Alicja Węgorzewska-Whiskerd w Radio Judo

„Lady Gaga” polskiej opery, śpiewaczka , muzyk, producent teatralny, prezes fundacji , przedsiębiorca inwestujący w polską edukację, mama 8 letniej Amelki ; KOBIETA RENESANSU – MATKA POLKA.

O kim mowa???
oczywiście o mezzosopranistce Alicji Węgorzewskiej-Whiskerd, która będzie gościem specjalnym radia Judo w programie – „Polscy artyści też lubą Judo”.

W udzielonym wywiadzie Pani Alicja odpowie na pytania; dlaczego zaangażowała się w życie polityczne, jakie zmiany chce wprowadzić w dzisiejszym systemie edukacji oraz jak nakierunkować młodych ludzi aby wyrośli na odpowiedzialnych i wrażliwych obywateli.

Nie zabraknie również ciekawostek dotyczących Jej życia prywatnego, tego jak i gdzie wypoczywa, czego słucha, ,co lubi czym się wzrusza i czego nie znosi. Dowiemy się czemu zaśpiewała duet z Michałem Wiśniewskim, a także powie co myśli o płycie Aleksandry Kurzak . Diva zdradzi nam swoje najbliższe plany muzyczne i uchyli rąbka tajemnicy o przygotowywanych przez Nią projektach, które będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku.

Jednym słowem: „One women show”. Wywiad w radio Judo, 10 września (sobota) 2011r. o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy!

Radio Judo

Posted Under
Bez kategorii