Waga do 55 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Krzywosz Paweł 91 UKJ Ryś Warszawa Koszt PZJudo
2. Przybysz Sebastian 91 STS Gryf-3 Słupsk Koszt PZJudo
3. Nowocień Konrad 91 UKJ AON Warszawa
4. Poniecki Jakub 92 ŁPKS Gwardia łódź
5. Mól Łukasz 91 GKS Czarni Bytom
6. Wojtas Sławomir 92 MOSiR Bochnia
7. Rogala Patryk 92 AKS Strzegom
8. Konopelski Wiktor 92 PTS Walter Rzeszów
rezerwowi:
1. Przychodzeń Dawid 92 SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Popiel Damian 92 ŁPKS Gwardia łódź
3. Klimas Andrzej UKS Rydułtowy

Waga do 50 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Wydrzyński Marcin 92 GKS Czarni Bytom Koszt PZJudo
2. Golus Łukasz 91 GKS Czarni Bytom Koszt PZJudo
3. Wituś Rafał 91 MKS „Juvenia” Wrocław
4. Pawelec Przemysław 91 UKS Orkan Sochaczew
5. Błoński Roman 92 STS Gryf-3 Słupsk
6. Kiełbasiński Łukasz 92 UKJ Ryś Warszawa
7. Strychacki Michał 91 UKS Opty Gdynia
8. Zięć Jakub 91 AZS UW Warszawa lista trenera
rezerwowi:
1. Pegza Igor 91 UKJ -AON Warszawa
2. Mura Mateusz 91 UKS Dwójka Redułtowy

Lista zawodniczek wytypowanych do TM „Beskidy 2007” w Szczyrku

Waga + 70 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Rózga Marta 91 ŁPKS Gwardia Łódź Koszt PZJudo
2. Wasek Kamila 92 MKS Juvenia Wrocław Koszt PZJudo
3. Łoboda Katarzyna 91 UKS Ippon Tychy
4. Wiśniewska Natalia 91 UKS Orkan Sochaczew
5. Matlosz Katarzyna 92 UKS GKJ Głogów
6. Dziurawiec Justyna 91 UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. Kriese Teresa 92 UKS Glogowski Klub Judo lista trenera
8. Piechota Joanna 92 MKS Juvenia Wrocław lista trenera
rezerwowe:
1. Żyłkiewicz Michalina 92 UKS Narew Łapy
2. Konieczny Olga 92 UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Wiśniewska Marta 92 UKS Shizoku Ostruda

Waga do 70 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Misztal Jagoda 91 AZS Puławy Koszt PZJudo
2. Szwiec Emilia 92 MKS Juvenia Wrocław Koszt PZJudo
3. Kusior Iwona 92 UKS Junior Lipno
4. Kwiatkowska Patrycja 91 AZS PW Warszawa
5. Lorenc Patrycja 91 UKS Drako Warszawa
6. Sobczak Marta 91 Gimnazjon Suchy Las
7. Studzian Agata 91 UKS Champion Łódź lista trenera
8. Rutkowska Marta 91 AZS Gliwice lista trenera
rezerwowe:
1. Koszałka Agnieszka 92 UKS Rekord Olsztyn
2. Osajda Anna 91 MKS Jordan Kraków
3. Pszczółka Gabriela 91 TS Wisła Kraków
4. Molenda Karina 91 KS Budowlani Sosnowiec

Waga do 63 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Anderwald Maria 91 ŁPKS Gwardia Łódź Koszt PZJudo
2. Rycak Monika 93 KS Gwardia Bielsko Biała Koszt PZJudo
3. Bednarz Katarzyna 91 KS Budowlani Sosnowiec
4. Krysiak Olga 91 UKS Bushi Łódź
5. Korzystka Izabela 92 UKS Judo Świdnica
6. Sielska Natalia 91 SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Porębska Wioletta 92 LKS Iskra Iskrzyszyn lista trenera
8. Wiktor Aleksandra 92 PTS Walter Rzeszów lista trenera
rezerwowe:
1. Tracz Małgorzata TS Wisłą Kraków
2. Tytonik Joanna 92 UKS Bushido-Morus Szczecin
3. Olszówka Bernadeta 91 Błękitni Tarnów
4. Wiertel Weronika 91 MKS Jordan Kraków
5. Badurek Izabela 91 UKS Spartakus Lublin

