Z dnia na dzień rozkręca się Nasza reprezentacja na MŚ juniorów we Francji po wczorajszym brązowym medalu Łukasz Kiełbasińskiego dziś Grzegorz Lewiński ( UKJ AON Warszawa) zdobył w Paryżu srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w judo. W kategorii do 66 kg wygrał cztery walki z rzędu [ Besii (MON), Seixas (BRA), Van Gansbeke (BEL), Kurbanovs (LAT) ] i poniósł jedną jedyną porażkę w finale z Japończykiem Junpei Morishitą

Dobrze też zaprezentowała sie Nasza reprezentantka Zuzanna Pawlikowska wygrywając dwie walki zajęła ostatecznie dobre siódme miejsce w kategorii 52 kg.Natomiast Piotr Płoński ( Gwardia Wrocław, 73 kg) i Agata Perenc (Polonia Rybnik, 57 kg) zostali sklasyfikowani poza czołową ósemką. Jutro kolejni nasi zawodnicy staną do walki o medale. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne pomyślne wiadomości ze stolicy Francji. Walka finałowa Grzegorza