Kolejny z Polskich Artystów w Radio Judo

HCR (Piotr Szot) – To wrocławski MC, którego zainteresowanie kulturą hip-hop sięga początku lat 90.
9 lat temu, HCR stał się czynnym uczestnikiem tej kultury, ponieważ jako raper zaczął aktywnie działać w hip-hopowym życiu na rodzimej wrocławskiej scenie.

Początki nie były łatwe, ale dzięki swojemu uporowi w dążeniu do celu oraz umiejętności zjednywania sobie ludzi i talentowi do rapowania wiele już osiągnął. W ciągu ostatnich 6 lat udało mu się stać bardzo znaną lecz zarazem bardzo kontrowersyjna postacią na wrocławskiej rap scenie, na której przez jednych jest uwielbiany, a przez innych nienawidzony.

HCR na swoim koncie współpracę z wieloma artystami hip-hopowymi, takimi jak: Kasta Skład, Golden, Szok czy DJ Really oraz DJ Dżino
Przy pomocy Bartka Szkopa i grupy filmowej „Endorfina” udało mu się zrealizować dwa teledyski do utworów: “Popyt na emocje” oraz “Winny”, a jeden z nich (Winny) można było nawet oglądać w 4FunTv!

Jak do tej pory HCR nagrał jedną płytę pt. „Spalam To Nad Miastem”, która dostępna jest w sieci absolutnie za darmo. W ciągu ostatnich 9 lat, HCR zagrał wiele koncertów we wrocławskich klubach, takich jak: Alibi, WZ, P1, Intro czy Browar Mieszczański.
Audycja w sobote 13.08.2011r. o godz. 20:00
www.radio-judo.eu

Posted Under
Bez kategorii