Waga do 57 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Karbowiak Stefania 92 AZS-UW Warszawa Koszt PZJudo
2. Brysz Anna 92 GKS Czarni Bytom Koszt PZJudo
3. Kowalczyk Magdalena 91 TKS Judo Toruń
4. Bonsignori Sena 92 UKJ Ryś Warszawa
5. Błach Dominika 91 AZS AWFiS Gdańsk
6. Jung Agata 91 SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wirkus Natalia 91 SGKS Wybrzeże Gdańsk lista trenera
8. Citko Aneta 91 UKS Opty Gdynia lista trenera
rezerwowe:
1. Tarkowska Paulina 91 Pałac Młodzieży Tarnów
2. Wittke Martyna 91 AZS Opole
3. Wiktor Aleksandra 92 PTS Walter Rzeszów
4. Jaroń Alicja 92 GKS Czarni Bytom
5. Smorzewska Dorota 92 UKS Judo-Kano Płock

Waga do 52 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Mohamed- Seghir Halima 92 SGKS Wybrzeże Gdańsk Koszt PZJudo
2. Kurzej Klaudia 92 AKS Strzegom Koszt PZJudo
3. Pepera Beata 91 UKS Judo Wolbrom
4. Konsiel Dominika 91 ŁPKS Gwardia łódź
5. Karpala Justyna 92 AZS Opole
6. Kot Patrycja 91 AZS Kielce
7. Karbowiak Pia 91 AZS UW Warszawa lista trenera
8. Lipska Adriana 91 KS Gwardia Bielsko-B. lista trenera
rezerwowe:
1. Grzegorczyk Sylwia 91 KJ Samuraj Koszalin
2. Łagiewka Karolina 92 Polonia Rybnik
3. Kośmider Kamila 92 UKS Judo Wolbrom
4. Iwanow Aurelia 92 MKS Truso Elbląg
5. Mirus Izabela 93 TS Wisła Kraków
6. Kunicka Magdalena 91 Juvenia Wrocław

Waga do 48 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Pawlikowska Zuzanna 91 AZS-AWFiS Gdańsk Koszt PZJudo
2. Pertkiewicz Paulina 92 STS Gryf-3 Słupsk Koszt PZJudo
3. Jamróg Agnieszka 91 UKS MOSiR Jasło
4. Podolak Arleta 93 Padwa Zamość
5. Bergier Agnieszka 91 KS Budowlani Sosnowiec
6. Chruszcz Ilona 92 KJ Samuraj Koszalin
7. Wysocka Dominika 92 Hetman Białystok lista trenera
8. Rogala Zofia 91 AZS Gliwice lista trenera
rezerwowe:
1. Skoczylas Anna 92 KS Gwardia Bielsko Biała
2. Mirus Izabela 93 MKS Jordan Kraków
3. Cal Katarzyna 93 AZS Łódź
4. Kuriata Maria 91 Juvenia Wrocław
5. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól

Waga do 44 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Sosnowska Iza 92 AZS Gliwice Koszt PZJudo
2. Stankiewicz Joanna 92 UKS Judo Rawa Mazowiecka Koszt PZJudo
3. Góral Ewelina 92 MOSiR Mysłowice
4. Lubońska Katarzyna 92 UKS 6 Piła
5. Zając Magda 92 UKS Opty Gdynia
6. Olejniczak Agata 93 MKS Truso Elbląg
7. Pieńkowska Karolina 93 AZS UW Warszawa lista trenera
8. Przybylska Agnieszka 92 MKS Juvenia Wrocław lista trenera
rezerwowe:
1. Ossolińska Agnieszka 93 Juvenia Wrocław
4. Jurczak Karolina 92 Hejnał Kęty
5. Socha Joanna 93 GKS Czarni Bytom
5. Bochniarz Angelika 93 UKS Glogowski Klub Judo

Waga do 40 kg
lp nazwisko i imię rok ur. klub uwagi
1. Mendyka Agnieszka 92 MOSiR Mysłowice Koszt PZJudo
2. Grabowicz Adriana 92 AKS Strzegom Koszt PZJudo
3. Tronina Magdalena 92 PTS Walter Rzeszów
4. Majda Monika 92 AZS Zarząd Śr. AZS
5. Krześlak Dominika 92 JSS Drako 79 Warszawa
6. Witkowska Joanna 92 UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Witek Gabriela 93 UKS Judo Rawa Mazowiecka lista trenera
8. Godlewska Patrycja 92 MKS Juvenia Wrocław lista trenera
rezerwowe:
1. Witkowska Joanna 92 UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Bochniarz Angelika 93 UKS -GKJ Głogów
3. Przybylska Agnieszka 92 MKS Juvenia Wrocław
4. Muć Małgorzata 92 GKS Czarni Bytom
5. Liber Sonja TS Olimpia Poznań

Posted Under
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *